Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Ghost Recon Advanced Warfighter

263 postów w tym temacie

Krótko mówiąc w każdej misji wykorzystuje maksymalnie moich kupli jako tarcze strzelnicze, bo inaczej się nie da. A tragedią jest jak oni nie widzą wroga i ich jest stanie wybić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 16:21, milaosz napisał:

Wiem że można wczytać ale kiedy straciłeś powiedzmy jednego człowieka, drugi jest w stanie
krytycznym i się chowa a trzeci to jeszcze spoko jest bo dwa razy coś strzelił a jesteś
tak daleko że czujesz że tym razem (może to już dziesiąty raz, a może piętnasty?) ci
się uda dojść do końca nawet jeśli wydaje się że jesteś na straconej pozycji typu: CKM
przed tobą, obok na dachu snajper, 4 żołnierzy strzela do ciebie z zaułku a ty chowasz
się za jakąś kolumną. Jak to są pierwsze misje to owszem. Czasami było wkurzające gdy
jesteś np. blisko checkpointu wysyłasz ludzi tak już swobodnie bo nikogo na mapie nie
widzisz, a tu nagle jakiś ukryty CKM rozwala jednego gościa - wkurzyć się można a zwłaszcza
gdy ma się poczucie że na początku poszło dobrze a tu jeden mały błąd i trzeba zaczynać
od ostatniego zapisu.


Dlatego nie lubie tej przypadłości z konsol że się gra zapisuje w pewnym momencie. Ja tam wole zapisać tuż przed akcją albo coś. Misję są w miare długie a chekpointów mało. Jak dla mnie to za mało. Powinien być dowolny zapis. No ale cóż zrobić. Gra jest fajna i nawet pomimo chekpointów jest super. Podoba mi się to że jest super dopracowana. Fajne bronie, dużo opcji do nich. Drony latające nad dachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 18:32, Kerigun napisał:

Dlatego nie lubie tej przypadłości z konsol że się gra zapisuje w pewnym momencie. Ja
tam wole zapisać tuż przed akcją albo coś. Misję są w miare długie a chekpointów mało.
Jak dla mnie to za mało. Powinien być dowolny zapis. No ale cóż zrobić. Gra jest fajna
i nawet pomimo chekpointów jest super. Podoba mi się to że jest super dopracowana. Fajne
bronie, dużo opcji do nich. Drony latające nad dachami.


No ale z dronu korzystamy tylko w 3 misjach a w kilku innych zdecydowanie by się przydała tak sonda. No a właśnie dzięki tym checkpointom, trudności gry dłużej w nią gramy, lepiej ustalamy taktykę jak po raz n-ty przechodzimy dany moment i dzięki temu gra bardziej nam zapada w pamięć bo niby wiele razy nas wkurzała ale stwierdzimy że to nie był czas stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:03, milaosz napisał:

No ale z dronu korzystamy tylko w 3 misjach a w kilku innych zdecydowanie by się przydała
tak sonda. No a właśnie dzięki tym checkpointom, trudności gry dłużej w nią gramy, lepiej
ustalamy taktykę jak po raz n-ty przechodzimy dany moment i dzięki temu gra bardziej
nam zapada w pamięć bo niby wiele razy nas wkurzała ale stwierdzimy że to nie był czas
stracony.


Ja bym jednek w tej grze wolał normalne save. Mogli by to zrobić jak w jednej grze gdzie na daną misje moglismy 10 razy tylko zapisać, albo dać 5 ale w wybranych przez nas momentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 14:02, Bratek196 napisał:

OMG zobaczcie co znalazłem, wiecie jak zrobić taki tryb kamer ??


Jak tyś to zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie pograć w GRAW przez net, ściągnąłem wszystkie patche (najnowszy jest 1.35, prawda?), ale gdy próbuje połączyć się z jakimś serwerem, gra wywala mi błąd, że albo "Twój klucz CD nie jest prawidłowy", albo "Twoje pliki nie są zgodne z serwerem" czy jakoś tak. Nie mam pojęcia co zrobić. Oczywiście mam oryginalnego GRAW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zainstalowałem, ale pojawił się 2 problem. Uruchamiam grę, jest czarny ekran i po chwili wywala mnie do pulpitu z komunikatem o błędzie aplikacji i że zostanie ona zamknięta. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No udało mi się przerobić GRAW że teraz to dla mnie całkowicie inna gra rzucam jednoego niestety screena, postaram się dorzucić jutro nowe... Jak lda mnie bomba...

20080618184101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy żeby grac w internecie nadal trzeba instalowac najpierw piracką wersję (angielską) i użyc oryginalnego klucza ? Czy wyszedł w końcu jakiś patch, który to zmienia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie w tej grze to, że broń (karabin) zajmuje 1/4 ekranu, bohater tak wolno się rusza i, że rozgrywka jest taka powolna... No ale mam nadzieję, że się w końcu przełamię i przejdę GRAW :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dostałem pod choinke i musze stwierdzić że jest nudno, bohater rusza się jakby ze smoły wyszedł, nigdy nie wiadomo skąd strzelają, natomiast podoba mi sie realizm i tyle. A jest dośc duże wymagania (przynajmniej dla mnie) a gra pierwszych lotów już nie jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować