Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 05/2006

525 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 11:57, olki77 napisał:

Czyli przyznajesz mi racje

Nie,nie do końca. Gier nie ocenia się na podstawie że "wszystkie gry ktory były podobne do gry x były gorsze ,więc ta też jest gorsza"

Na tej samej podstawie mógłbym stwierdzić że skoro wszystkie gry które były podobne do Morriwinda i Gothica były od nich gorsze to w takim razie Oblivion też będzie od nich gorszy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:49, Lex napisał:

Mam do was takie pytanko. Czy w CDA oceny są sprawiedliwe(nie są zaniżane ani zawyżane) ???



>>>A czy ta zupa jest w sam raz (nie za zimna i nie za goraca?) - na takie pytania ciezko sie odpowiada, bo jesli np. JA uwazam, ze gra X powinna dostac 10, a dostala 9 to powiem, ze sa zanizone, a ten, kto uwaza, ze gierka zasluguje na gora 8 uzna, ze sa zanizone. Kto z nas ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 12:05, smuggler napisał:

> Mam do was takie pytanko. Czy w CDA oceny są sprawiedliwe(nie są zaniżane ani zawyżane)
???


>>>A czy ta zupa jest w sam raz (nie za zimna i nie za goraca?) - na takie pytania
ciezko sie odpowiada, bo jesli np. JA uwazam, ze gra X powinna dostac 10, a dostala 9 to powiem,
ze sa zanizone, a ten, kto uwaza, ze gierka zasluguje na gora 8 uzna, ze sa zanizone. Kto z
nas ma racje?


a czy znowu przerobiliscie gry, tak że nie działają(tak jak było z splinter cellem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 12:38, Maker3 napisał:

a czy znowu przerobiliscie gry, tak że nie działają(tak jak było z splinter cellem)


To, że gra nie poszła u ciebie, nie znaczy, że ona została zepsuta. Splintera z ostatniego CDa instalowałem na trzech różnych komputerach i wszedzie działała bezproblemowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 12:50, Colidor napisał:

> a czy znowu przerobiliscie gry, tak że nie działają(tak jak było z splinter cellem)

To, że gra nie poszła u ciebie, nie znaczy, że ona została zepsuta. Splintera z ostatniego
CDa instalowałem na trzech różnych komputerach i wszedzie działała bezproblemowo....


no to zabacz sobie na forum CDA jakie były problemy

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=13073&sid=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 13:01, Maker3 napisał:

no to zabacz sobie na forum CDA jakie były problemy


No i? A powiedz mi JAKI to jest ODSETEK użytkowników, którzy nabyli tę grę? I powiem jedno: z KAŻDĄ grą dodatną do CDA okazuje się, że u kilku osób nie chodzi na ich komputerach. Nie znaczy to jednak, że redakcja daje wadliwe pełniaki, gdyż fizyczną niemożliwością jest przetestować covery na wszystkich możliwych konfiguracjach, na jakie można się wśród użytkowników natknąć, prawda? Inna rzecz, że użytkownicy lubią sobie podkręcać karty, kombinować z konfigami, wrzucać latki oficjalne i nieoficjalne, niekoniecznie kompatybilne, generalnie - mieszać w systemie. Po czym okazuje się (również na forum CDA) że brakowało im ważnych plików systemowych, które powinny w systemie być. Powodów mogą być tysiące. Ale czy to wina CDA?
To zupełnie tak, jakbyś się - za przeproszeniem - porzygał po przełknięciu ośmiorniczki w śródziemnomorskiej restauracji i miał pretensje do kucharza, że podaje "zwrotne" świństwo. A przecież miliony ludzi wcina to i chwali sobie jako niesamowity smakołyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 13:01, Maker3 napisał:

no to zabacz sobie na forum CDA jakie były problemy

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=13073&sid=


BYLY. Bo po ich zaraportowaniu powstal patch (zrobiony przez redakcje) ktory umozliwial w 90% przypadkow uruchomienie gry. Wez tez poprawke, ze (dla okraglosci) 100.000 ludzi kupilo gre, a nie dzialala w powiedzmy kilkudziesieciu przypadkach. Niech bedzie, ze nawet w 100. A to oznacza, ze problemy miala 1/1000 nabywcow, czyli inaczej: problemow nie mialo 99.9% ludzi. A po spatchowaniu wiekszosc z tych 100 ludzi tez sobie poradzila.

A jak znasz jakas gre, ktora uruchomila sie u kazdego i na kazdej konfiguracji, to daj znac - podamy ja do Ksiegi Rekordow Guinnesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

małe pytanko do smugglera: czemu ta Wasza stronka internetowa tak po mału chodzi. inne stronki otwierają sie u mnie normalnie a stronka z CDA zawsze bardzo powoli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 13:16, Lamb3rt napisał:

Ja znam - Alien vs. Predator :)

Niom jak duet A&P staneli nad kompem przytupując niecierpliwie, to chyba każdy komp by zpanikował i się poddał :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 13:18, janusz82 napisał:

małe pytanko do smugglera: czemu ta Wasza stronka internetowa tak po mału chodzi. inne stronki
otwierają sie u mnie normalnie a stronka z CDA zawsze bardzo powoli. :)

To od dawna ich problem , pewnie cieniutki serwerek jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 13:19, scooby01 napisał:

a ja jestem ciekawy na jakim sprzecie testowany byl Oblivion :)


Pewnie na


procek : 5.9 GH
karta grafiki : 1024 MB RAm + najlepsza na rynku
Pamięć RAM : 4 G
ITD...

A i tak im się zacinał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 13:20, Lamb3rt napisał:

> a ja jestem ciekawy na jakim sprzecie testowany byl Oblivion :)

Pewnie na


procek : 5.9 GH
karta grafiki : 1024 MB RAm + najlepsza na rynku
Pamięć RAM : 4 G
ITD...

A i tak im się zacinał :P



to po co robia takie gry jak jeszcze nie ma na nie odpowiedniego sprzętu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 13:22, janusz82 napisał:


to po co robia takie gry jak jeszcze nie ma na nie odpowiedniego sprzętu :P.



Żeby zarobić na:

Graczach i producentach :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować