Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dragon Age II już na Xbox 360!

64 postów w tym temacie

Można odnieść wrażenie, że niektórzy byliby zadowoleni z głosów przepuszczonych przez syntezator. Cóż wydawcy nie opłacało się pełne spolszczenie, pierwsza część i dodatek widocznie nie sprzedały się zgodnie z ich oczekiwaniami.

Wolę wybór wersji niż uszczęśliwianie graczy na siłę czymś co się kupy nie trzyma. Byle by było też nie wchodzi w grę, głównie dla tego, że fala krytyki po takim kroku przekroczyłaby każdy stan przeciwpowodziowy w kraju ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tyle

Kto pamięta wypowiedz jednego pracownika bioware który po paru miesiącach od premiery DA:O
Chwalił się jaką grafe ma mieć DA2.Że to ma być szok skok jakościowy i co jest grane?...
Niby faza projektu DA2 rozpoczęła się przed skończeniem DAO, to teraz coś odemnie:

Gdzie wielka kampania marketingowa? jak za czasów DAO
Co jest grane z tą grafiką?
System dialogowy z ME? strasznie mi nie pasuje upraszcza gre
brak dubbingu który akurat w DAO był bardzo dobry
Strasznie słabo szczegółowe LOKACJE aż boli w pierś..
W porównaniu z DAO , DA2 wypada słabo względem grafiku oraz lokacji...

Odpowiedz jest bardzo prosta, Bioware przy robieniu DAO troche kasy wydało chodź bardzo bardzo na tym zarobili , więc po co robić lepsza grafe?po co dawać dubbing? po co robić więcej tekstu?po co robić lepsze lokacje?po co kampania marketingowa mamy znany tytuł? Ci panowie po prostu wiedzą , że DA2 sprzeda się z podobnym skutkiem co część pierwsza dlatego zlali pewne rzeczy bo po co się wpędzać w większe koszta?
jak zysk będzie ten sam.. ale oni to odczują bo DA2 nie osiągnie takiej samej skali ocen co DAO... A nasz wiesiek go zje. (nie jestem antyfanem DA tylko po prostu nie podoba mi się druga część zabili ją i nie mogę się z tym pogodzić)

grafa DA2 (ingame)
http://s.cdaction.pl/obrazki/dragon-age-2-new-info_173h6.jpg
http://www.chip.pl/images/2010/07/13/dragonageii2.jpg/image_preview/Dragon%20Age%20II%202.jpg
http://bi.gazeta.pl/im/9/8834/z8834269X,Dragon-Age-2.jpg

grafa DA:O
http://ps3clan.nl/wp-content/uploads/2009/02/dragon-age-origins.jpg
http://windows7themes.net/pics/dragon-age-origins.png
http://www.games-review.info/wp-content/uploads/2009/11/dragon-age-origins-1.jpg


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie klnij.
Po drugie - nie krzycz na nas.
Po trzecie - pisząc na publicznie dostępnym forum nie możesz od nikogo żądać, aby się "odwalił" - a na pewno nie tym tonem.
Po czwarte - Twoja kartoteka pustą nie jest.

Degrad -2. Jeszcze jeden wybryk i się pożegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto w Polsce kupi tak niskiej jakości wersji w naszym kraju ? Tylko fanboye chyba. Trzeba robić bojkot nie ma co. Nawet w demko przykro jest grać, szkoda prądu i internetu na ściąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 13:59, myth555 napisał:

po co dawać dubbing?


A od kiedy to Bioware jest odpowiedzialne za dubbing w swoich grach? Ta sprawa leży całkowicie w gestii wydawcy, który uznał, że dubbing powoduje kłopoty z DLC, które stają się coraz bardziej popularne.

@vegost: Ciekawe kto w Polsce kupi tak niskiej jakości wersji w naszym kraju ?
Niskiej jakości, bo nie ma dubbingu? Nie rozśmieszaj mnie. Grę kupią setki (może tysiące) ludzi w Polsce, którym polski dubbing mocno przeszkadzał (nie tylko prze jego średni poziom, ale też kłopoty technioczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze statystyk, które wysyłało DAO po zalogowaniu (o ile nie odznaczyliśmy opcji), EA stwierdziło, że w PL wersję grało za mało ludzi i zwyczajnie się nie opłaca robić dubbingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 14:16, Henrar napisał:

> po co dawać dubbing?

A od kiedy to Bioware jest odpowiedzialne za dubbing w swoich grach? Ta sprawa leży całkowicie
w gestii wydawcy, który uznał, że dubbing powoduje kłopoty z DLC, które stają się coraz
bardziej popularne.


Wiem , po prostu zapomniałem pisałem pod tak zwanym wkur***...
Bo jest to kolejna gra po TFU2 na której się zawiodłem.
Od teraz przyjmuje nową tezę nie słuchać twórców poczekać na premierę zobaczyć recenzję
i nie napalać się... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mówię że można zrobić dobry dubbing , tylko trzeba chcieć.Jak się robi na odpieprz to później wyniki mamy marne.W końcu płacą za to aktorom , więć mają prawo wymagać od nich zaangażowania.
No niestety graficznie gra też leży . Nie jestem jakimś napaleńcem , który widzi tylko grafikę. Jednak mamy rok 2011 i jakieś standardy obowiązują , więć nie wypada cofać się w rozwoju . ME 2 pokazał że można w porównaniu z pierwszą częścią ... tylko trzeba chcieć . Może kiedyś kupię DR 2 , ale nieprędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji lekki off top..

The Witcher 2 in the early part of 2011 on PC, Xbox 360, and PlayStation 3.

Dobre info z gamestopu , ciekawe czy CDP po cichu robi wieska na konsole ;f
bo albo ktoś się wygadał albo pisze głupoty a gamestop lubi czasem walnąć spoilerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 14:16, Henrar napisał:

> po co dawać dubbing?

? Ta sprawa leży całkowicie
w gestii wydawcy, który uznał, że dubbing powoduje kłopoty z DLC, które stają się coraz
bardziej popularne.


Ea Polska nie wydało na PC DLC z nowymi strojami. Podobno z przyczyn technicznych. Jak wiemy takie problemy nie istnieją. Gra i trąbi zespół Kombi. A jak wiemy pierwsza paczka strojów działa i była wydawana przed afera z Shadow Broker-em. Mój wniosek jest taki: Nie zdziw się jak polskie napisy lub całkowity ich brak będzie przeszkadzał w którymś tam DLC do Dragon age 2...;]

Edit: Dla nie wiedzących:DLC z pierwszymi strojami ma poprawkę i postacie podczas walki mówią już po polsku w wersji z pol. dubem. Żadnych problemów nie ma druga paczka.Wystarczy ja tylko zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 15:25, Bardock693 napisał:

Ea Polska nie wydało na PC DLC z nowymi strojami. Podobno z przyczyn technicznych. Jak
wiemy takie problemy nie istnieją. Gra i trąbi zespół Kombi. A jak wiemy pierwsza paczka
strojów działa i była wydawana przed afera z Shadow Broker-em. Mój wniosek jest taki:
Nie zdziw się jak polskie napisy lub całkowity ich brak będzie przeszkadzał w którymś
tam DLC do Dragon age 2...;]


Obstawiam, że będzie można zmienić język w Dragon Age''u i problemów nie będzie. Co innego z takim Falloutem: New Vegas, do którego wczoraj wydano patch i DLC (Deead Money), których, dzięki kochanej Cenedze, nie ma na "polskim" Steamie. Brawa, znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 14:16, Henrar napisał:

@vegost: Ciekawe kto w Polsce kupi tak niskiej jakości wersji w naszym kraju ?
Niskiej jakości, bo nie ma dubbingu? Nie rozśmieszaj mnie. Grę kupią setki (może tysiące)
ludzi w Polsce, którym polski dubbing mocno przeszkadzał (nie tylko prze jego średni
poziom, ale też kłopoty technioczne).


Tak, bez lokalizacji polskiej to produkt raczej nie warty nawet 50 zł. W rpgu gdzie liczy się fabuła mam angielskie głosy, zero klimatu. Sorry dla mnie taka gra jest omijana szerokim łukiem i bzdurą jest to że tysiące osób kupi takie coś w Polsce. Pewnie miałes na mysli kraje w których ich lokalizacja jest o wiele lepsza od naszej. Napisy to sobie mogą do FPSa dawać a nie dubbing dali do Crysisa 2. Niech się obudzą bo wstyd mieszkać w takim kraju.

Dystrybutor który olewa wydawanie gier nawet z napisami nie może byc brany na powaznie, przykładem jest Dead Space 2. Napisy im tez sie nie opłacały ? Jaką teraz masz wymówke w obranie EA ? Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 15:32, Henrar napisał:

Obstawiam, że będzie można zmienić język w Dragon Age''u i problemów nie będzie. Co innego
z takim Falloutem: New Vegas, do którego wczoraj wydano patch i DLC (Deead Money), których,
dzięki kochanej Cenedze, nie ma na "polskim" Steamie. Brawa, znowu.


Proszę cie nie zaczynajmy znów z Fallout-em ... ;P.

Ale weź poprawkę na wiatr ,ze to EA Polska.Na pewno i to skiełbaszą... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka Fajna dużo się dzieje fajne sterowanie dobre niektóre teksty ogólnie super wcale nie żałuję że zamówiłem Signature Edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka Fajna dużo się dzieje fajne sterowanie dobre niektóre teksty ogólnie super wcale nie żałuję że zamówiłem Signature Edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 15:38, Bardock693 napisał:

Proszę cie nie zaczynajmy znów z Fallout-em ... ;P.


Wcześniej pisałem o trójce, teraz problemy są z New Vegas :)

@vegost:

Dnia 22.02.2011 o 15:38, Bardock693 napisał:

W rpgu gdzie liczy się fabuła mam angielskie głosy, zero klimatu.


Taa, bo słuchanie Fronczewskiego w każdym kolejnym RPG fantasy jest bardzo klimatyczne. Podobnie z Boberkiem, którego też ostatnio wrzucają do każdego dubbingu, jaki się da. W grze Bioware to angielskie głosy dodają klimatu - ta wersja była pierwsza i tam aktorzy podkładający głos traktują swoją pracę poważnie.

Dnia 22.02.2011 o 15:38, Bardock693 napisał:

taka gra jest omijana szerokim łukiem i bzdurą jest to że tysiące osób kupi takie coś w Polsce.


A skąd to wiesz? Może kupią, bo znają angielski i wiedzą, że nie będzie problemów z DLC?

Dnia 22.02.2011 o 15:38, Bardock693 napisał:

Napisy im tez sie nie opłacały ?


A skąd wiesz, że się opłacały? Pracujesz w EA, by wiedzieć, w ile sztuk Dead Space trafiło do klientów? Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wogole ze ten 23 to fałszywe info, powoli staje sie nieprawdą :P. Dochodzi juz godzina 16.00, a dema na PC nie widać...

A co do polskiego dubbingu, sprawa poszlal o DLC, ktore nie wspolgraly z polska edycja gry. Zaoszczedzenie na dubbingu + zarobienie na DLC :) A szkoda, bo jak sam zwykle narzekam na dubbing to w DAO byl swietny (no, oprocz Leilany). Ja osobiscie mam nadzieje ze Dragon Age 2 nie sprzeda sie w wiecej niz polowie DAO, zwlaszcza w naszym kraju. Sam nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 15:58, szamanv napisał:

a wogole ze ten 23 to fałszywe info, powoli staje sie nieprawdą :P. Dochodzi juz godzina
16.00, a dema na PC nie widać...



i jeszcze zostało 8 godzin. spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować