Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie musisz mieć czterech rąk, by ukończyć Portal 2

14 postów w tym temacie

Za cholere sobie nie mgoe przypomniec momentow w grze, gdzie trzeba bylo wykazac sie zrecznoscia malpy. Jasne, bylo pare ''skokow'', gdzie trzeba bylo nabrac rozpedu i jeden zle rzucony portal niweczyl caly wysilek, ale nie bylo ich tak wiele i pokonywalo sie je dosc szybko.

Za to ogladajac trailery do P2 wrecz w paru miejscach oczy wyszly mi z orbit na widok tego, czego sie ode mnie oczekuje pod wzgledem manualnym. Najwyrazniej albo te trailery sa przesadzone albo ktos ma tu dziwne pojecie o tym, co jest trudne, a co nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie niech zaprojektują od razu wszystkie poziomy tak, by w pomieszczeniu z wyjściem był jeden portal, my sobie otworzymy drugi zaraz po rozpoczęciu poziomu i sprawa załatwiona. Szkoda tylko, że przy premierze "trójki" okazałoby się, iż system ten się nie sprawdza, gdyż wymaga od gracza czynności manualnych. Hmm... może niech w takim razie gra przechodzi się sama?

Ludzie, jak rany, czy my naprawdę mamy wkrótce osiągnąć poziom ukazany w WALL-E''m? Będziemy siedzieć na fotelach i robić jedno wielkie nic? Jeśli dla kogoś Portal był "frustrujący", to taką osobę należy poddać eutanazji, bo stanowi zagrożenie dla siebie i innych w życiu codziennym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam, że zrecznościowe to były poziomy advanced, podstawowe były dość proste nie liczac tych gdzie nagminnie wpadało sie do kwasu bo skok był nie taki jak trzeba, nie było ich jednak dużo. Zgadzam sie za to z Jamzem gameplaye z dwojki wygladały na dużo trudniejsze pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama kampania była bardzo łatwa, ale poziomy zaawansowane, czy jak to się tam nazywało, były naprawdę wymagające, pewnie o nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 16:17, Ostrowiak napisał:

Portal jest prosty i wygodny na modelu myszka/klawiatura,

Jak wszystkie FPS-opodobne gry. ;)

Dnia 14.03.2011 o 16:17, Ostrowiak napisał:

a Valve zapewne mierzy i w sprzęty oparte na padzie...

Ech, no bo przecież kto teraz gra na PieCu... ;P


Volvo - EP3 plz. Now.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie pamiętam żebym miał problem ze sterowaniem w Portalu. Chyba raz miałem moment kiedy nie wiedziałem co zrobić ale to z powodu że nie mogłem ogarnąć kontrolera tylko po prostu coś przeoczyłem. Jeśli według twórców gra ma być pozbawiona jakiś złych elementów jakich w jedynce nie było to oznacza to że ułatwią nam grę a nie o to chodzi w takiej produkcji jak Portal 2 którego chyba celem jest byśmy byli zmuszeni do jakiegoś wysiłku i intelektualnego i manualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla kogoś Portal był za łatwy, to polecam dodatek Portal:Prelude.
Jest tam wszystko, o czym piszecie, włącznie z poziomem, gdzie można postawić portal od razu do wyjścia, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować