Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 05/2006

525 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 13:23, Lamb3rt napisał:


>
> to po co robia takie gry jak jeszcze nie ma na nie odpowiedniego sprzętu :P.
>


Żeby zarobić na:

Graczach i producentach :X



kogo na to stać żeby naraz wywalic tyle kasy na taki sprzęt. może za granicą ludzie bez problemu moga sobie pozwolić na taki sprzęt. ale w polsce.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 13:19, Lamb3rt napisał:

OT : jesteście zainteresowanii recenzjami czytelników , czy nie?


Generalnie zasady wspólpracy masz opisane w FAQ na cover CD. Poza tym stronka CDA publikuje co jakiś czas "recenzje czytelników" POD WARUNKIEM, że się one nadają. równie otwartym działem są reaktywowane przeze mnie Gry Wiecznie Żywe, gdzie możesz przypomnieć jakiś wiecznie żywy hit sprzed lat, tak jak to robi wiele innych, nie powiązanych na co dzień z CDA osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 13:24, janusz82 napisał:

kogo na to stać żeby naraz wywalic tyle kasy na taki sprzęt. może za granicą ludzie bez problemu
moga sobie pozwolić na taki sprzęt. ale w polsce.........



..... nie ma wielkich zysków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 13:24, janusz82 napisał:

kogo na to stać żeby naraz wywalic tyle kasy na taki sprzęt. może za granicą ludzie bez problemu
moga sobie pozwolić na taki sprzęt. ale w polsce.........


Tyle, że żadna gra raczej nie jest robiona pod sprzęt posiadany przez graczy w Polsce... Nie oszukujmy się... nikt przy produkcji jakiegoś hitu nie uwzględnia realiów panujących w naszym kraju bo i po co? Myślmy logicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do smuggler''a:
Czy w tym numerze będzie rozwiązanie konkursu z poprzedniego numeru(związany on był z HEROES V)?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 13:37, 4YoU napisał:

A ja mam pytanie do smuggler''a:
Czy w tym numerze będzie rozwiązanie konkursu z poprzedniego numeru(związany on był z HEROES
V)?!?!


Konkurs organizowal CDP i on nam nadesle wyniki - poki co jeszcze w "obiegu" jest 04/06 wiec konkurs NADAL trwa - wiec trudno oczekiwac juz jego wynikow. Jesli juz to za miesiac, w nr 06/06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze daliscie demo Avernum 4. Moze komus spodoba sie taki shareware''owy RPG w starym stylu, przewyzszajacy pod pewnymi wzgledami niejedna wysokobudzetowa produkcje.

(Mnie juz nie trzeba przekonywac - kupilem poprzednie 3 gry z serii. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 16:49, Widek napisał:

fajnie ze w cda jest guilty gear , akurat uzbieram kase i zaraz lece do kioskiu, bo zalezy
mi na tej gierce;)

Lepiej się streszczaj, bo na dniach nr 5/2006 i w kiosku archiwaliów nie znajdziesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak zwykle najnowszy numerek będzie na poziomie :D Cieszę sie szczególnie na gierkę Dino Crisis 2 - w końcu jakaś giera o dinozaurach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować