Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Playbox – nowy magazyn konsolowy od twórców CD-Action wchodzi na rynek

110 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2011 o 12:57, thiefi napisał:

Do 6 zł dam, jak będzie drożej to niech sobi sami je kupują, zwłaszcza, że PSX Extreme
to Polska gazeta, w Polskiej drukarni drukowana i w Polsce zostawiająca zyski i płacąca
podatki, a CDA się sprzedało do BAUER czyli szwab na nas zarabia.
Wolę dać Polakowi zarobić niż szwabowi. Polska jest biedna i winniśmy wspierać nasze,
bo jeśli nie, to niedługo nasze będę tylko długi i podatki.


Co ty człowieku za nacjonalistyczne bzdury wypisujesz?
Rozejrzyj się dookoła, policz ile rzeczy masz polskich, a ile niepolskich. I co? Jesteś niepolakiem? Jaki masz procesor? Intel? AMD? Amerykańske g*wno, od durnych (c)hamburgerów?! Jak ty możesz, nie wspierać naszego, tylko jakieś USA pełne cholernych bogaczy?
Czasem zwykła chęć przeczytania czegoś w miarę wartościowego powinna wygrać z żałosnym nacjonalizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 00:11, Sam3r napisał:

No ja tez to zauwazylem.a to dziwne bo jakis idiota w cdaction dal 9(enki?) nie wiem
za co.ale kazdego idzie przekupic.cdaction to juz niewiarygodne pismo.sprzedali sie.mowi
sie trudno.Kolejny dowod?ocena bulletstrom.Mimo powaznych wad gra dostalo 9 za co sie
pytam?aha za najwiekszego badguya w histori gier .zal .pl


Używanie tak mocnych słów i oszczerstw, nie posiadając niezbitych dowodów, nie jest zbyt mądre. Podobnie, jak lżenie kogoś w niewybrednych słowach z powodu subiektywnej recenzji.

Ja też mogę być zdziwiony niektórymi ocenami. Ale każdy powinien się liczyć ze słowami.

Za wypowiedzi takie, jak Twoja, powinno się karać degradami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po napisaniu zdania stawia sie kropke, a nastepnie spacje i dopiero zaczyna sie nastepne zdanie. A po kropce pierwsza literke w wyrazie stawia sie duza, a nie mala.

Nie widze zadnego powodu, aby kogokolwiek nazywac idiota i oskarzac o przyjecie lapowki bez przedstawienia dowodow. Degrad -1 za obrazanie oraz sugerowanie brzydkich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że o starych konsolach się zapomina ;(
Powiem szczerze. Ja kupuję CDA dla gier, które dodają na swoim DVD.
Jak sa dobre tytuły, to kupuje, a jak są słabe , to nie. Zapewne sporo osób tak robi.
No ale Co taka gazetka poza reckami, felietonami zapowiedziami i Bóg wie jeszcze czym może zachęcić do kupna ?
Jak nie dadzą jakiegoś nośnika, to będzie kaszana. Chyba, że ta kaszana będzie kosztować 3,50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 20:18, Wojman napisał:

Po napisaniu zdania stawia sie kropke, a nastepnie spacje i dopiero zaczyna sie nastepne
zdanie. A po kropce pierwsza literke w wyrazie stawia sie duza, a nie mala.

Nie widze zadnego powodu, aby kogokolwiek nazywac idiota i oskarzac o przyjecie lapowki
bez przedstawienia dowodow. Degrad -1 za obrazanie oraz sugerowanie brzydkich
rzeczy.


Ja na przykład nie wiem czemu się wszyscy uwzieli na dobre oceny dla Bulletstorma. Dla mnie ta gra jest świetna: piękna graficznie, zabawna, fajni - wyraziści bohaterowie, skillshoty dają dużo frajdy. Patent ze zdalnie sterowaną zabawką w postaci

Spoiler

pięciometrowego dinozaura

- zajebiaszczy. Zgadzam się jednak ze smutkiem, że multi jest badzo słabe, ale może w dwójce zrobią lepsze.
W każdym razie po dwukrotnym ogranu Bulletstorma teraz siadłem do Crysis 2 i... ta gra mnie nudzi... eh szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magazyn ewidentnie słaby w porównaniu do wiodących na rynku PSX Extreme i NEO+.
Jeśli recenzje nadal będą zajmować pół strony, to nie wróżę zbyt dużego sukcesu, nawet pomimo zaplecza finansowego Bauera.

Na obecną chwilę czasopismo wygląda jak CKM czy inny Gadget, gdzie ważne są obrazki, a nie treść, a to zwyczajnie w przypadku pisma o grach, moim zdaniem nie sprzeda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://niezgrani.pl/2011/04/05/jestes-graczem-to-nie-kupuj-playboxa/ - ciekawy artykuł z ciekawego serwisu. Ja niestety nie mogę się do niego odnieść, bo mój kontakt z Playboxem ograniczył się do paru minut w kiosku, ale takie spostrzeżenia ludzi, którzy obadali całe pisemko, wydają się być ciekawe. Generalnie jeżeli prawdą jest, że gracze "z krwi i kości" nie mają w Playboxie czego za bardzo szukać, to wydaje mi się, że i również kampania reklamowa pisemka powinna być skierowana do innej grupy odbiorców, niż użytkownicy gramu czy gametrade czy jeszcze tam innych serwisów poświęconych stricte grom. Nie wiem, może Pani Domu? ;P To oczywiście skrajny przykład, ale łapiecie przekaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam wspomniał, że ta gazetka (specjalnie, żeby się nie czepiać) powinna być tańsza. Tylko że nawet wtedy nie warto wydawać na nią kasy. Te 10zł można lepiej spożytkować.

Ci co narzekali na nadmiar screenów np. w recenzjach i ogólnym balansie będą mieli tu używane, tekstu jest niesamowicie mało względem strony.

Podsumowując - kompletne przeciwieństwo Engarde gdzie było naprawdę sporo tekstu. Nie oczekiwałem spadkobiercy (z tym to nie ma szans), nie miałem żadnych oczekiwać. Dostałem... gazetkę bez żadnych pomysłów na materiał.

Wszelkie ziny (choćby dołaczany na cover CDA Poltergeist) wypadają znacznie lepiej mimo wytykanych im błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować