Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood na PC wreszcie z datą premiery!

35 postów w tym temacie

Jak dla mnie układ pt. "pecetowcy czekają dłużej, ale mają za free dlc i w ogóle mają fajniej" jest jak najbardziej do zaakceptowania (co innego jeśli sytuacja wygląda jak z GTA 4...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że w końcu przestali nas trzymać w niepewności. 17 lub 18, to tylko kwestia 1 dnia.
Chyba wkradł się błąd:
"Oznacza to, że pecetowcy na swoją wersję Brotherhooda poczekają dłużej od właścicieli Xboksa 360 i PS3 o niespełna cztery miesiące."
Czas przeszły panowie, czekaliśmy i to 6 a nie 4!!! XD
Kupuję w dniu premiery ale mam pytanko: skoro gra wyjdzie piątek to czy jest możliwość że GRAM wyśle zamówienie przed piątkiem? tak żeby kurier na piątek dostarczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sanders-sama ---> Brotherhood na konsolach ukazał się 19 listopada, więc do 17 marca to zdecydowanie "niespełna 4 miesiące", jak w newsie :) a czas przyszły dlatego, że jeszcze ten miesiąc trzeba poczekać. co do kwestii wysyłki - radzę bezpośrednio pytać Akne w odpowiednim wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu !! Chcę poznać dalsze losy Ezio. Mam nadzieję ze edycja pc-towa będzie miała wszystko to co było do tej pory udostępnione na konsolach i coś więcej. No i żeby cena była rozsądna. Bo za addona nie można płacić 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 18:21, Sanders-sama napisał:

>co do kwestii wysyłki - radzę bezpośrednio pytać Akne w
> odpowiednim wątku.

W odpowiednim? Czyli którym? ;-)


Proszę przyjacielu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=5866 :)
Akne jest bardzo miłą osobą, z pewnością ci odpowie na wszystkie pytania. Ania =^-^=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Assassyn nie bawem będzie mój:) A tak pozatym wkradł się mały błąd gdyż w artykule jest napisane "francskiego giganta" a powinno być francuskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 19:49, SimplyLucas napisał:

Assasin''s Creeb Brotherhood !! na to czekalłem.......aaaaa Ubisoft ? Online DRM...aa
to podziękuję ,dość przygód z AC 2..


Gram w gry od UBI i żadnych problemów z DRM nie mam - obecnie gram w " Splinter Cell Conviction "
mam nadzieję ze moja kolekcjonerka ACB w końcu do mnie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować