Zaloguj się, aby obserwować  
k_koprowski

Jak u Was działa F.E.A.R. ?

31 postów w tym temacie

Witam

Wpisujcie tu czy macie jakieś problemy z grą (niski framerate na dobrym sprzęcie, wysypwanie się gry itp.), bo po wpadce CDP z Dungeon Siege 2 nie chciałbym się znowu naciąć i wydać pieniędzy na bubel, który nie będzie chodził jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych problemów z grą FEAR (niski framerate na dobrym sprzęcie, wysypwanie się gry itp.). Aaaa, nie mam jeszcze FEAR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie działa!!! (P4 2,4ht; 512RAM, RADEON 9550 256MB; Win2000pro) Dźwięk siada już na początku, a cała gra... kiedy mam wysiąść z samochodu... po prostu nie dzieje się nic... siedzę sobie w nim rozglądam się, czasem dobre 15 min i nic, nie włącza się ekran na którym wyświetlane są zadania... nie otwierają sie drzwi...Próbowałem już wielu sztuczek z pom techn i nic... kilkukrotna instalacja na różne sposoby tez nic nie dała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na detalach medium w rozdzielczosci 1024x768 z maks woda i teksturami postaci smiga. A moj sprzet to Athlon 3000+ 64bit, 1GB DDRAM, GeForce FX5900XT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast u mnie gdy wkładam dysk 1 pisze że mam włożyć dysk 5 jak wkładam dysk 5 pisze że mam włożyć dysk 1. Dziwne ale i tak działa na dysku 5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 02:22, Dominik84 napisał:

od 24 do 45 fps przy max detalach i AA x2 w 1024x 768 na p4 3.2 (478) 2x512mb + GF6800 GT 128


Nic dziwnego, że działa ;) Do FEAR''a potrzeba już zdecydowanie lepszej karty graficznej. Jeśli nie chcesz grać na zmiejszonych detalach, to zainwestuj co najmniej w Radeona X700 albo GeForce''a 6600. Jurgen1 podał, że ma Radeona 9550, sorry, ale ta karta jest trochę za stara na FEAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 15:56, Sycylius napisał:

A jak myślicie jak u mnie będzie chodził i na jakich detalach

Komp:GeForce 5600 128mb,Pentium 4 2.4,768ram win xp bez sp


To są wymagania zamieszczone w sklepie gram.pl: Wymagania sprzętowe:Procesor Pentium 4 / Athlon XP 1.4GHz (zalecane Pentium 4 / Athlon XP 3GHz), 512MB RAM (zalecane 1GB RAM), karta graficzna klasy GeForce 4 Ti / Radeon 9000 z 64MB RAM (zalecana karta graficzna klasy GeForce 6600 / Radeon 9800 Pro z 256MB RAM i sprzętowym wsparciem dla efektów T&L oraz Pixel Shader 2.0), 16-bitowa karta dźwiękowa ze wsparciem EAX 2.0 zgodna z DirectX 9.0, 5GB wolnej przestrzeni dyskowej, DirectX 9.0, Windows XP/x64/2000 z zainstalowanym najnowszym uaktualnieniem Service Pack.

Porównując parametry własnego kompa do podanej wyżej specyfikacji, dojdziesz do wniosku, że grę uruchomisz. Jednak na minimalnych ustawieniach graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 20:31, jurgen1 napisał:

nie działa!!! (P4 2,4ht; 512RAM, RADEON 9550 256MB; Win2000pro) Dźwięk siada już na początku, a cała gra... kiedy mam wysiąść
z samochodu... po prostu nie dzieje się nic... siedzę sobie w nim rozglądam się, czasem dobre 15 min i nic, nie włącza się
ekran na którym wyświetlane są zadania... nie otwierają sie drzwi...Próbowałem już wielu sztuczek z pom techn i nic... kilkukrotna
instalacja na różne sposoby tez nic nie dała...


Mogę jedynie podejrzewać, że to wina Windowsa, a mianowicie jego wersji czyli 2000. Spróbuj zainstalować WinXP a następnie grę i zobacz czy ci działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 16:01, shinian napisał:

> A jak myślicie jak u mnie będzie chodził i na jakich detalach
>
> Komp:GeForce 5600 128mb,Pentium 4 2.4,768ram
win xp bez sp

To są wymagania zamieszczone w sklepie gram.pl: Wymagania sprzętowe:Procesor Pentium 4 / Athlon XP 1.4GHz
(zalecane Pentium 4 / Athlon XP 3GHz), 512MB RAM (zalecane 1GB RAM), karta graficzna klasy GeForce 4 Ti / Radeon 9000 z
64MB RAM (zalecana karta graficzna klasy GeForce 6600 / Radeon 9800 Pro z 256MB RAM i sprzętowym wsparciem dla efektów T&L
oraz Pixel Shader 2.0), 16-bitowa karta dźwiękowa ze wsparciem EAX 2.0 zgodna z DirectX 9.0, 5GB wolnej przestrzeni dyskowej,
DirectX 9.0, Windows XP/x64/2000 z zainstalowanym najnowszym uaktualnieniem Service Pack.

Porównując parametry własnego
kompa do podanej wyżej specyfikacji, dojdziesz do wniosku, że grę uruchomisz. Jednak na minimalnych ustawieniach graficznych.


No dobra ale jak ta gra wygląda na minimalnych ustawieniach graficznych??A da się to odpalić bez żadnego Service Packa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżel karty nie ma w obsługiwanych to nie pójdzie, a co do SP to różnie bywa, lecz przeważnie nie chodzą gry bez niego.

A co do FEARa to pójdize on na kartach, które mają min. PixelShadera 2.0, bo w tej grze to jeden z najważniejszych elementów rozgrywki, bez tego ta gra już tak nie czaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieszę się że w ogóle działa i to na srednich detalach...w rozdzielczości 800na600 bez wygładzania powierzchni.Dobrze że grę pożyczyłem od kumpla a nie kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 12:48, Ninja Seba napisał:

No a wiecie może jak FEAR pójdzie na moim kompie (tak mniej więcej): Athlon 1,8, 256 DDR RAM, Ge Force MX4000 128 MB...


no raczej nie odpali masz za malo pamieci RAM i starą karte graficzną.doluz przynajmniej jeszcze 256mb RAM i karte najlepiej GeForce 6600 z 256M.Pozdro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować