Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Call of Duty: Modern Warfare 3

726 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2011 o 00:35, Malcollm napisał:

Jedyny skill jaki potrzebujesz w grze Multi w CoD to szybkie naciskanie spustu, fire
fire fire... nothin` more nothin` less

Jak to w każdym FPSie Sherlocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Tak naprawdę?
A Operation Flashpoint
Czy może ARMA
A może po części także Battlefield?
I pewnie by się jeszcze coś znalazło

Multi CoD ma jedną podstawową cechę jest szybkie i bazuje na bezmózgiej sieczce, jednemu się to podoba innemu nie, ja osobiście z multika zrezygnowałem nie ten refleks co kiedyś bardziej zacząłem stawiać na bardziej taktyczne fps-y wiadomo jak się nie ma małpiej zręczności i szybkiej reakcji oko-palec to nie ma co się szukać w multi CoD.
Sad but true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy już pokaźny skład. Od 19 na bank bedę dostępny na Steam - dodajcie mnie do znajomych (firefly94pl) - spróbuję być hostem.
Pernia - Ja również grałem w 1/2 i głównie w S&D. Ale po to te perki są wprowadzone, żeby ich używać. Każde mają swoje mocne i słabe strony. Martwa cisza? Bierzesz czujnik pulsu/przenośny radar i żadzen problem. Nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem że Call of Duty: Modern Warfare 3 nie chce mi się zaktualizować do wersji 1.4.364 co mam zrobić żeby się zaktualizowało ???? Steam nie chce mi zaktualizować . Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 00:35, Malcollm napisał:

Jedyny skill jaki potrzebujesz w grze Multi w CoD to szybkie naciskanie spustu, fire
fire fire... nothin` more nothin` less

To zrób badania drogi Sherlocku wśród najlepszych graczy scenowych CoDa4, stawiam kratę browarów i dam sobie uciąć obie nogi, że znajdę milion osób z LEPSZYM refleksem, a jednak GORSZYCH w grze. Zagrałeś sobię pare tdmów i twierdzisz że jesteś obeznanym w temacie specem, pozdrawiam serdecznie.
@Firefly94
CoD4 heartbeat sensor? GL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale poprzedniego już zedytować nie mogę, a nie wiem czy dam jednak radę dzisiaj grać, także jak coś to mój występ jest wątpliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 00:44, Malcollm napisał:

Multi CoD ma jedną podstawową cechę jest szybkie i bazuje na bezmózgiej sieczce, jednemu
się to podoba innemu nie, ja osobiście z multika zrezygnowałem nie ten refleks co kiedyś
bardziej zacząłem stawiać na bardziej taktyczne fps-y wiadomo jak się nie ma małpiej
zręczności i szybkiej reakcji oko-palec to nie ma co się szukać w multi CoD.


Może i seria CoD nie jest genialna, ale będę gryzł i kopał za takie uproszczenia.
Owszem, może i rozgrywka toczy się w dużym tempie - tak są skonstruowane mapy. Przy 32 graczach na serwerze i załączonej mapce, dajmy na to, Showdown i trybie TDM albo DM, to oczywiście mamy do czynienia z sieczką na całego.
Sprawa ma się jednak zupełnie inaczej w wypadku S&D na ok. 10 osób, z aktywną komunikacją głosową. Ten tryb rozgrywki bije niekiedy możliwościami współpracy w zespole nawet "taktycznego" BF''a na zwykłym serwerze. Nie bez powodu to właśnie CoD4 był jednym z oficjalnych turniejowych FPSów.
A tak wracając do uproszczeń. Przypuśćmy, że powiem : "BF to starsznie wolna strzelanka, trzeba pokonywać kilosy z buta. 3/4 teamu stanowią snajperzy, kilka osób bawi się pojazdami z niekoniecznie pozytywnym efektem, a margines stanowią gracze, którzy naprawdę chcą coś ugrać.". Zgodzisz się ze mną? Nie? No właśnie. Dlatego chciałem co nieco wyjaśnić. Zdaję sobie sprawę z tego, że możesz mieć inne zdanie niż ja, ale przydałoby się czasem popatrzeć na daną sprawę z innej perspektywy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 21:54, Pernia napisał:

Drugie tak, pierwsze - sprecyzuj pytanie

Niby co mam sprecyzować? Jak się ma Stingera to się go używa (niszczy wszystko jak leci), i pytałem się czy jest to według Ciebie lamerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie śmieszy to że jedna z najmniej nastawionych na skill w strzelaniu gra FPS ostatnich lat jest przez wszystkich pro taktyków i strategów (oczywiście hejterów CoDa przy okazji, a jakże) pomijana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na naszym spotkaniu mogę pojawić się koło 20:30, wcześniej nie dam rady wrócić z lekcji.
Co do BFa - to jest taka sama sieka jak CoD.
S&D - nuda, nuda, nuda. Jak grałem w niego w CoD4 to raz zasnąłem przed monitorem, bo 2 typów kampiło i żaden nie chciał ruszyć tyłka by zabić drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc kilka spraw:
- Mecz rozpoczyna się o 20:30
- Hostem będę ja. Dodajcie mnie proszę do znajomych - http://steamcommunity.com/profiles/76561198024654549
- Planowane tryby rozgrywki: Dom, CTF, Kill Confirmed
- Imho zabronione: akimbo w pistoletach maszynowych
Jeżeli ktoś byłby chętny, od 19 można zacząć "trening".
Także więc - do zobaczenie w MW3.
Pernia - Jest tu mowa o MW3. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem potraktowadz moja odpowiedz globalnie, nie będę odpisywać na te posty trzy po kolei gdyż nie ma po co spamowac.
Na początek, pisze z tableta więc mogą być błędy i liderowi więc przepraszam za to z góry.

Zacznę od tego by było wiadomo nie wiem dlaczego utarło się tak ze jak ktoś krytykuje coś na pewnym poziomie to od razu musi "hejcic" albo jest od razu fanbojem innego tytułu? Nic bardziej mylnego, nie widzę w tym żadnego sensu by się państwie nad danym tytułem po to tylko bo mi się nie podoba, jestem za stary by w takie coś się bawic?

Co do życia z, i porównania mnie do Sherlocka nie wiem skad się to wam wzięło niech jednak będzie.
Z seria CoD jestem od samego początku I gdybym miał podsumować licząc godziny spędzone w multi to napewno nie były by to setki a tysiące godzin i to dosc grube, mówienie zatem ze się nie znam grając kilka meczy w sytuacji gdy multi od cod 4 specjalnie się nie zmieniło troszkę jest nie na miejscu.
Tryby fakt rządzą się swoimi prawami jednak patrząc na tryb s&d porównując go w stosunku do tego który jest nadal przezemnie najbardziej lubianym czyli tym z waw to dla mnie osobiście jest duża różnica co cię tyczy przedewszystkim szybkości i ogólnie pojętego chaosu.

By nie było jakichkolwiek niedomówień na gry patrzę z własnej perspektywy mam już swoje lata i refleks razem z koordynacja oko ręka nie taki gdy się miało lat 20, patrząc się na szybkość rozgrywki to po prostu czasami mówię sobie ja mam dosc wywiadami dziękuje, pamietam jeszcze dobrze s&d z blask opsa, w większości wypadków było to hurrrrra do przodu i spam granatów, czasami tego po prostu nie ogarnialem a to pewnie oznacza daj sobie chłopie spokój bo to nie dla ciebie. Zaczynam grę 5 sekund i już gryze ziemie, małe matki maja to do siebie, ze czasami można spokojnie zaspamowac respawn przeciwnika, kiedyś gdy nie było matchmakingu były serwery z regułami na przykład odblokowania broni po 10 sekundach od startu gry, a teraz jest jak jest.

Wiem trochę to zagmatwane ale mam nadzieje ze wyjasnilem co nieco, mam wszystkie cody poza tym ostatnim więc chyba coś niecos o tym wiem


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna prośba: zacznijmy się zbierać tak ok. 20:20. Im wcześniej tym lepiej.
A, i lista graczy:
1. firefly94pl
2. Piotr16PL
3. http://steamcommunity.com/id/Lisun
4. outlander_pro
5. ts04
6. pernia94
7. shake624
8. http://steamcommunity.com/id/lubiekeczup/
9. kamyczekkk
10. http://steamcommunity.com/profiles/76561198000956825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie może niestety nie być (lub pojawię się trochę później). Coś się net sypie, i nie wiem jak długo to może potrwać. No jeszcze godzina to się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań.
1. Czy na sprzęcie: intel pentium 4 3.6 GHz, 2gb ram, geforce 9600 512mb gra będzie działać optymalnie w rozdziałce 1024x768 ? (ustawienia grafiki takie żeby tekstury nie były rozmytymi plamami jak z malowanego obrazu)
2. Jak jest z ludźmi, którzy nie kupią dlc z mapami? Po prostu wszyscy grają ze sobą (ewentualnie na nowych mapach tylko część, która kupiła), czy gracze są całkowicie odseparowani? (od tych z dlc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woot ? Zbyt gramatyczna twa wypowiedź nie była, ale cóż.

Zacznijmy od chaosu. CoD4 ProMod w trybie S&D to w tej chwili drugi, albo trzeci najlepszy ( i najpoplarniejszy ) fps do esportu. Rudna co prawda zaczyna się od spamu nadeów, ale nie dolatuje on do respa- jest po prostu zabiegiem mającym na celu spowolnić graczy przeciwnika w dostaniu się na pozycje. Mapy ( Strike, Crash, Vacant i wiele innych ) są niemalże perfekcyjne ( a na pewno o niebo lepsze od tego co prezentują inne gry ). Całą gra zależy natomiast od 4 czynników:

-celność i refleks ( choć to liczy się nawet na prawdziwej wojnie )

-wiedzy "jak siezachować" ( kiedy sprintować, kiedy kucnąć, strzelić, wycofać się, zarushować, jednym słowem jak wprowadzić taktykę w życie )

-znajomości mapy

-taktyki

Tak, taktyki. W CoD4 promod naprawdę można tworzyć zaawansowane taktyki, jak poradzić sobie z przeciwnikiem, podłożyć bombę itd. Generalnie całą gra to po prostu zderzenie się dwóch taktyk, w wykonaniu dwóch rywalizujących ze sobą zespołów graczy. Następne CoD''y poszły w stronę rozrywki masowej ( inaczej... uniemożliwiły sensowną rozgrywkę na poziomie ) więc nie ma za bardzo powodów by o nic wspominać.
That''s my opinion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, nie była tak to wygląda gdy chce się coś przekazać, pisząc coś na tablecie jadąc autobusem.

Z tego co zauważyłem pisałeś o jakimś modzie do CoD4, szczerze nie miałem z nim żadnej styczności, bardzo szybko po wyjściu WaW przeskoczyłem na tamtejszą wersję S&D, osobi ście nic do CoD 4 nie mam tak jak i do dalszych części, ba mnie osobiście podoba się najbardziej ta część która jest oceniana jako jedna z najsłabszych czyli WaW, ten II Wojenny S&D był tym co mi sie w tym wszystkim spodobało najbardziej.

Jak się ma sprawa z graniem w CoD 4 czy jest jeszcze odpowiednia ilość chętnych graczy czy może raczej już sobie to odpuścić?

I kolejne pytanie jak to co było w CoD4 ma się do tego co prezentują nowe odsłony CoD wraz z ostatnią odsłoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 23:02, Malcollm napisał:

Wiem, nie była tak to wygląda gdy chce się coś przekazać, pisząc coś na tablecie jadąc
autobusem.

Z tego co zauważyłem pisałeś o jakimś modzie do CoD4, szczerze nie miałem z nim żadnej
styczności, bardzo szybko po wyjściu WaW przeskoczyłem na tamtejszą wersję S&D, osobi
ście nic do CoD 4 nie mam tak jak i do dalszych części, ba mnie osobiście podoba się
najbardziej ta część która jest oceniana jako jedna z najsłabszych czyli WaW, ten II
Wojenny S&D był tym co mi sie w tym wszystkim spodobało najbardziej.

Jak się ma sprawa z graniem w CoD 4 czy jest jeszcze odpowiednia ilość chętnych graczy
czy może raczej już sobie to odpuścić?

I kolejne pytanie jak to co było w CoD4 ma się do tego co prezentują nowe odsłony CoD
wraz z ostatnią odsłoną?


W CoD grają tłumy. Na brak graczy nie można narzekać. Zarówno grając na pubie bez modów, z promodem czy na mixie. Jeśli zaś chodzi o samą rozgrywkę to cóż- co kto lubi. CoD4 w mniejszym stopniu stawia na wyposażenie. Nie uświadczysz tam wsparcia lotniczego, tony przekombinowanych broni. Uświadczysz natomiast lepiej zbalansowaną rozgrywkę ( sic! ) oraz większy odrzut ( wciąż w stylu CoD, ale nie aż tak mały jak w późniejszych częściach, i zachęcający do tego by celować oraz rzadziej stosować full auto ). Większe, lepiej zrealizowane mapy, idealnie nadające się do każdego trybu gry. Osobiście bardziej preferuję taką rozgrywkę niż to co mamy np. w MW3. Przy czym trzeba zaznaczyć iż MW3 jest świetną, ale INNA od CoD4 grą. Od czasów całkowitą metamorfozę, i każdy musi sam zdecydować co mu bardziej odpowiada. Zbalansowana rozgrywka z sensownym wyposażeniem i ilością graczy czy totalne szaleństwo na malutkich mapkach z użyciem wszystkiego co tylko posiada armia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować