Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Call of Duty: Modern Warfare 3

726 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2012 o 14:16, Lisun napisał:

Przestroga - nie grajcie jakimkolwiek karabinem maszynowym.
Są tak żałośnie słabe, że brak słów. Biega się z nimi wolno, długo się przeładowują i
do tego praktycznie nic przeciwnikowi nie robią.

Nah, kwestia gustu. Mi np. tylko z KMów niepodpasowało M60. Resztą robiłem sieczkę. :P

Dnia 13.04.2012 o 14:16, Lisun napisał:

Karabiny szturmowe są ZNACZNIE lepsze.

Są najlepsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 15:26, Firefly94 napisał:

Nah, kwestia gustu. Mi np. tylko z KMów niepodpasowało M60. Resztą robiłem sieczkę. :P

Ja próbowałem z MG36 i skończyło się failem :P.

Dnia 13.04.2012 o 15:26, Firefly94 napisał:

Są najlepsze. ;)

Nom, zwłaszcza ACR czy CM901.
Al teraz mam 32 lvl pierwszego prestiżu i gram tylko z MP7. Dobra broń, doskwierają tylko niewielkie obrażenia i długi czas przeładowywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 14:16, Lisun napisał:

Przestroga - nie grajcie jakimkolwiek karabinem maszynowym.
Są tak żałośnie słabe, że brak słów.

Jeśli umiesz zrobić dobry setup, to karabinami maszynowymi możesz dobrze zamiatać, poza tym to jest fajna odmiana od latania ciągle z tym samym PP90/MP7/ACR.
Najbardziej znana - MK46 + Rapid Fire + Thermal = karabin laserowy. Dołóż do tego dobry pakiet specjalisty i gra się bardzo fajnie, choć na pewno nie tak wydajnie jak z AR/SMG/strzelbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thremala akurat nie trawię - ogranicza dość mocno pole widzenia (zajdzie ktoś z boku i papa) i jak ktoś lata z Assasinem, to ciężko wypatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem.

No więc jest ten free weekend z multi MW 3. Ok, ściągam przez Steam, skończyło pobierać. Klikam graj no i wyskakuje - ''''Could not localization.txt. Please make sure Call od Duty: Modern Warfare 3 is run from the correct folder.'''' Nie bardzo wiem, co poszło nie tak. oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że ściągnąłeś po polsku.
Zmień język gry na angielski, ściągnie się jeszcze raz i będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 20:46, Lisun napisał:

Założę się, że ściągnąłeś po polsku.
Zmień język gry na angielski, ściągnie się jeszcze raz i będzie działać.


Ofaq, od nowa? :/ no dobra, ostatecznie nic nie tracę.

Oł, a mógłbyś mi powiedzieć, jak to teraz zrobić? Bo coś niedowidzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 20:57, Pablovy napisał:

Oł, a mógłbyś mi powiedzieć, jak to teraz zrobić? Bo coś niedowidzę...

Prawym przyciskiem na "Call of Duty: Modern Warfare 3 Multiplayer" - opcja na samym dole (po angielsku to się "Properties" nazywa), następnie "Język" i zmieniasz z Polski na English.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Pierwsze "wow": ta część chodzi mi o niebo lepiej niż MW2, co dla mnie jest dziwne...
Drugie "wow": wszedłem do gry po bardzo długiej przerwie i szło mi całkiem dobrze, nawet nie zszedłem na minus z kill/death ratio.
A po trzecie: może sobie kupię pełną wersję, jeszcze się nad tym zastanowię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 21:06, Lisun napisał:

> Oł, a mógłbyś mi powiedzieć, jak to teraz zrobić? Bo coś niedowidzę...
Prawym przyciskiem na "Call of Duty: Modern Warfare 3 Multiplayer" - opcja na samym dole
(po angielsku to się "Properties" nazywa), następnie "Język" i zmieniasz z Polski na
English.


Zmieniłem język Steam na angielski, no i w properties już języka cod-a był zmieniony na english. No i ściąga się od nowa - mam nadzieję, że teraz pyknie, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, jeśli wystarczająco szybko wciskasz PPM grając MK14 to masz speed-fire macro.
I to powiedział koleś z Akimbo FMG9 + Steady Aim :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak sadzilem. mw3 jest jednak bardziej podobne do mw2 pod wzgledem odrzutu broni.
w mw fajnie sie gra w normalnym trybie w modach takich jak np free for all czy team deathmatch. biega sie po calej mapie, zabija z latwoscia ludzi i korzysta ze wszystkich killstreakow.
to juz w ogole musi byc miodne na konsolach ze wspomaganiem celowania.

black ops pozostaje bezkonkurencyjny w trybie hardcore. i najbardziej mi podchodzi w polaczeniu z search and destroy. 1 strzal i dead, 1 zycie na runde, trudniej trafic przeciwnika. gra sie o wiele bardziej taktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny free weekend przekonał mnie, że kupno MW3 byłoby błędem. Takiej fali oszustów nie widziałem w żadnej innej grze, nawet jeśli była spotęgowana tymczasową darmowością multi. Normalny mecz trafiał mi się średnio raz na 20 razy, jeszcze rzadziej niż podczas ostatniego darmowego weekendu. Szkoda, bo gdzieś w tle przemyka się cień świetnej grywalności multi, tak bardzo psutej przez cheaterów.

Ten sam cień przemyka się w Black Opsie, gdzie z kolei tragiczna, karygodna, godna wręcz najniższego kręgu piekielnego dla Treyarcha optymalizacja psuje całą radość z gry. I też człowiek się męczy, bo gra się fajnie i jakiś element całkowicie psuje pozytywne wrażenia z gry, zamieniając je w męczarnie.

Ponownie ten sam cień przemyka się w MW2, gdzie z kolei po części winę ponoszą cheaterzy, a po części brak serwerów dedykowanych i stosunkowe trudności ze znalezieniem innych graczy.

Wychodzi na to, że jedyną grywalną na tę chwilę częścią jest MW1... 3 kolejne gry, 3 kolejne wpadki. Tak trzymać, Acti -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 15:51, Malevyn napisał:

dlaczego acti nie chce uzywac punkbustera ? to chyba w koncu dziala


Taa ? Zagraj sobie w Battlefielda 3 na PC i zobaczysz jak to G*wno nie działa. Banuje tylko czity z google, a te premium czity kupione to do dzisiaj ci nie wykryje, bo tworcy są tak chciwi, że nie chą kupić tego haxa i wprowadzić go do bazy danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 15:51, Malevyn napisał:

dlaczego acti nie chce uzywac punkbustera ? to chyba w koncu dziala

Patrząc na BF3 mogę szczerze powiedzieć - nie, nie działa.
O dziwo, ja na czitera trafiłem tylko raz przez całe 40 godzin gry. Ale chyba mam szczęście.
Farta tego nie mam tylko do typków z FMG9 Akimbo - co gra to jeden - dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tworcy sieciowych FPSow nigdy nie znajda na to sposobu ?
jakby nie patrzec to psuje przyjemnosc z gry za ktora sie zaplacilo grube pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 16:02, Malevyn napisał:

to tworcy sieciowych FPSow nigdy nie znajda na to sposobu ?

Nie, bo istnieją pogłoski, że panowie robiący antyczity sami produkują czity w wolnych chwilach.
Do tego, zawsze jakiś nubek z kompleksem niższości będzie kupował czity by pokazać, jaki to jest "SUPER".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - gdy próbuję odpalić singla MW3 to wyskakuje mi komunikat, że gra nie jest teraz dostępna. Próbuję już trzeci dzień i zawsze to samo. Z kolei multi działa bez zarzutu. Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować