Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Portal 2 - znamy wymagania sprzętowe

16 postów w tym temacie

"Portal 2 ukaże się na PC, Mac, Xboksa 360 oraz PlayStation 3."
Powtarzałem setki razy i powtórzę raz jeszcze. Mac to jest PC! A to co określacie mianem "PC", to Windows. Mój laptop z Linuksem jest jak najbardziej PeCetem, a gra oficjalnie nie ruszy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że wymagania będą gorsze... Niemniej nadal mam dylemat - jeśli mam GeForce 9400M, a w wymaganiach jest 8600M to jest szansa, że będę mógł w to grać? Bo zupełnie się nie wyznaję w kartach graficznych ;)
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 10:40, Vifon napisał:

"Portal 2 ukaże się na PC, Mac, Xboksa 360 oraz PlayStation 3."
Powtarzałem setki razy i powtórzę raz jeszcze. Mac to jest PC! A to co określacie mianem
"PC", to Windows. Mój laptop z Linuksem jest jak najbardziej PeCetem, a gra oficjalnie
nie ruszy, prawda?

tak sie popularnie mowi: pc oznacza komputer z windows, a mac z mac os, wychodzi, ze apple wg ciebie sie myli bo skad wzieli kampanie reklamowa: "Mac Vs. PC"? powinni to poprawic :)
na stronie oficjalna apple jest tam duzo tekstow dlaczego mac jest lepszy od pc XD, przyklady:

mowa o Mac: "And it has features you won’t find on a PC."
"Learn the basics differences between a PC and a Mac."
http://www.apple.com/why-mac/better-hardware/

napisz maila do apple, ze sie myla na swoich kampaniach reklamowych i na stronie internetowej XD
ja wiem o co tobie chodzi, ze mac to tez pc ale tak juz sie utarlo i nawet firmy takie jak apple posluguja sie w takim sensie tymi pojeciami i nikt nie robi problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 11:11, mronoth napisał:

> "Portal 2 ukaże się na PC, Mac, Xboksa 360 oraz PlayStation 3."
> Powtarzałem setki razy i powtórzę raz jeszcze. Mac to jest PC! A to co określacie
mianem
> "PC", to Windows. Mój laptop z Linuksem jest jak najbardziej PeCetem, a gra oficjalnie

> nie ruszy, prawda?
tak sie popularnie mowi: pc oznacza komputer z windows, a mac z mac os, wychodzi, ze
apple wg ciebie sie myli bo skad wzieli kampanie reklamowa: "Mac Vs. PC"? powinni to
poprawic :)
na stronie oficjalna apple jest tam duzo tekstow dlaczego mac jest lepszy od pc XD, przyklady:

mowa o Mac: "And it has features you won’t find on a PC."
"Learn the basics differences between a PC and a Mac."
http://www.apple.com/why-mac/better-hardware/

napisz maila do apple, ze sie myla na swoich kampaniach reklamowych i na stronie internetowej
XD
ja wiem o co tobie chodzi, ze mac to tez pc ale tak juz sie utarlo i nawet firmy takie
jak apple posluguja sie w takim sensie tymi pojeciami i nikt nie robi problemu


Kampania Apple jest kłamliwa i tyle, ale tego nie zmienię.

Wiesz, mi nie przeszkadza, że jest napisane Mac. Bardziej mi przeszkadza PC, bo jest to nieprawda. IMO Powinno się pisać systemami operacyjnymi, bo to ma bardzo duże znaczenie. PC mówi baaaardzo niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vifon, PC to miano komputera osobistego, w wymaganiach jest napisane, że w przypadku komputera PC(dowolne podzespoły dowolnych producentów), potrzebny jest system z rodziny Windows. Pozatym, Apple to nie PC, ponieważ nie możemy wymieniać w nim podzespołów na dowolne, ponieważ płyty główne, i do niedawna procesory w Macach różniły się konstrukcją od tych znanych PCtowcom. Pozatym gra zapowiada się ciekawie, szczególnie z takimi wymaganami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 10:40, Vifon napisał:

"Portal 2 ukaże się na PC, Mac, Xboksa 360 oraz PlayStation 3."
Powtarzałem setki razy i powtórzę raz jeszcze. Mac to jest PC! A to co określacie mianem
"PC", to Windows. Mój laptop z Linuksem jest jak najbardziej PeCetem, a gra oficjalnie
nie ruszy, prawda?


Jak by wszystko wszystkim trzeba było tłumaczyć to każdy news musiał by wyglądać jak encyklopedia :) zostawmy definicje na klasówkę z matematyki... aż dziwne że się nie czepiłeś słowa "ukaże" :D:D ja bym powiedział że "zostanie wydany", a może wyda go ktoś konkretny? :D itd.

jak to się mówi głupi nie zauważy mądry się nie przypie.... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam słaby sprzęt a mi chodzi bez lagów

nie znam karty graficznej,vramu lub karty dzwiękowej
ale mam

RAM:2,00 GB (dostępne 1,60 GB)
System:Windows 8 32-bit
Procesor:AMD E-240 Processor 1.50 GHz
procesor x64
nw o co chodzi że mam 32bit system a procesor x64:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować