Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hollywood myśli o reboocie filmowego Dooma

15 postów w tym temacie

Filmowy Doom może nie był jakimś wielkim hitem, ale przyjemnie mi się go oglądało. Mam więc nadzieję że ten nowy będzie co najmniej na podobnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pierwszy filmowy Doom to porażka na całej linii. Zero klimatu, gra aktorska na poziomie dna, nawet nawiązania do gry mocno przekłamane. W zasadzie na film warto było iść tylko dla jednej, pamiętnej sceny - i każdy chyba, kto oglądał, ten wie, jakiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film nie był zły - typowe kino akcji w którym niestety zabrakło elementu grozy. Fakt faktem końcowa scena zaskakiwała klimatem i aż się człowiek uśmiechał sam do siebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film był beznadziejny. Już wolę obrazy Uvego, tam przynajmniej można się pośmiać. W filmowym Doomie nie było nic śmiesznego, nie było też nic fajnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche zabawna jest relacja gry<->filmy, jak robia film na podstawie dobrej gry to przewaznie wychodzi beznadziejny film, w druga strone tak samo, jak robia gre na podstawie filmu to tez przewaznie wychodzi kaszana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak poprzednicy, z całego filmu dobrze (o ile można to tak nazwać) wspominam tylko jedną scenę, z genialną muzyką Clinta Mansella. Cała reszta była porażką.

Spoiler

Najbardziej zdziwiło mnie odejście od - kluczowej dla serii DOOM - idei otwarcia przejścia do piekła, na rzecz jakiegoś "wirusa". To była kompletna pomyłka, która miała na celu... właściwie to nie bardzo wiadomo co.

Zresztą tak naprawdę nie trzeba wcale robić reboota. Wystarczy drugą część zacząć od momentu, gdy Reaper i Sam jadą windą. Na górze może na nich czekać tytułowe "Piekło na Ziemi" z drugiej części gry. To by w zupełności wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma być kolejne <cenzura> to dziękuję! W filmie brakowało mi chociażby tego że CO TO ZA DOOM BEZ PIEKŁA, SZTANA, CZASZEK, PENTAGRAMÓW? A oni se jakąś <yyy nie wiem co to ma być takie coś strzelające takim czymś co robi zombie?> zrobili z impów... choć miejscami było fajnie (ostatnia scena?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować