Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja Assasssin`s Creed: Brotherhood - Porwanie Da Vinciego

23 postów w tym temacie

gram.pl

Dodatki DLC dla Assassin’s Creed II nie powalały swoją jakością i zawartością. Najgorsze, że „dodatkowe” rozdziały zostały wyraźnie wycięte wcześniej z gry, a później zaoferowano je graczom za dodatkową opłatą. Czy nowy dodatek do Assassin’s Creed: Brotherhood wymaże z pamięci tamto złe wrażenie?

Przeczytaj cały tekst "Recenzja Assasssin's Creed: Brotherhood - Porwanie Da Vinciego " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne nowe DLC nie spierze plamy pomidorowej po złych wrażeniach z poprzednich dodatków. Wycinanie i wklejanie na nowo do gry to obrzydliwe zagranie. Najgorsze jest to że większość graczy to puste bydło które kupi wszystko co ma jakikolwiek związek z ich ulubionymi grami. Co wiąze się z dojeniem w nowych grach Ubika i innych. Dają dodatki na godzine lub pół godziny dodatkowej gry za 30 zł wtf ? :3~~~~~~~~

Kto powiedział że istnieje jakis kryzys w grach komputerowych ? Nie ma takiego i raczej nigdy nie będzie bo wystarczy zrobić dodatkowe dwa miecze lub mapke i już są bogaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, przynajmniej wiadomo o co chodziło z tym "I wiele więcej" w trailerze, bo jak się okazuje, są te "Edycje Limitowane" :)
Recenzja super, oprócz tego z Desmondem co wspomniałeś, nie zawiera spoilerów (po przeczytaniu tego fragmentu recenzji, odczułem "zniechęcenie" lub "zawód") ;)
Moja ocena - 5.0 ;)
Ciekawe jak będzie wyglądało to na PC (sprawa z tymi dodatkami)... ;)

P.S. DLC jest już dostępne na Uplay na PC (Wiem, nie ma jeszcze gry, ale dla niedowiarków - sprawdźcie w Uplay w jakiejkolwiek grze) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy arlekin i oficer będą dostępni dla wszystkich graczy pecetowych? W zestawie jest to DLC to powinni być, ale podobno tylko Codex Edition i egzemplarze zamówione, w niektórych sklepach zawierają te postaci. Ja zamówiłem Codex i mam nadzieję, że nie wszyscy będą mieli te postaci bo pewnie większość w multi nie spodziewałaby się ataku arlekina bo większość będzie miała edycję standardową xD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam AC:Brotherhood w edycji Codex na xboxa i ten dodatek na pewno kupię. Jednak myślę że dopiero po obniżce cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy limitowana zawartość będzie też dostępna w standardowej edycji PC?
Pytam tak retorycznie bo Gabe Grazziani na oficialnej stronie gry pisał i wstawił filmik gdzie mówił co dokładnie zawiera DLC ale nie wspomniał nic o tej zbroi, mapkach and 2 postaciach do multi na PC.
Ja gdy to przeczytałem na początku to się cieszyłem jak małe dziecko bo myślałem że dostanę też to za free ale później przypomniałem sobie że trailery do DLC były tylko na konsole i zawierały "And More..." na końcu.
A gdy wyszedł trailer PC wersji to na końcu nic takiego nie pisało, poza tym jaki byłby sens dawać do standardowej edycji to za free skoro to było limitowane w CE.
Tak więc chyba sam sobie odpowiedziałem, mimo tego wolałbym jakąś "oficjalną odpowiedź" z góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 15:31, vegost napisał:

Żadne nowe DLC nie spierze plamy pomidorowej po złych wrażeniach z poprzednich dodatków.

A jakich dodatkach mówisz, bo te do AC2 wycięli słusznie, a ostatnie DLC do Brotherhoooda były darmowe.

Dnia 14.03.2011 o 15:31, vegost napisał:

Wycinanie i wklejanie na nowo do gry to obrzydliwe zagranie. Najgorsze jest to że większość
graczy to puste bydło które kupi wszystko co ma jakikolwiek związek z ich ulubionymi

Nie rozumiem tego hejtu w stronę DLC, jest chybiony. Pomysł jest świetny, producent omija kilku pośredników, tłoczenie płyt, dystrybucję do sklepów. Może koncept który nie rozwinął się w pełną grę albo tradycyjne "expansion" ubrać zgrabnie w kilkusetmegowy plik i wydać dla ludzi głodnych większej ilości ich ulubionych gier. Mamy więcej świetnego contentu niż kiedykolwiek. Puste bydło to wg. ciebie ktoś kto kupuje to na co go stać i co lubi?

Dnia 14.03.2011 o 15:31, vegost napisał:

grami. Co wiąze się z dojeniem w nowych grach Ubika i innych. Dają dodatki na godzine
lub pół godziny dodatkowej gry za 30 zł wtf ? :3~~~~~~~~

Nikt nikomu nie karze kupować. Nie stać cię, że tak narzekasz czy jak? Gry są coraz droższe w produkcji i zamiast podnosić cenę premierowej wersji płytowej zarabia się na pobocznych rzeczach, to dobre wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam, że podzielam zdanie Chowańca co do oceny. DLC jest bardzo dobry, na pewno najlepszy z wszystkich DLC wydanych do gier z serii AC. Szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do autora: *****, jakie złe wrażenie?! Ograłem AC2 niedawno w wersji kompletnej i te dwie misje były męczące, nudne, niepasujące do całości. Na miejscu Ubisoftu też bym je wyciął i rozumiem dlaczego to zrobili. Niech każdy z was - czy to gracz czy dziennikarz - spróbuje się postawić na miejscu developera od czasu do czasu. Nikomu do głowy nie przychodzi, że jest jakiś sensowny powód, do cholery, z chyba każdej gry coś się wycina; tylko nie ląduje to później w sklepie. Dobija mnie, że każdy na hasło "wycięta zawartość" reaguje automatycznie głupim hejtem.
Jest grupa ludzi którzy oddają się na parę lat jednej grze, wkładają w nią serce i duszę, od jej sukcesu zależy oczywiście ich dobrobyt i utrzymanie, ale na pewno wielu z nich chciałoby by ich dzieło było dobrze wspominane. Czas goni, wydawca także. Mamy dwie misje słabe technicznie i nie komponujące się z całością. Pierwsza kwestia to czas - gra ma termin wydania i trzeba ją wypuścić kiedyś (inaczej kończy jak DNF), więc wycinamy zamiast się męczyć z wadliwym contentem. Druga sprawa to oceny gry i kompozycja, ogólna przyjemność. Gdyby te dwa DLC były w pełnej wersji to założę się że gra dostałaby niższe noty. Poza mogłaby być zwyczajnie za długa i nudna, a tak była w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Zostałem utwierdzony w przekonaniu, że należy zrobić wreszcie jakiś użytek z zawartości portfela PSN i ten dodatek zakupić jak najszybciej. Cena to mały pikuś, co jak co ale zaufanie do Ubisoftu w temacie DLC do Assassin''s Creed ogólnie to ja mam :P 36 złotych to i tak niewielki wydatek, kiedy do portfela regularnie dokłada się i tak jakieś niewielkie sumy, z czego zbiera się większa kasa.
No i wreszcie jest trophy za osiągnięcie pełnego 100% synch. Poddałem się przy 99%, spróbuję teraz osiągnąć stówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 17:19, Siriondel napisał:

No i wreszcie jest trophy za osiągnięcie pełnego 100% synch. Poddałem się przy 99%, spróbuję
teraz osiągnąć stówkę ;)


O co chodzi z tą synchronizacją?, bo czekam na wersję PC i jeszcze nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 17:23, Sanders-sama napisał:

> No i wreszcie jest trophy za osiągnięcie pełnego 100% synch. Poddałem się przy 99%,
spróbuję
> teraz osiągnąć stówkę ;)

O co chodzi z tą synchronizacją?, bo czekam na wersję PC i jeszcze nie wiem..


Jeżeli chcesz zagrać w Brotherhooda to proponuję najpierw w II zagrać, będzie znacznie łatwiej fabułę ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za samo wykonanie misji masz 50% synchronizacji, a za wykonanie z wykonaniem określonego warunku (np. nie dać się trafić, nie pływać, nie korzystać z dachów, zabić cel Asasynem rekrutem, ...) otrzymujesz 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 19:33, Maverick07 napisał:

Jeżeli chcesz zagrać w Brotherhooda to proponuję najpierw w II zagrać, będzie znacznie
łatwiej fabułę ogarnąć.


Grałem w AC i AC2 ale w Brotherhooda jeszcze nie i stąd to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 19:39, Harrolfo napisał:

Za samo wykonanie misji masz 50% synchronizacji, a za wykonanie z wykonaniem określonego
warunku (np. nie dać się trafić, nie pływać, nie korzystać z dachów, zabić cel Asasynem
rekrutem, ...) otrzymujesz 100%


Aha tak właśnie podejrzewałem, dzięki za rozjaśnienie sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za śliczny spoiler. Wyobraźcie sobie, nie wszyscy grali w AC 2. I nie każdy wie o drugim dnie fabularnym. (Ja akurat grałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem ? W DLC "Porwanie da Vinci" mamy dostać wszystko to co będzie dostępne w Codex Edition i edycji specjalnej gry ?? Mam namyśli Arlekina, Oficera, Smoczą zbroję, mapy itd. ? Jeżeli tak, to jaki jest sens dla PC-towców ma kupowanie tychże edycji (poza bajerami materialnymii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 11:18, Toomasi napisał:

Czy ja dobrze rozumiem ? W DLC "Porwanie da Vinci" mamy dostać wszystko to co będzie
dostępne w Codex Edition i edycji specjalnej gry ?? Mam namyśli Arlekina, Oficera, Smoczą
zbroję, mapy itd. ? Jeżeli tak, to jaki jest sens dla PC-towców ma kupowanie tychże edycji
(poza bajerami materialnymii)


Też tak myślałem ale teraz już wiem że tak nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować