Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 05/2006

525 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2006 o 21:47, jaceloth napisał:

może kupiłeś "sukces", albo "na żywo"? nie ufałbym swoim oczom;-)


Daj maila to skan dostaniesz którejś strony ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:07, Yarr napisał:

> może kupiłeś "sukces", albo "na żywo"? nie ufałbym swoim oczom;-)

Daj maila to skan dostaniesz którejś strony ;D


spoko,jutro sobie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nabyłem nowy numerek, i trochę się uśmiałem bo CDA wypuściło mały bubelek :P (nie wiem czy to tylko ja na taką wersję trafiłem), a mianowicie na płycie gdzie ma być Thief jest Dino Crisis 2 i odwrotnie :P:P:P Ale tak po za tym wszystko gra :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to pierwszy numer od długiego czasu którego nie kupię .Nie trafili tym razem w mój gust zupełnie choć nigdy nie kupiłem tego magazynu dla gry to jednak zawsze był to fajny dodatek a tym razem kicha nawet z opisami się nie udało a na siłe wydawać kasy nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak zwykle okazało się, ze kasy nie mam "więc już za parę chwil za chwil parę wezmę plecak swój i gitarę cda czeka już tylko do qmpla tyłek swój rusz pójde zaraz tam fanfa fanfarę" i tak przerabiając popularną pioisenką opisałem mój sposób na zdobycie w tym miechu CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myslalem - recenzja Obliviona na 6 stron bez jakiejkolwiek wzmianki o dialogach. Mozna by podejrzewac, ze w grze roszczacej sobie prawo do miana "RPG" to wazny element, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 11:08, Elwro napisał:

Tak jak myslalem - recenzja Obliviona na 6 stron bez jakiejkolwiek wzmianki o dialogach. Mozna
by podejrzewac, ze w grze roszczacej sobie prawo do miana "RPG" to wazny element, co?


Zgadzam się. Jeżeli w Oblivionie rozwiązano tak samo kwestie dialogów jak w Morrowindzie to bieda. Że też nikt nie wspomniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 13:38, Robek 009 napisał:

Oblivion ma 10/10! Mam świeżutki numer kupiony 20 min. temu więc wiem ;) A Goothfader Dostał
tylko 8+/10


Ojciec Chrzestny to równie dobra gra jak oblivion ale to dwa różne gatunki gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam, mam, mam :D !!! Mój 1-szy numer CDA od 2000 roku :) Muszę powiedzieć, że od tamtego czasu trochę się w gazetce pozmieniało :D Na 15-to minutowej przerwie w szkole (13.10 - 13.25) "wystrzeliłem do kiosku i kupiłem wydanie DVD (jeszcze trochę na historii poczytałem :) ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszęprzyznać że nie zgodzę się z autorem recki Obliviona. ALLOR twierdzi że Oblivion nie ma bugów. To jest raczej przesada..... Błędy z fizyką i ogólne bugi w grze są.
PS zauważyliście że od czasu Westerna Cenega robi lepsze polonizacje od gier CDP ?? (szacując ocenami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować