Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Ghost Recon Advanced Warfighter

263 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2006 o 17:45, Gracz1234 napisał:

Hej. Czy przy snajperce w GRAW można rozłożyć nóżki ?


Nie. Precyzja oddawania strzałów z snajperki zależy od 2 czynników: pozycji (najwyższa gdy Scott leży, najniższa gdy stoi, pośrednia w przykucnięciu). Drugim czynnikiem jest wymiana gazowa. Jest specjalny przycisk który sprawia, że Scott wstrzymuje oddech. Wtedy celownik przestaje latać jak szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to pomorze mi ktos co mam zrobic jak włoncze pierwsza misje w kampani to jest czarny ekran widze tylko płomienie i nic wiencej??? co mam zrobic?? plz pomuzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem iż GR:AW jest średnio udany...Nie wiem czy to prawda,czytałem pare opinii na necie i teraz sam nie wiem czy inwestować w ogóle w kompa,gdyż ostatnio wyszło strasznie mało ciekawcy gier...A więc,czy GR zalicza się do tych gier ciekawych czy raczej nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:42, Probos napisał:

Słyszałem iż GR:AW jest średnio udany...Nie wiem czy to prawda,czytałem pare opinii na necie
i teraz sam nie wiem czy inwestować w ogóle w kompa,gdyż ostatnio wyszło strasznie mało ciekawcy
gier...A więc,czy GR zalicza się do tych gier ciekawych czy raczej nie ??


Gra jest bardzo fajna do tego grafika i fizyka ageia. Ja specjalnie dla tej gry kupilem nowa karte graficzna. I bylo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:48, Probos napisał:

Dobra dzięki za odpowiedż,jakby co to na Tobie zwiesze psy :D


Nie ponosze odpowiedzialnosci jak Ci sie nie spodoba : D. Ja tez ryzykowalem, ale jak zainwestujesz w kompa to tez pograsz w inne super gry. A wracajac do GRAW to gra jest naprawde udana. Misje sa bardzo dynamiczne. No i te efekty graficzne mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że istnieje bardzo realistyczny system rozmycia :D A co do inncy fajnych tytułów to jest ich naprawde garść...Oblivion,PES 6 i Bitwa o Śródziemie II, prócz tego nic co może zaciekawić fana RPG i RTS ( nie wspomniałem tu specjalnie o żenującym mnie Gothicu <blee>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie nie tylko przy snajperce celownik się rusza. Np. przy Scar L gdy wezęe kolimator to tez się rusza. Jaki jest ten przycisk co Scott wstrzymuje oddech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 14:15, Gracz1234 napisał:

Ale mnie nie tylko przy snajperce celownik się rusza. Np. przy Scar L gdy wezęe kolimator to
tez się rusza. Jaki jest ten przycisk co Scott wstrzymuje oddech?


Zasada jest taka im większy zoom tym ruchy celownika większe. W wersji na x360 za wstrzymanie oddechu odpowiadał RT. Nie wiem jak jest z PC. Podejrzewam, że napisali o tym w instrukcji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 12:05, ciaputek napisał:

Pójdzie u mnie :

Radeon 9550 256 MB
Intel Pentium IV 2.8GHz
512 Ram

PLS o odpowiedź :)))))))

Na pewno będzie chodził! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno?????

Bo byłem dzisiaj w sklepie i widziałem na opakowaniu, że gra nie obsługuje Radeona 9500 ( było napisane że leci dopiero od 9600) :|||||| no i te ramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 21:10, ciaputek napisał:

Na pewno?????

Bo byłem dzisiaj w sklepie i widziałem na opakowaniu, że gra nie obsługuje Radeona 9500 ( było
napisane że leci dopiero od 9600) :|||||| no i te ramy


Czy na pewno, to nie wiem, ale procesor masz dobry...
Co do karty graficznej, to gra się uruchomi, ale płynność to inna sprawa... Ghost Recon: Advanced Warfighter po spoatchowaniu do najnowszej wersji działa trochę płynniej, więc RAM jeszcze ujdzie...
Jednym słowem - nie radzę, będzie się cieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować