Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Empires III - patch 1.06

18 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 20:47, Kaczorek1990 napisał:

Mam pytanie do grajacych... jak wyglada multi w AoE3 ? Jest rozbudowany ? Zbalansowany ? Duzo
ludzi gra ?


Jest rozbudowany - nie ogranicza się do ustawienia liczba graczy, nacja, teren i wio, ale wprowadza nową mechanikę z Single Player''a. Zanim zaczniesz grać wybierasz jedno państwo-metropolię, którym będziesz grał oraz czy będzie ono do Deatmatcha czy Skirmisha. Podczas gry zdobywasz punkty XP dla swojej Metropolii i po rozgrywce będziesz mógł je wymienić na karty dostaw. W ten sposób podczas następnej rozgrywki po określonym czasie będziesz mógł poprosić metropolię o dostawę np. 2 wieśniaków czy 8 pikinierów.
Gra sporo ludzi i ogólnie polecam - forum www.empires3.rox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 22:48, PL_Mike napisał:

Czy ten patch 1.06 jest już dostepny w wersji PL ? jeśli nie to kiedy się ukaże?


Jest dostępny dla wersji PL, gra sama ściąga odpowiedni plik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra mi w internecie mi się znudziła i odinstalowałem ją ale teraz zainstaluję i ściągnę ten patch1.06

może jakaś lepsza będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 09:42, tomeksmy01 napisał:

gra mi w internecie mi się znudziła i odinstalowałem ją ale teraz zainstaluję i ściągnę ten
patch1.06

może jakaś lepsza będzie

Jakim cudem gra w AoEIII w sieci może się się znudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłopot z aktualizacjami automatycznymi jest taki, że: primo, nie można wyłączyć przez kilkadziesiąt minu8t gry i nie można w nią grać, secundo, mój LAN ma niską prioryzację dla tego portu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 10:59, lampak napisał:

Kłopot z aktualizacjami automatycznymi jest taki, że: primo, nie można wyłączyć przez kilkadziesiąt
minu8t gry i nie można w nią grać, secundo, mój LAN ma niską prioryzację dla tego portu.


News został zaktualizowany - poprawka jest już dostępna na naszym serwerze. :)

O tutaj:
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




Dnia 14.04.2006 o 10:12, Marcin-91 napisał:

Jakim cudem gra w AoEIII w sieci może się się znudzić?


bo jak grałem to prAWIE wogóle nie mogłem zagrać czasami jednego dnia zagralem tylko raz bo nikt nie wchodził na serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 08:59, tomeksmy01 napisał:


bo jak grałem to prAWIE wogóle nie mogłem zagrać czasami jednego dnia zagralem tylko raz bo
nikt nie wchodził na serwer

Przecierz tam nie ma serwerów, jest tylko jeden ESO i tam masz mnóstwo gier i graczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować