Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Ghost Recon Advanced Warfighter

263 postów w tym temacie

Mam jeszcze pytanko związku z GRAW czemu w grze nie mogę ustawić tekstur na High wszystko mogę tylko oprócz samych tekstur wszystko śmiga bez problemu tak kto mógłbym sobie te tekstury na wysokie załączyć, no ale i tak ładnie wygląda :)
PS: czy GRAW 2 ma takie same wymagania co GRAW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 22:14, Carl92 napisał:

Mam jeszcze pytanko związku z GRAW czemu w grze nie mogę ustawić tekstur na High wszystko mogę
tylko oprócz samych tekstur wszystko śmiga bez problemu tak kto mógłbym sobie te tekstury na
wysokie załączyć, no ale i tak ładnie wygląda :)
PS: czy GRAW 2 ma takie same wymagania co GRAW?

Musisz mieć 512MiB RAM na karcie graficznej by to zrobić, tak, GRAW 2 ma bardzo zbliżone wymaganie by nie rzec identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to rzeczywiści trzeba mieć dobrą kartę no nic. Ale i tak ładnie wygląda i bardzo dobrze mi chodzi więc narzekać nie ma co:)
GRAW 2 kupię kiedyś przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh a jam mam inny sposób żeby włączyć tekstur na high jak ma się kartę 256, otóż trzeba wejść tam gdzie ma się zainstalowaną grę np. E:\Program Files\Ubisoft\Ghost Recon Advanced Warfighter\Data\settings i tam jest plik reneder senttigs czy jakoś tak trzeba włączyć ten plik na przykład notatnikem i wszystko co jest na medium na high, i ma się teksturki na high (UWAGA mogą być błedy z załadowaniem niektórych poziomów więc przed tą modyfikacją zrób kopie bezpieczeństwa gdy level nie chce ci się władować to zamień ten plik i włącz ponownie grę załaduj ten sam level i czekaj do save i wtedy wyjdź i zmodyfikuj ten sam plik żeby mieć znowu tekstury na high, sorry za tłumaczenie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie sie w tej grze jakos zmienic wersje jezykowa?? bo to zalosne gadanie mnie dobija. Ktos mi cos mowil ze jakis pliczek mmozna zmienic czy cos ...PLZ HELP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem GRAW ^^ Gra bardzo trudna i jednocześnie fajna. Można przy niej miło się namęczyć jednakże dotarłem do momentu którego nijak przegryźć nie mogę... Jestem w bodajże 2 misji (a gram już 4 dni... heh ;P) i nie wiem za bardzo jak zniszczyć czołg aby umożliwić wyjazd VIPa... Byłbym wdzięczny za rozwiązanie problemu. I jeszcze jedno. Czy da się ustawić aby moja drużyna szła do kilku miejsc. Tak że najpierw idzie do punktu A a potem już bez mojego wchodzenia w mapę pójdzie do punktu B. Tak jak można zrobić to z sondą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to w jaki sposób ma przechodzić drużyna... Wszystko można jej wskazać na mapie satelitarnej i o ile ma się trochę czasu na przemyślenia można wykombinować całkiem niezłą akcję...

O ile pamiętam, a już dawno nie grałem, ale na górze parkingu wyląduje helikopter z bronią (tam możesz zaopatrzyć się w broń), później trzeba będzie wyjść i czołg rozwalić z bliska, na zewnątrz. Mi nigdy nie udało się załatwić go z góry. Za szybki był cwaniak, który operował wieżyczką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 21:05, Bratek196 napisał:

Mi się go udało rozwalić ale gdy udało się kuplom z mojej drużyny odwrócić uwagę.


Najłatwiej to wystarczy zbiec na dół z ZEUSem przy wejściu paść na glebę i wcelować - cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cały GRAW jest bardzo trudny. Ta misja z parkingiem jest w miarę fajna. Późniejsza w rozwalonej ambasadzie jest ostra. Nie udało mi się jej przejść po n próbach co mnie do gry zniechęciło. No ale gra jest super i na pewno do niej wróce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:00, Kerigun napisał:

Ogólnie cały GRAW jest bardzo trudny. Ta misja z parkingiem jest w miarę fajna. Późniejsza
w rozwalonej ambasadzie jest ostra. Nie udało mi się jej przejść po n próbach co mnie
do gry zniechęciło. No ale gra jest super i na pewno do niej wróce.


Ta misja to makabra ale udało mi się ją przejść z dwoma trupami - kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kumpli używam jako żywych tarcz by zobaczyli co się dzieje za rogiem, najbardziej wpieniły mnie misje pojedyncze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:06, Bratek196 napisał:

Ja kumpli używam jako żywych tarcz by zobaczyli co się dzieje za rogiem, najbardziej
wpieniły mnie misje pojedyncze...


No były wkurzające bo ciągle musiałeś sam siebie pilnować i sam wszystko robić. Dlaczego niby reszty oddziału nie dali - nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:04, milaosz napisał:

Ta misja to makabra ale udało mi się ją przejść z dwoma trupami - kolegami.


Tia makabra a że ja nikogo nie zostawiam ze swoich (zwłok się nie da zabrać :P) to jedynym słusznym przejściem jest przejście bez strat. Ale i tak ze stratami by nic nie dało bo jak czołg przywalił to nic nie zostawało. Max 1 czołg przeżyłem a następne strzał i mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:11, milaosz napisał:

> Ja kumpli używam jako żywych tarcz by zobaczyli co się dzieje za rogiem, najbardziej

> wpieniły mnie misje pojedyncze...

No były wkurzające bo ciągle musiałeś sam siebie pilnować i sam wszystko robić. Dlaczego
niby reszty oddziału nie dali - nie wiadomo.



Te dwie misję jakimś cudem udało mi się przejść... a najlepszą była ta której sterujemy czołgami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:18, Kerigun napisał:

> Ta misja to makabra ale udało mi się ją przejść z dwoma trupami - kolegami.

Tia makabra a że ja nikogo nie zostawiam ze swoich (zwłok się nie da zabrać :P) to jedynym
słusznym przejściem jest przejście bez strat. Ale i tak ze stratami by nic nie dało bo
jak czołg przywalił to nic nie zostawało. Max 1 czołg przeżyłem a następne strzał i mnie
nie ma.


Mi chodziło nie o tą misje w ambasadzie amerykańskiej gdzie się VIPa eskortuje tylko tą ostatnią - tam można było sobie pozwolił na trupy bo to ostatnia misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 15:18, milaosz napisał:

Mi chodziło nie o tą misje w ambasadzie amerykańskiej gdzie się VIPa eskortuje tylko
tą ostatnią - tam można było sobie pozwolił na trupy bo to ostatnia misja.


A w ten sposób :P Ja tam nie lubie tracić ludzi i jak strace to wczytanie i po krzyku :D A ogólnie GRAW jest bardzo trudny i realistyczny :D Fajna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 16:13, Kerigun napisał:

> Mi chodziło nie o tą misje w ambasadzie amerykańskiej gdzie się VIPa eskortuje tylko

> tą ostatnią - tam można było sobie pozwolił na trupy bo to ostatnia misja.

A w ten sposób :P Ja tam nie lubie tracić ludzi i jak strace to wczytanie i po krzyku
:D A ogólnie GRAW jest bardzo trudny i realistyczny :D Fajna gra.


Wiem że można wczytać ale kiedy straciłeś powiedzmy jednego człowieka, drugi jest w stanie krytycznym i się chowa a trzeci to jeszcze spoko jest bo dwa razy coś strzelił a jesteś tak daleko że czujesz że tym razem (może to już dziesiąty raz, a może piętnasty?) ci się uda dojść do końca nawet jeśli wydaje się że jesteś na straconej pozycji typu: CKM przed tobą, obok na dachu snajper, 4 żołnierzy strzela do ciebie z zaułku a ty chowasz się za jakąś kolumną. Jak to są pierwsze misje to owszem. Czasami było wkurzające gdy jesteś np. blisko checkpointu wysyłasz ludzi tak już swobodnie bo nikogo na mapie nie widzisz, a tu nagle jakiś ukryty CKM rozwala jednego gościa - wkurzyć się można a zwłaszcza gdy ma się poczucie że na początku poszło dobrze a tu jeden mały błąd i trzeba zaczynać od ostatniego zapisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować