Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Playbox – nowy magazyn konsolowy od twórców CD-Action wchodzi na rynek

110 postów w tym temacie

Atrakcyjna cena, chmmm.... CD-A kosztuje (zazwyczaj) 15 zł, w PB jest tylko o 14 stron mniej, w dodatku pewnie nie będzie płytki. Myślę (i mam taka nadzieję :P), że PB będzie kosztować tak poniżej 10 zł a w tedy chociaż mam tylko PSP też będę go kupował :)

Edit: Liczmy jeszcze na to, aby wszystkie recenzje konsolowe znikły z CD-A raz na zawsze i zostały zastąpione większą ilością na PC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrzuca mnie design. Tekstu malutko, ogromne screeny. Nie dla mnie. Zresztą - nie rozumiem celu... Przecież w CDA są już recenzowane gry konsolowe. Czyżby kompletnie zaczęli je omijać po premierze Playbox? Jeżeli nie - po co osobne pismo? Jeżeli tak... To w CDA nieraz będzie trzeba zapychać braki recenzjami pecetowych budżetowych gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 15:15, Zdenio napisał:

To w CDA
nieraz będzie trzeba zapychać braki recenzjami pecetowych budżetowych gierek.


Mogą w końcu zacząć recenzować co ciekawsze tytuły ze Steama. Indie tam co niemiara, ale dowiedzieć się o nich czegoś to problem. Zapełnić by mieli czym, trzeba tylko chcieć.

W ogóle jestem pod "wrażeniem" że nikt, NIKT nie skopiował słynnych żółtych stron po Gamblerze. Toż to była jedna z najlepszych części w piśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, na to czekałem. Miałem właśnie pisać do nich z propozycją Konsolowego CD-Action, a tu taka niespodzianka. Fajnie, a jeszcze jak by dodawałi gry na konsole. Chyba żem się rozmarzył xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy numer kupię z czystej ciekawości, a jeśli okaże się, że spodoba mi się bardziej niż NEO+, to kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to spowoduje, że CD-Action będzie oczyszczony z herezji i pogaństwa, jakim są materiały dot. rynku konsol, to pozostaje mi tylko cieszyć mordę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od CDA? No to konsolowcy również otrzymają pisemko warte uwagi ;]

Hahahaha, chyba sobie jaja robisz człowieku. Nic spod szyldu CDA i ich dziennykarzyn kupował nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dział o grach konsolowych zniknie z CDA? No trudno, to przerzucę się na nową gazetkę, a CDA będę kupować jeśli będzie jakiś fajny pełniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic - pamiętam jak skończyło Engarde, więc pozostaje mi tylko życzyć powodzenia :) Wśród pism nastawionych głównie na growy rynek PC mają w Polsce praktycznie monopol - ciężko i długo zresztą na taki stan rzeczy pracowali.

Na dużo, dużo mniejszym rynku konsolowym w Polsce będą mieli konkurencję, która daje sobie radę od lat - PSX Extreme i Neo +

Oj - ciężko będzie :) Pierwszy numer pewnie kupię z ciekawości i mam nadzieję nie zastać tam "elo-ziomalskiego" klimatu, "zajebongo" , "spox" i "czadzioru" rodem z PSX Extreme... Neo+ od biedy mogłoby być, gdyby nie to "lansjerstwo" Gulasha...

Ale czyt zrobią pismo pod bardziej dorosłego czytelnika ? Ciężko mi w to uwierzyć i nawet... w sumie nie mam pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku przeczytałem Playboy... XD

No to ja mam to samo pytanie: czy CD-A będzie wtedy czasopismem PC? Mi się zdaje że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować