Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów "najładniejszym RPG-iem w historii"?

86 postów w tym temacie

Skyrim będzie najaładniejszy ,widac to choćby po obrazkach.Zresztą jak wyjdzie ME 3 w tym roku to graficznie to on będzie najlepszy.A co do Wiedźmina 2 ,grafika w tej grze nie powala.Daje mi ososbiście złudzenie moda do Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 15:57, iRReniQs napisał:

Dawać mi Wieśka juuuuuuuuuuuuż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Grafika jest piękna! It''s beautiful!
:D


No niestety musisz się uzbroić w cierpliwość :D. Maj już niedługo, raptem 4 miechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pal licho grafikę. Jest świetna, to widać. Mimo wszystko liczę przede wszystkim na klimat i tematycznie dopasowaną muzykę rodem z pierwszej części. Niestety mam pewne obawy względem animacji... ale jestem dobrej myśli. Pierwszy Wiedźmin zmienił się bardzo, jeśli porównać efekt końcowy do wczesnych prezentacji gameplaya. Myślę, że tym razem może być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne to jest, owszem, lecz nie mogę powiedzieć, żeby mnie jakoś zachwycało. Opinię wyrażę, kiedy zobaczę, jak to się rusza, bo to tylko zwykłe obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 16:03, DambialkoX napisał:

No niestety musisz się uzbroić w cierpliwość :D. Maj już niedługo, raptem 4 miechy :D


Jakoś wytrzymam :D Ale jak już grę dorwę to się nie oderwę :D Jedynka była już bardzo ładna a to jest po prostu cud miód i orzeszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy czy gra jak i grafika będzie wyglądać ładnie i wydajnie. Zawsze chwalićie obrazkia albo zwiastuny które nie dają nić prócz uwielbienia. Testy wykazą czy gra jest dobra czy totalnie zepsuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesada, najwyżej przeciętny.
Ten engine wieska bardzo mi przypomina unreal engine, zarówno budowa modeli postaci jak i same tekstury i efekty oświetlenia, ale może to tylko ja to tak odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 16:06, PabloZ_94 napisał:

Geez, ale oczojebne kolory. Gdyby nie to, byłoby fajnie.


To pewnie dlatego że masz źle ustawiony monitor :D Gdzie tu oczojebne kolory?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zarówno zastosowane filtry jak i modele postaci wyglądają rewelacyjnie. Dobrze że Foltesta tylko poprawili, a nie doczepiali mu kitki :P

Czekam do maja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy najpiękniejszy? Ładny, owszem, jednak nie powiem, by mi jęzor wyleciał spomiędzy zębów, gdy n te obrazki patrzę. Ponadto, gdy widzi się grę w akcji, już nie jest taka śliczna (owszem, bardzo ładna, ale bez "slinotoku").

Tak więc news stwierdzenie zdecydowanie na wyrost. Dopiero po odpaleniu gry na kompie na max detalach będzie można określić, czy rzeczywiście jest to najpiękniejszy cRPG w historii.

A także, jaki jest koszt takiego piękna. Bo jeżeli odpalenie gry na full detalach będzie wymagało zajumania sprzętu z siedziby NASA, to nic po takiej piękności.

Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowych obrazków jest więcej niż tylko te 4. Jest jeszcze nowy las, Triss po kąpieli, Geralt na moście linowym, ciężkozbrojni w walce. Wystarczy wejść na forum wiedźmina i poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 16:18, Tenebrael napisał:

Czy ja wiem, czy najpiękniejszy? Ładny, owszem, jednak nie powiem, by mi jęzor wyleciał
spomiędzy zębów, gdy n te obrazki patrzę. Ponadto, gdy widzi się grę w akcji, już nie
jest taka śliczna (owszem, bardzo ładna, ale bez "slinotoku").

Tak więc news stwierdzenie zdecydowanie na wyrost. Dopiero po odpaleniu gry na kompie
na max detalach będzie można określić, czy rzeczywiście jest to najpiękniejszy cRPG w
historii.

A także, jaki jest koszt takiego piękna. Bo jeżeli odpalenie gry na full detalach będzie
wymagało zajumania sprzętu z siedziby NASA, to nic po takiej piękności.

Pożyjemy, zobaczymy.


Dziwne... bo ja przed chwilą dostałem ślinotoku i wyleciał mi jęzor... Nie wiem może ja jestem jakiś dziwny ale dla mnie Wiedźmin 2 już po obrazkach pokazuje że na pewno powalczy o tytuł najładniejszego RPGa. Do tej pory nie widziałem ładniejszego RPGa. Wiadomo Wiedźmin będzie miał ciężko bo będzie jeszcze Skyrim i Mass Effect 3 w tym roku ale przypominam że ta gra nie ma tak dużego budżetu jak Skyrim czy ME. Trochę wiary panowie bo po przeczytaniu waszych postów żyć się odechciewa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować