Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 05/2006

525 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2006 o 16:03, Pawłek napisał:

> Właśnie, że istnieje i to jest właśnie ta gra.


To jest zwykłe gadanie by zachęcić do kupna gry. Popatrz na to tak: Gdyby w tym roku ktoś wydał
gre na poziomie pierwszego Thiefa wyśmiano by tą produkcje i z błotem zmieszano.

Techniki użyte w starych grach już dawno przestały wystarczyć graczom do dobrej zabawy.

Na jakiej podstawie tak uważasz. Oprócz grafiki nic w tej grze się nie zestarzało. Grywalność jest taka sama jak sprzed 8lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 15:46, ShadowG napisał:

> Zobaczymy co wart jest ten thief
Jeszcze się pytasz? Thief to doskonała gra, według mnie najlepsza skradanka, jaka kiedykolwiek
powstała.

A masz spolszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thief - no, klasyka po prostu. Średnia ocen w Necie - 90%. Zresztą pisaliśmy o niej w najnowszym Tipsomaniaku... Grafika się zestarzała... trochę, grywalność, klimat i fenomenalny dźwięk - ani trochę. (Polska instrukcja, jak komuś zależy to sporo spolszczeń jest w Sieci).


Jak możesz to pokaż gdzie bo szukam i szukam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:06, ShadowG napisał:

Na jakiej podstawie tak uważasz. Oprócz grafiki nic w tej grze się nie zestarzało. Grywalność
jest taka sama jak sprzed 8lat.



Al komputera, wszystkie technikalia gry. Twoje możliwości w grze są mocno okrojone. Po zagraniu w Thiefa 3 odpalasz np 1 i widzisz jak to wszystko jest okrojone, bez głębi.

Miałem tak gdy po odpaleniu Thiefa 3 zagrałem sobie w dwujke, z gry nie czerpałem żadnej przyjemności.

Gry wiecznie żywe nie istnieją. Powtażam moją wcześniejszą wypowiedź: Gdyby teraz pojawiła sie gra na poziomie pierwszego Thiefa wszyscy by ją wyśmiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze znowu nie uda mi się zerwać z nałogiem. Smuggler chyba mnie wysłuchał i bedzie obszerny temacik o Gothicu 3 + na deser NN2. Recenzje super. Pewni TES IV: Oblivion dostał dyszkę... Pełne mi w tym miechu nie przypadną do gustu ale ja nie kupuje dal pełniaków. A tak chciałem skończyć z nałogiem po kwietniowym numerze... :) Trzeba znaleść jakąś prace na wakacje by mieć na CDA i na PACC w Tibi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2006 o 16:12, Pawłek napisał:


Gry wiecznie żywe nie istnieją. Powtażam moją wcześniejszą wypowiedź: Gdyby teraz pojawiła
sie gra na poziomie pierwszego Thiefa wszyscy by ją wyśmiali.


Nie istnieją a Fallout i Baldurs Gate to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:26, Pawłek napisał:

Ludzie w nie jeszcze grają, ale powoli odchodzą i za kilka lat będą miały zaszczytne miejsce
w histori gier komputerowych.

Zlituj się facet ja sobie regularnie robie powtórki to takich gier Dungeon Keeper, Cywilizacja 2, Alpha Centauri, Baldurs Gate 1, Fallout 2 i nadal czerpie z nich ogromną przyjemność, to chyba zależy od osobistych preferencji, a że tobie sie stare gry nie podobają, no cóż bywa. Tylko nam tu wciskaj stwierdzeń że takich gier nie ma :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:33, Widek napisał:

Fajnie jakby do CDA dali Obliviona PL ;)

Jezzuu proszę was dajcie spokój.... TO może i Civ4 + Herosów5 ??!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:39, Evil Khan napisał:

Jezzuu proszę was dajcie spokój.... TO może i Civ4 + Herosów5 ??!?

Po co sie ograniczać my chcemy Quake 5 i Unreal Tournament 2007 i 2008, że o Starcraft 2 i Warcraft 4 nie wspomne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiają się maniasy, ale to tylko wyjątki. Za jakieś 10 lat nikt w takie gry już grał nie będzie bo:

a) nikomu się nie będzie chciało
b) komputery nie będą już wstanie otwożyć takich gier
c) za 10 lat ludzie już prawdopodobnie przerzucą się w 80% na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:42, Pawłek napisał:

a) nikomu się nie będzie chciało


o-O! No tak, po co grać w jakieś słabe gry z grafiką z przed 10 lat? Żenuła...

Dnia 14.04.2006 o 16:42, Pawłek napisał:

b) komputery nie będą już wstanie otwożyć takich gier


Jeśli tak będzie to fani na pewno zrobią jakieś nakładki albo coś innego wykombinują.

Dnia 14.04.2006 o 16:42, Pawłek napisał:

c) za 10 lat ludzie już prawdopodobnie przerzucą się w 80% na konsole.


Niby dlaczego tak sądzisz? Ile juz lat ludzie mówią, że rynek komputerowy zamiera, że liczą się tylko konsole? I co? I jakoś tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:42, Pawłek napisał:

a) nikomu się nie będzie chciało

Zawsze znajdą się jacyś maniacy i ludzie zaciekawieni czymś odmiennym od "wsółczesnych ultra realistycznych gier VR" :-P

Dnia 14.04.2006 o 16:42, Pawłek napisał:

b) komputery nie będą już wstanie otwożyć takich gier

Tam gdzie jest potrzeba tam zawsze znajdzie sie sposób, emulator, konwersja etc.

Dnia 14.04.2006 o 16:42, Pawłek napisał:

c) za 10 lat ludzie już prawdopodobnie przerzucą się w 80% na konsole.

A to już jest kompletne przewidywanie przyszłości zresztą konsole z tego co wiem sie ostatnio UPecetowiają (dyski twarde, Internet te sprawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje. A co do AI komputera, to wiele nowych gier takiej nie ma. A poza tym w grze nie ma wcale okrojonych możliwości, w stosunku do Deadly Shadows. Ja po "trójce" zagrałem w "jedynkę" i takich odczuć nie miałem. A technikalia wcale nie są takie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CDA zauważyłem informację o tym, że poszukują nowych pracowników obeznanych z niemieckim :) Szkoda, że nie mogę nawet spróbować (daleko od Wrocka, niepełnoletni, no i ztym niemieckim trzeba się obchodzić świetnie), ale i tak dzięki bo zaświeciła mi przez chwilę myśl, że mógłbym kiedyś takie stanowisko w branży (niekoniecznie w CDA) obsadzić. Mam jakąś tam szansę by robić coś co lubię i brać za to kasę. (A lubie czytać teksty po niemiecku [np. niemieckie forum na gothic3.com :)]) :) Mysle że za 2-3 lata już będę o wiele lepiej władał tym językiem (notabene wcale nie takim trudnym jak go malaują). Pozdrawiam redakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować