Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2011 o 15:57, DesMonD__PL napisał:

> Chciałbym sobie zamontować w futrynie drzwi drążek rozporowy. W jaki sposób się
go montuje?
> Nie ma być na stałe zamocowany.
Nawet nie wiem jak to opisać :) Odkręcasz z dwóch stron po tyle samo, gdy juz jest na
styk z futrynami to dokręcasz, przekręcając tą "rure" na środku.
Mam taki i zapewniam cię, że jak go dorwiesz w swoje łapy to będziesz wiedzieć jak go
dokręcić :)


Ok, a pewne to jest, tzn. nie złamię kręgosłupa? :P

I czy może coś się stać z futryną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2011 o 13:12, DesMonD__PL napisał:

E tam zabijaka :) Ale ostatnio się opuściłem, ze względu na ciężary. Mam jeszcze 3 tyg
przed cyklem to do formy powrócę. A chętnie bym przyjechał :)

Przyjedź najpierw pójdziemy na piwsko a później do na to disko się tłuc, a dopiero na koniec na normalną imprezę i wyrwiemy jakiego lachona na klatę:D

Dnia 23.01.2011 o 13:12, DesMonD__PL napisał:

Taaa o tym u mnie kilo kosztuje 35zł czyli chyba tyle samo co Ostrovia

Barth
Załatw mi sejwy do WRC to Ci powiem:D
Jeśli za mocno go sobie dokręcisz to możesz uszkodzić futrynę dlatego zalecane jest podłożenie czegoś pod miejsce mocowania np grubej gumy czy kawałka szerszej deseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Może nie do końca pytanie zgodne do tematu, ale częściowo powiązane.
Są pewne badania o nazwie - "Biomol", które są do badania włosów. Co one wykrywają oprócz chorób? Chodzi mi tutaj głównie o używki lub te sprawy ;] Jeśli tak to w jakim okresie od spożycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 18:12, barth89 napisał:

Ok, a pewne to jest, tzn. nie złamię kręgosłupa? :P

Wiesz dokręcasz w drugą stronę, a jak chcesz się podciągać to z drugiej strony.Wtedy się nie obluzuje a jeszcze bardziej zaciśnie (Mam nadzieje, że zrozumiesz) :)

Dnia 23.01.2011 o 18:12, barth89 napisał:

I czy może coś się stać z futryną?

Zależy jaka futryna, ja mieszkam w bloku i w przedpokoju mam metalowe\stalowe futryny to na niej są zadrapania.
Drewno pewnie inaczej zareaguje.

@maniekk
Jeśli chcesz, mogę spróbować pomóc. Tylko potrzebuje twojego planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 20:17, DesMonD__PL napisał:

Wiesz dokręcasz w drugą stronę, a jak chcesz się podciągać to z drugiej strony.Wtedy
się nie obluzuje a jeszcze bardziej zaciśnie (Mam nadzieje, że zrozumiesz) :)


Ale w sensie, czy jest szansa, że w momencie kiedy będę się podciągał to drążek uzna, że ma ochotę zrobić mi psikusa i odpadnie :P

Dnia 23.01.2011 o 20:17, DesMonD__PL napisał:

Zależy jaka futryna, ja mieszkam w bloku i w przedpokoju mam metalowe\stalowe futryny
to na niej są zadrapania.
Drewno pewnie inaczej zareaguje.


Futryny są stalowe. Z tym że ten drążek ma gumowe końcówki - może i tak zostawić zadrapania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 22:02, barth89 napisał:

Ale w sensie, czy jest szansa, że w momencie kiedy będę się podciągał to drążek uzna,
że ma ochotę zrobić mi psikusa i odpadnie :P

To może zależeć od drążka, jak wykonany i dokręcenia. Mój drążek ma minimalnie 5-6 lat i w tym czasie odkręcany był tylko ze dwa razy, ze względu na remonty. Nigdy się nie stało, że obluzował się i spadł.
A to przez prostą metodę. Gdy go wkręcasz nachwytem (Z dołu na góre) z jednej strony. To potem, z drugiej strony podciągasz się nachwytem, co skutkuje mocniejszemu zakleszczeniu się drążka :) (Chyba teraz najładniej wytłumaczyłem)

Dnia 23.01.2011 o 22:02, barth89 napisał:

Futryny są stalowe. Z tym że ten drążek ma gumowe końcówki - może i tak zostawić zadrapania?

A gdzie go kupujesz? Jeśli zostawi, to tylko w miejscu jego montażu. Najwyżej będziesz malować :)
Swoją drogą, będziesz go zdejmował, czy będzie non stop wisiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 08:44, DesMonD__PL napisał:

A gdzie go kupujesz? Jeśli zostawi, to tylko w miejscu jego montażu. Najwyżej będziesz
malować :)
Swoją drogą, będziesz go zdejmował, czy będzie non stop wisiał?


Chcę zamówić na allegro pierwszy lepszy za ok 10zł, bo wszystkie takie same tam są. Raczej będzie wisiał non stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No koksiki jestem z siebie zadowolony. Wczoraj robiłem plery i jeszcze mnie bolą więc może nie potrzebnie biegałem ale chciałem otworzyć sezon:) Myślałem, że 3km to będzie max a tu miła niespodzianka zrobiłem 6km w 28min czyli w takim czasie jak sprzed przerwy, a nie biegałem 3miesiące. Tak więc jest ok w dwa miechy dojadę do 12km a później koncert Slayera:D No ale 9km bym nie dał zrobić dzisiaj te 6 to było w sam raz ale forma szybko wróci jak tylko będę biegał. Good. W sobote mały sparing na koncercie Proletaryat. W sumie w tym mieście to nie za bardzo jest z kim sparować ale i boty i moby dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, ja tydzień choroby, 3-4 kilo straty na wadze, bo szybko pale jak sie nie odzywiam odpowiednio i jeszcze na antybiotyku. Teraz trzeba wrocic, bedzie trudno, ale dam rade. Jutro ide na silke i pewnie bede musial zaczac spokojnie, w kazdym razie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aleś Ty brzydki:D No 100kg to jest to co chce osiągnąć ale coś mi nie bardzo siła idzie w wyciskaniu. Masa owszem, klata rośnie ale żeby tak jakieś widoczne efekty w postaci kilogramów na sztandze to nie bardzo. Plery już robie 27kg hantlą a jeszcze w wakacje 20kg to była ostatnia seria. MC 90kg też był max w sierpniu, teraz 110. A na klatę jak 65 zacząłem tak koksowałem ciągle. Teraz to nawet mniej bo pierwszy robię skos. Jakby poszła siła na sztandze byłbym bardzo zadowolony bo efekty są- łapa na obrazku.

konik
Nie ma opie... Ty już wiesz czego.
Jak się wyleczyłeś i nie było Cię tydzień to nie będzie tragicznie, chociaż choroba bardzo osłabia, wszystko od organizmu zależy. 1-2tygodnie po takiej przerwie i wrócisz do dawnej formy. A jakie będziesz miał zakwasy:)

20110131194657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 19:48, Witcher1990 napisał:

Aleś Ty brzydki:D

:(

IDE BIEGAC. 106 kilo z czego ~20 kg to tluszcz to przesada... Trzymac kciuki, do konca marca chce wazyc 85 kg albo jestem ciapom onom ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 20:03, lydathegreat napisał:

IDE BIEGAC. 106 kilo z czego ~20 kg to tluszcz to przesada...

Może troszku wiecej :) ? Masz sprawdź sobie^^
http://www.sfd.pl/Mierzymy_poziom_tkanki_t%C5%82uszczowej-t123556.html

No, jestem na szczycie ^^ W sile wieku. Bieg porządny ok. godz biegłem (Ponad 14 km było).
Forma powraca i strzeżcie się ;)
Za 2 tyg cykl. ZA jakiś tydzień zrobię podsumowanie takie małe

Pozdrawiam
@Witcher1990
A ty ćwicz i siłę rób, bo wiesz jak jest ^^ Może czas na jakiegoś supla w postaci stacku ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2011 o 20:24, DesMonD__PL napisał:

No, jestem na szczycie ^^ W sile wieku. Bieg porządny ok. godz biegłem (Ponad 14 km było).

W sile wieku? To masz już 50lat?

Dnia 31.01.2011 o 20:24, DesMonD__PL napisał:

Forma powraca i strzeżcie się ;)

Po co na Slayera nie jedziesz:D Sam zrobię formę i też dam radę 12km w miesiąc!

Dnia 31.01.2011 o 20:24, DesMonD__PL napisał:

Za 2 tyg cykl. ZA jakiś tydzień zrobię podsumowanie takie małe

Pozdrawiam
@Witcher1990
A ty ćwicz i siłę rób, bo wiesz jak jest ^^ Może czas na jakiegoś supla w postaci stacku
? ;]

Póki co robię masę, dojadę do 80 zrobimy siłę. A co to stack? Nie chce koksu typu kreatyna, białko mi styknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że człowiek trenuje, je za trzech, a przy tym jego BMI oscyluje wokół 18,6?
Nie ukrywam, że chciałbym trochę przybrać na masie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy od tego:
1. Jak trenujesz
2. Co jesz, kiedy i w jakich ilościach
3. Jaką masz regenerację
4. Ile aerobów robisz
5. Ile i w jakim czasie już przytyłeś
Generalnie nie jest normalne. Napisz odp na te punkty może coś poradzimy. Ogólną zasadą jak się nie przybiera jest zasada "więcej żryj"
****
Miałem iść na basen dzisiaj ale jestem taki zakwaszony i zmęczony po klacie i bieganiu w niedziele, że nie idę zrobie se wole i ew w czwartek pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy wiecie o odżywianiu- 220g białka czyli ok 3g na kg masy to moja dzisiejsza porcja.
2 torebki ryżu (a mogły być 3 ale jadłem później ziemniaki), makaron, ciemny chleb, jogurt z 300g węgli.
Jest dobrze. Tylko waga chyba mnie w balona robi bo żre i żre i od 2tyg pokazuje 73kg. A pokazywała nawet 75. Ale łapa rośnie. Jutro basen koksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie tyle ile bym chciał:(

Dnia 03.02.2011 o 20:19, HeyBabyGirl napisał:

Tak z ciekawości spytam:
- ile bierzesz maksa na klatę na ławeczce płaskiej

Kiedyś to było 2x70

Dnia 03.02.2011 o 20:19, HeyBabyGirl napisał:

- max przysiad

Nie robiłem maxa ostatnio 8x65

Dnia 03.02.2011 o 20:19, HeyBabyGirl napisał:

- max MC

6x110

Dnia 03.02.2011 o 20:19, HeyBabyGirl napisał:

?

Siła mi ciężko idzie, najgorzej na klacie, masa spoko- fajnie to rośnie, po treningu kwas ale z siłą kiepsko dlatego za miesiąc robię trening siłowy przez 4tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam takie pytanie otóż tak jak już kiedyś wspominałem nie mam ostatnio dużo czasu na siłownie i wiem że to nie jest najlepszy plan a tym bardziej sposób na ćwiczenia. No, ale nic póki co to taki musi być.
Co powiecie na takie można powiedzieć chwilowe rozwiązanie ...

Środa: Klata Biceps Barki
Niedziela: Plecy triceps kaptury i po części nogi.
Wiem że tak na dłuższą metę nie będzie no, ale na te kilkanaście dni musi tak być co o tym sądzicie ?
Zwłaszcza że nie zależy mi na jakiś strasznych rozmiarach mięśni itp. Tylko po prostu chcę fajnie wyglądać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować