• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
tanhauser

Dungeon Siege II - protest

Pytanie

W niedzielę minie miesiąc od wydania DSII PL. Tyle samo czasu czekamy na wydanie łatki do tej gry. Ponieważ CDP nie raeguje na posty w wątku "DSII temat techniczny", zakładam nowy wątek.
Proponuję by każdy, kto ma problemy z DSII PL dokonywał w nim tylko jednego wpisu, z informacją jakie problemy występują w grze.
Może ilość wpisów uświadomi komuś w CDP ilu ludzi nie może grać w kupioną za ciężką kasę grę.

Moje problemy z DS II PL:

1. Niski framerate (ok. 8 fps) w trakcie walki
2. Nie odtwarzają się filmy.

P4 3 GHz, 1 GB Ram, 6600 GT

Ps. Mam nadzieję, że moderator nie "zaora" tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

31 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Do tłumacza mieć pretensje że gra jest zrobiona tak jak jest zrobiona to dla mnie jest to sprawa śmieszna, gdybyście znaleźli błędy w tłumaczeniu, błędy w zdaniach lub nie przetłumaczone teksty to wtedy jak najbardziej Wasze uwagi są na miejscu i można je kierować do cdp ale z takimi problemami jak macie to albo jest to problem waszych kompów (aby to sprawdzić proponuje reinstalke po formacie) albo pisać do twórcy gry a nie truć cdp że trafiła na mało dopracowaną gre.
ps. jak ktoś ma możliwość to niech sobie załatwi ang wersje gry tylko na przetestowanie i sobie sprawdzi jak się mu zachowuje ang wersja i porówna to z pol wersją, jeżeli obie wersje zachowują się tak samo to wtedy jest problem jak już pisałem z Waszymi kompami albo do twórcy gry pisać a jeżeli ang wersja nie stwarza problemów to znaczy że jednak cdp coś zknocił podczas tłumaczenia i tak namieszał w grze że to jednak on musi się teraz tłumaczyć dlaczego z grą są takie problemy a nie twórca.
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

1. Niski Framerate (nawet bez walki)
2. Brak Filmików
3. Wywalanie do Windy (musiałem wyciąć wersje PL bo grać sie nie dało)
Radze wszystkim wycięcie pliku language.dll- w nim jest zawarta wersja PL i to ona wszystko psuje. CDP mnie w tej polonizacji zawiodło :( I to BARDZO :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2005 o 11:02, Fantomer napisał:

Do tłumacza mieć pretensje że gra jest zrobiona tak jak jest zrobiona to dla mnie jest to sprawa śmieszna, gdybyście znaleźli
błędy w tłumaczeniu, błędy w zdaniach lub nie przetłumaczone teksty to wtedy jak najbardziej Wasze uwagi są na miejscu i
można je kierować do cdp ale z takimi problemami jak macie to albo jest to problem waszych kompów (aby to sprawdzić proponuje
reinstalke po formacie) albo pisać do twórcy gry a nie truć cdp że trafiła na mało dopracowaną gre.
ps. jak ktoś ma możliwość
to niech sobie załatwi ang wersje gry tylko na przetestowanie i sobie sprawdzi jak się mu zachowuje ang wersja i porówna
to z pol wersją, jeżeli obie wersje zachowują się tak samo to wtedy jest problem jak już pisałem z Waszymi kompami albo
do twórcy gry pisać a jeżeli ang wersja nie stwarza problemów to znaczy że jednak cdp coś zknocił podczas tłumaczenia i
tak namieszał w grze że to jednak on musi się teraz tłumaczyć dlaczego z grą są takie problemy a nie twórca.
pozdro



Hej. niestety to z wersja polską jest żle. to w wersji polskiej spada framerate. proponuje ci byś najpierw przeczytał odpowiednie forum, zapoznał się z opiniami innych a dopiero później "doradzał". Swoją drogą jest już miesiąc po premierze a polski dystrybutor milczy jak grób. wydaje mi się, że lepsza jakakolwiek informacja niż jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wszystko u mnie w porządku oprócz framerate, spada gwałtownie w trakcie walki, lub gdy na ziemi leży dużo przedmiotów, czy też gdy się robi zakupy.
Wszystko inne działa bez zarzutów. Gram dlatego w wersję angielską(wystarczy wyciąć dwa pliki) ale mój niesmak pozostał. Tym bardziej, że w wersji angielskiej gram na maksymalnych detalach i tylko raz w trakcie walki mi się przycinało.

Athlon XP 2600+, 1GB Ram, Ati 9600, windows xp pack 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2005 o 11:02, Fantomer napisał:

Do tłumacza mieć pretensje że gra jest zrobiona tak jak jest zrobiona to dla mnie jest to sprawa śmieszna, >gdybyście znaleźli
błędy w tłumaczeniu, błędy w zdaniach lub nie przetłumaczone teksty to wtedy jak najbardziej Wasze uwagi >są na miejscu i


Mam bardzo dużo uwag odnośnie tłumaczenia, i mówiłem o tym na poprzednim forum, i napomknąłem o tym w oficjalnym wątku FEAR ale jakoś tak nikt z CDP raczej mi nie odpowiedział, a w patchu lokalizacyjnym zmian nie było. A część błedów jest naprawdę ostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Komp po pełnej reinstalce... wersja angielska miodzio...wersja polska tnie się, brak niektórych filmów, błędy w tłumaczeniu czasami zamiast liter krzaki . (ciekawe że ustępują po 30 -tym poziomie???) Najnowsze sterowniki do ATI opisują poprawki do DS II, i rzeczywiście pomogło! ... ale tylko w wersji angielskiej. (np. brak spadku fps przy dużej ilości stworów - mam teraz 67-55 ) w wersji polskiej jak brak napisów 60 jak się tylko pojawiają....8-13. I kto tu mówi że spolszczenie nie zostało schrzanione? Minął miesiąc a jedyną wiadomością od CD było: "problem jest nam znany (...) zawiadomilśmy o problemie wydawcę..." Ludzie (CD) zrozumcie to nie z grą są problemy (patrz brak problemów z wersją angielską) tylko z tłumaczeniem które WY opracowaliście. Taka polityka CD zamiast ograniczyć piractwo tylkoje wspomaga (gdzie ta obiecana pomoc techniczna?)

Intel 2,8GHz, AtiX700, 1GDDR2, WinXP SP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wydaje mi się, że pora nagłośnić sprawę w pismach komputerowych (np. CDA) o jakości Polskiej wersji DS2 i skandalicznie olewającej pomocy CDP .... ja juz zaczynam pisać pismo, dołączcie się wszyscy co macie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Coz tu napisac mam problemy jak Wy wszyscy poszukajcie moich postow.
Pisałem wielokrotnie do pomocy tech.( bez zadnego odzewu)
Odkad zainstalowalem dsII wszystko sie ..... nie pomagaja zadne patche, sterowniki i kto tam wie co jeszcze...a tak czekalem na dsII...formatow c: bylo kilka i caly czas walcze fps 8-9 komp pada po kilku minutach badz sekundach...
dziekuje cdp ze obrzydzil mi dsII :)najgorsze jest to ze dopoki nie zainstaluje dsII to wszystko jest ok...
Mam pomysł niech wszyscy ktorzy nie sa zadowoleni odesla gre do cdp i zarzadaja zwrotu pieniedzy(czy to mozliwe) moze wtedy to im da do myslenia...
Koncze moj zal bo brak juz mi slow by nawrzucac cdp...
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To tak patch albo śmierć nie żartuje...
Problem: Czasem się tnie.

Parametry: GeForece 4 5200 126MB grafiki, Pentium 4 2.8 gHz, 768 MB RAM, DirectX 9.0c

PS: Filmiki o dziwo mi działają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować