Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 05/2006

525 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2006 o 10:04, ArtuRPGpl napisał:

fajnie jakby cda wypuszczalo cda tez wersja bez gier bo ja w nie zazwyczaj wogle nie gram

Tak myślisz? Hmmmm... Ciekawe ile by wtedy kosztowało? ALe ja i tak kupuje z płytami bo bonusy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 10:04, ArtuRPGpl napisał:

fajnie jakby cda wypuszczalo cda tez wersja bez gier bo ja w nie zazwyczaj wogle nie gram

Ja kupuje CDA od 66 numeru i dotad zainstalowałem i ukończyłem 5 gier : WarCraft II, Commandos BEL, Commandos BtCOD, Hitman 1 i 2 . Ale i tak wole by gry były :D zawsze lepiej to to wygląda na półce (no dobra grałem jeszcze w operation flashpoint i praetorians :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:42, Pawłek napisał:

Trafiają się maniasy, ale to tylko wyjątki. Za jakieś 10 lat nikt w takie gry już grał nie
będzie

Człowieku, mi się czasem zdarzy pograć w pierwszego Księcia Persji. I co? Grafika-pikselowate 2D, sensownej muzyki właściwie żadnej, ale za to jak wciąga (i to nie tylko mnie).

Co do nowego numeru, to nie wiem czy Thief juz w jakiejś gazetce nie był, ale i tak pogram. Republikę swego czasu chciałem kupić nawet, a Dino Crisis chyba sobie odpuszczę. To co mi się w tym numerze podoba to dużo tekstów o tematyce RPG-owej i pare recenzji dużych gier (tak że na razie nawet nie wiemy co dostało 10). Jak co miesiąc, 15 zł w plecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:42, Pawłek napisał:

Trafiają się maniasy, ale to tylko wyjątki. Za jakieś 10 lat nikt w takie gry już grał nie
będzie bo:

a) nikomu się nie będzie chciało
b) komputery nie będą już wstanie otwożyć takich gier
c) za 10 lat ludzie już prawdopodobnie przerzucą się w 80% na konsole.


czyli jak ktso gra np. w sage icewind dale i baldur gate to co? moze isek omus podoba dla mnei to troszke debilizm patrzec tylko an grafe mozei grafa wazne ale na 1 mijescu fabula i wogle jaka giera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UU będę musiał iśc do kiosku bo prenumerata sie skończyła a przedłużyc nie zdążyłem;(jescze:))

Ale kupie chociaz od pewnego czasu w tytuly dawane przez cda wlasciweeie niegram (dziwny jestem nie kupuje magazyn z 4 pelnym wersjami i plyta dvd a tylko go czytam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czyli jak ktso gra np. w sage icewind dale i baldur gate to co? moze isek omus podoba dla mnei

Dnia 15.04.2006 o 10:31, ArtuRPGpl napisał:

to troszke debilizm patrzec tylko an grafe mozei grafa wazne ale na 1 mijescu fabula i wogle
jaka giera



Pokaż w którym miejscu napisałem, że grafika jest najważniejsza???
Napisałem, że stare grynie są w stanie zaspokoić wymagań graczy pochłoniętych nowymi produkcjami. Chcesz czy nie niedługo będziesz musiał wyjść z epoki pierwszego Baldura. Technika cię do tego zmusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 11:05, Pawłek napisał:

>czyli jak ktso gra np. w sage icewind dale i baldur gate to co? moze isek omus podoba
dla mnei
> to troszke debilizm patrzec tylko an grafe mozei grafa wazne ale na 1 mijescu fabula
i wogle
> jaka giera


Pokaż w którym miejscu napisałem, że grafika jest najważniejsza???
Napisałem, że stare grynie są w stanie zaspokoić wymagań graczy pochłoniętych nowymi produkcjami.
Chcesz czy nie niedługo będziesz musiał wyjść z epoki pierwszego Baldura. Technika cię do tego
zmusi.


ja jeszcze w niego gralem kupilem tydzien temu 2 sagi i se kiedys przejde nikt mnie nie zmusi bo gram w co chce mam tyle gier i caly czas wychodza nowosci i ja je kupuje niewiem kiedy poprzechodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 10:36, Ponury rzniwiaż napisał:

UU będę musiał iśc do kiosku bo prenumerata sie skończyła a przedłużyc nie zdążyłem;(jescze:))

Ale kupie chociaz od pewnego czasu w tytuly dawane przez cda wlasciweeie niegram (dziwny jestem
nie kupuje magazyn z 4 pelnym wersjami i plyta dvd a tylko go czytam:))


Wiesz, dla mnie to norma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 11:12, dRaiser napisał:

Wiesz, dla mnie to norma;)


Normą w cda są switne teksty w na luzie i qncikach same recenzje jakby troche zelazaly i nie maja juz tyle humoru co kiedys:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 11:17, Ponury rzniwiaż napisał:


> Wiesz, dla mnie to norma;)

Normą w cda są switne teksty w na luzie i qncikach same recenzje jakby troche zelazaly i nie
maja juz tyle humoru co kiedys:(


Co do "Na luzie" to nie ma się co dziwić,bo teksty wymyśla dla CDA serwis joemonster.org :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 11:20, olki77 napisał:

Kiedy sie idzie do szkoły w wtorek czy srode bo CDA jest w wtorek

Wracamy w środę. A co do numeru, to *nareszcie coś o G3*!!! A do tego demko nowj gierki z Larą... Miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




>Technika cię do tego

Dnia 15.04.2006 o 11:05, Pawłek napisał:

zmusi.

Technika nikogo do niczego nie zmusza. Ja w Thiefa jedynkę gram długo i jeszcze mi się nie znudził. Nawet nawał nowych produkcj tego nie zmienił. Po przejściu trójki, wcale nie odłożyłem The Dark project na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra będzie wiecznie żywa, to w dużej mierze zależy od fanów. Kto np. gra teraz w Dooma, który ma ponad 10 lat? A wystarczy odpalić go na Doomsday Engine, ściągnąć modele i teksturki i już jest grafa na poziomie pomiędzy Q2 i Q3 :). Jak komuś grafa w pierwszym Quake nie leży, to ściąga Tenebrae i teksturki i ma wypas :). Oczywiście, komuś po prostu może się nie podobać sposób rozgrywki, ale to już nie wina oprawy A-V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 13:00, Blackhand napisał:

Czy gra będzie wiecznie żywa, to w dużej mierze zależy od fanów. Kto np. gra teraz w Dooma,
który ma ponad 10 lat? A wystarczy odpalić go na Doomsday Engine, ściągnąć modele i teksturki
i już jest grafa na poziomie pomiędzy Q2 i Q3 :). Jak komuś grafa w pierwszym Quake nie leży,
to ściąga Tenebrae i teksturki i ma wypas :). Oczywiście, komuś po prostu może się nie podobać
sposób rozgrywki, ale to już nie wina oprawy A-V.



Tyle, że lepsza grafa nie zachęci nikogo do ponownego odpalenia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 19:11, ShadowG napisał:

To TY tak uważasz.

Nie sądzę by dyskusja z nim miała jakiś sens, on pewnie nigdy się nie zetknął ze starymi dobrymi gierkami i dlatego uważa że każda gierka sie prędzej czy później zestarzeje. To typowe podejście dla ludzi, którzy mieli do czynienia tylko z nowszymi produkcjami, a nie z tymi starszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 19:15, Hubi Koshi napisał:

Nie sądzę by dyskusja z nim miała jakiś sens, on pewnie nigdy się nie zetknął ze starymi dobrymi
gierkami i dlatego uważa że każda gierka sie prędzej czy później zestarzeje. To typowe podejście
dla ludzi, którzy mieli do czynienia tylko z nowszymi produkcjami, a nie z tymi starszymi.

w pelni sie z toba zagadzam. taki fallout wogole sie nie zestarzal. ta gra wg mnie bedzie wiecznie zywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 19:18, Rafcio Master napisał:

w pelni sie z toba zagadzam. taki fallout wogole sie nie zestarzal. ta gra wg mnie bedzie wiecznie
zywa

Jak może się zestarzeć coś co nie opiera swojej grywalności na grafice i dźwięku ?? Owszem grafika i dźwięk świetnie tworzą klimat Fallouta i szczerze mówiąc, ta przestarzała grafika jest wprost idealna do tego celu. Jednak główną siłą Fallouta jest jego fabuła, dialogi, rozwój postaci i to jaki wpływ jej statystyki i zdolności mają na gre. To jest właśnie najwspanialsze :-]. Fabuła, klimat, wpływ na środowisko i jego nieprzewidywalność to jest najcudowniejsze w Falloucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować