Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Ghost Recon Advanced Warfighter

263 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2008 o 19:04, fearlord napisał:

No właśnie dostałem pod choinke i musze stwierdzić że jest nudno, bohater rusza się jakby
ze smoły wyszedł

Standardowy żołnierz, jak wszyscy gracze wiedzą, ma wbudowany w tyłek silnik odrzutowy.

Dnia 24.12.2008 o 19:04, fearlord napisał:

nigdy nie wiadomo skąd strzelają

Przeciwnicy powinni nadbiegać tylko z jednego kierunku, tak jak w CoD.

Dnia 24.12.2008 o 19:04, fearlord napisał:

natomiast podoba mi sie realizm i tyle.

To co wymieniłeś wyżej to są elementy owego realizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zna ktoś może jakiś kodów do tej gry bo te gdzie konsole przywołuje się przez Enter na klawiaturze numerycznej u mnie nie działają, tak samo jest z trailerami które powodują, że grę wywala do Windowsa.Gra jest dla mnie tak wkurzająca, że bez kodów nie mogę w nią grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 10:47, mirek010 napisał:

Nie zna ktoś może jakiś kodów do tej gry bo te gdzie konsole przywołuje się przez Enter
na klawiaturze numerycznej u mnie nie działają, tak samo jest z trailerami które powodują,
że grę wywala do Windowsa.Gra jest dla mnie tak wkurzająca, że bez kodów nie mogę w nią
grać.


O lol, ja ukończyłem na najwyższym poziomie trudności, jaka misja cię denerwuje może Ci jakoś pomogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 15:34, Bratek196 napisał:

> Nie zna ktoś może jakiś kodów do tej gry bo te gdzie konsole przywołuje się przez
Enter
> na klawiaturze numerycznej u mnie nie działają, tak samo jest z trailerami które
powodują,
> że grę wywala do Windowsa.Gra jest dla mnie tak wkurzająca, że bez kodów nie mogę
w nią
> grać.

O lol, ja ukończyłem na najwyższym poziomie trudności, jaka misja cię denerwuje może
Ci jakoś pomogę ?

końcówka 3 misji gdy nadjezdza 2 czołg to wtedy sie kończy sielanka. Chodzi mi o najleprze miejsce do ukrycia się a zarazem do ostrzeliwania przeciwników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 09:55, matis9988 napisał:

Jestem na samym początku gry i nie mogę zniszczyć wyrzutni rakiet RGB(czy jak im tam).Pomożecie?


Chodzi ci o te wyrzutnie stacjonarne po misji z odeskortowaniem VIP''a??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 10:06, Muradin_07 napisał:

> Jestem na samym początku gry i nie mogę zniszczyć wyrzutni rakiet RGB(czy jak im
tam).Pomożecie?

Chodzi ci o te wyrzutnie stacjonarne po misji z odeskortowaniem VIP''a??



Musiałem przed misją udać się do punktu gdzie ostatnio był jakiś kapitan.Niedawno dostałem jakąś sondę latającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 10:07, matis9988 napisał:

> > Jestem na samym początku gry i nie mogę zniszczyć wyrzutni rakiet RGB(czy jak
im
> tam).Pomożecie?
>
> Chodzi ci o te wyrzutnie stacjonarne po misji z odeskortowaniem VIP''a??


Musiałem przed misją udać się do punktu gdzie ostatnio był jakiś kapitan.Niedawno dostałem
jakąś sondę latającą.


No to po prostu

Spoiler

musisz ich znaleźć i załatwić (no i uważać żeby ciebie nie załatwili...). Z jednym miałem problem , ale snajper się nim zajął. Po prostu sondą musisz ich wyszukiwać żeby wiedzieć gdzie są i jakoś ich wziąć, czy to jakoś od flanki czy na wprost... Nie pamiętam czy w tej misji już są granaty, bo jeżeli tak t bym nimi spróbował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 10:13, Muradin_07 napisał:

> > > Jestem na samym początku gry i nie mogę zniszczyć wyrzutni rakiet RGB(czy
jak
> im
> > tam).Pomożecie?
> >
> > Chodzi ci o te wyrzutnie stacjonarne po misji z odeskortowaniem VIP''a??

>
>
> Musiałem przed misją udać się do punktu gdzie ostatnio był jakiś kapitan.Niedawno
dostałem
> jakąś sondę latającą.

No to po prostu

Spoiler

musisz ich znaleźć i załatwić (no i uważać żeby ciebie nie załatwili...).
Z jednym miałem problem , ale snajper się nim zajął. Po prostu sondą musisz ich wyszukiwać
żeby wiedzieć gdzie są i jakoś ich wziąć, czy to jakoś od flanki czy na wprost... Nie
pamiętam czy w tej misji już są granaty, bo jeżeli tak t bym nimi spróbował...



Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik. Przy instalacji wpisałem serial z CD-ACTION, a nie ten ze strony do gry przez sieć. Czy można jakoś zmienić serial bez przeinstalowania, a jeśli nie to czy jeśli zainstaluje grę z nowym kodem to będę mógł wgrać SAVEy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Help!!!
Jestem na końcu 2-giej misji i nie mogę nic zrobić. Mam za zadanie rozwalić czołg i ochraniać vip''a. OK, czołgu nie mogę rozwalić, bo nie mam czym (w helikopterze nie ma wyrzutni!), osłaniam tego vip''a, wszystkich zabiłem, został tylko czołg. Czekam, czekam i nic! Co mam zrobić??
HELP!
mój @: fifa1street@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 19:31, Fifa_Street napisał:

Help!!!
Jestem na końcu 2-giej misji i nie mogę nic zrobić. Mam za zadanie rozwalić czołg i ochraniać
vip''a. OK, czołgu nie mogę rozwalić, bo nie mam czym (w helikopterze nie ma wyrzutni!),
osłaniam tego vip''a, wszystkich zabiłem, został tylko czołg. Czekam, czekam i nic! Co
mam zrobić??
HELP!
mój @: fifa1street@gmail.com


Jest... wystarczy kliknąć na trzecią zakładkę gdy wybierasz ekwipunek... Tam jest wyrzutnia Zeus. Ja też to odkryłem dopiero po paru godzinach i próbowałem czołg rozpykać granatami... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.
Teraz mam nowy problem: gdy włączam gre wyskakuję mi coś takiego:
"Crash in application version: grpcrc1.35
Failed setting up render device."
Wie ktoś co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda co-op w tej grze? Przechodzi się razem misje z singla czy są jakieś osobne stworzone? I czy każdy gra inną klasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, chciałem się zalogować na gamespy w grze, ale nie mogę. W moim nicku są takie znaki "|", ale w grze nie da się ich zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Jestem w 3ciej misji (ta z ambasadą). Gdy próbuję przejść przez rondo "opuszczam teren misji" D:. Na początku wpadłem na pomysł, by posłać do przodu naszych i iść za nimi. Faktycznie, dało mi to parę dodatkowych metrów, ale za cholere nie wiem jak sie tam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować