Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piranha Bytes znów zajmie się serią Gothic?!

111 postów w tym temacie

Kurcze...Marze żeby zobaczyć Gothic 4 ale PB a nie SB, pradziwego, normalnego zajebistego Gothica ! Już sobie wyobrażam, ide do skelpu patrze, okładka Gothic 4 firmy piranha Bytes, oglądam TV, patrze Gothic 4 najnowszy firmy PB, słucham nowej muzyki w Gothicu 4, mam nadzieje że Piranha Bytes stworzy tego wspaniałego Gothica, i cała ta seria wróci na stare tory... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...Marze żeby zobaczyć Gothic 4 ale PB a nie SB, pradziwego, normalnego zajebistego Gothica ! Już sobie wyobrażam, ide do skelpu patrze, okładka Gothic 4 firmy piranha Bytes, oglądam TV, patrze Gothic 4 najnowszy firmy PB, słucham nowej muzyki w Gothicu 4, mam nadzieje że Piranha Bytes stworzy tego wspaniałego Gothica, i cała ta seria wróci na stare tory... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam,że gdyby nowy Gothic wszedł w życie,to gra nosiłaby tytuł Gothic lV,przynajmniej takie są moje podejrzenia. Chodzi o to, że gra Arcania była tworzona przez inne studio, więc Piranha Bytes stworzy nową część jako kontynuację Gothica 3, bo Arcania to inna bajka. Oczywiście to są moje sugestie, ktore sugerują co ja bym chciał. Nie chciałbym grać tym głupim pasterzem z Arcanii, tylko starym dobrym Bezim,który nie jest królem, lecz znów ratuje jakąś kraine :D Dobrze by było gdyby było coś jak w G3,że możesz wybierać ścieżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje , że GOTHIC bedzie taki jak dawniej a anie cos typu arcani. Moim zdaniem prawdziwy fan gothica nie powinien grać w arcanie, bo to jest porażka. A pozatym jak wyglądają przyjaciele Beziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 12:18, bartatti napisał:

Osobiście myśle że fabuła starszych gothic''ów została zakończona , choć chciałbym żeby
nowy gothic był można powiedzieć dopracowaną trójką.


Trójka już jest dopracowana przez liczne patche w dodatku trwają pracę nad ostatnim patchem oznaczonym numerkiem 1.75, poza tym mają zostać udostępnione narzędzia dla moderów, więc można liczyć na rozbudowę gry, przez fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2011 o 18:01, queertin napisał:

Na północ od Khorinis była górnicza dolina, na
południe, Jarkendar, może teraz coś nowego na wschodzie ?


Słucham? Górnicza Dolina była właśnie na południe od Khorinis, a Jarkendar na wschodzie/ północnym wschodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Gothica 5 wyobrażam sobie tylko jako prequel,a to by oznaczało raczej brak starych przyjaciół z koloni. Szkoda,ale coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2012 o 12:20, Isildur napisał:

Trójka już jest dopracowana przez liczne patche w dodatku trwają pracę nad ostatnim patchem
oznaczonym numerkiem 1.75, poza tym mają zostać udostępnione narzędzia dla moderów, więc
można liczyć na rozbudowę gry, przez fanów.

Niestety głównego wątku fabularnego nie zmieni się już, a on kuleje wyraźnie w porównaniu z genialną 1 i 2. Choć oczywiście nawiązania w fanowskich łatkach i rozszerzeniach pozwalają odzyskać część utraconego klimatu np. zbroje. Szkoda tylko że szczaw królewski nie rośnie już przy kamiennych kręgach i nikt nie wpadł na to żeby tak nawiązać do dwójki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piranha Bytes mogliby wydać Gothic''a 5, 6, 7 itd. ale kontynuowanie tego samego wątku jest bez sensu... albo - nie wiem czy zwróciliście uwagę - Gothic, Gothic II i dodatek "Noc Kruka" były herosami w porównaniu do reszty gier RPG (Gothica 1 pierwszy raz ujrzałem na oczy w wieku 7 lat... pamiętam jak się cieszyliśmy z kumplami po wyciągnięciu miecza i ubiciu ścierwojada), gdy usłyszałem że wyszedł Gothic 3 od razu kupiłem i odpaliłem... to co ujrzałem było tragedią... to nie był Gothic... to była wgl. inna gra... szczerze gdybym miał zadecydować co Piranha Bytes mają zrobić z prawami do Gothic''a to zdecydowałbym się na zmienienie silnika graficznego Gothic''a 3 i Arcania: Gothic 4 na taki który był użyty w Gothic''u 1. Dałoby to dużo lepsze efekty niż są obecnie i przeniosłoby fabułę obydwu części w mroczne klimaty starego dobrego Gothic''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 22:59, radar200399 napisał:

Piranha Bytes mogliby wydać Gothic''a 5, 6, 7 itd. ale kontynuowanie tego samego wątku
jest bez sensu... albo - nie wiem czy zwróciliście uwagę - Gothic, Gothic II i dodatek
"Noc Kruka" były herosami w porównaniu do reszty gier RPG (Gothica 1 pierwszy raz ujrzałem
na oczy w wieku 7 lat... pamiętam jak się cieszyliśmy z kumplami po wyciągnięciu miecza
i ubiciu ścierwojada), gdy usłyszałem że wyszedł Gothic 3 od razu kupiłem i odpaliłem...
to co ujrzałem było tragedią... to nie był Gothic... to była wgl. inna gra... szczerze
gdybym miał zadecydować co Piranha Bytes mają zrobić z prawami do Gothic''a to zdecydowałbym
się na zmienienie silnika graficznego Gothic''a 3 i Arcania: Gothic 4 na taki który był
użyty w Gothic''u 1. Dałoby to dużo lepsze efekty niż są obecnie i przeniosłoby fabułę
obydwu części w mroczne klimaty starego dobrego Gothic''a.

Silnik awaryjny, ze słabą grafiką, czyli ten z G1? :) Trafiłeś jak ślepy rzutką w barze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aby już nie aby nie za pózno na nowego Gotka ?

Dla mnie gra kończy się na jedynce, choć dwójka taka była nie była a do niej dodatek to miłe urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieje, że jeśli znaczną tworzyć kontynuację będzie to kontynuacja części 3. Niech
> przekreślą Zmierzch Bugów i ta całą Arcanie i ciągną dalej serie po swojemu.
I tu się zgadzam powinni teraz stworzyć Gothica 3 na starym Enginu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Gothic 5 będzie to SUPER ,a jak nie to NIEZNIOSE tego! :(
Oczywiśćie jak PB kontynuje Gothic to minim 2 części.
Bo 6 czy ileś lat temu Zrobili Gothica 3, prawdziwego Gothica co prawda takiego sobie i z masą błedów ale był prawdziwy! Potem ArcaniA czyli KOMLETNE DZIADOSTWO!
Więc bez sensu jest odkopywanie serii, robienie finału i ponowne zakopanie.
Najlepiej zrobić kontynuację potem dobiero koniec i oczywiście walkę z beliarem!
Tak jak mówię gdzieś 2-3 części i skończyć to. Albo jak Assassin''s Creed co roku nowa część. :P

Kilka słów o Risenie i Gothicu:
Ja osobiście UWIELBIAM serię Gothic! No oprucz czwórki... :/
Byłoby SUPER gdyby wyszła piątka!
Najbardziej mnie wkurza, że Risen jest uznawany za "Nowego Gothica". Np. czytam gazetę o grach i pisze: "Risen czyli nowy Gothic!" albo plusy i mninusy Risena: minusy: coś tam coś tam, a plusy i tam pisze: "wpisz tu wszystko za co lubisz Gothica." MASAKRA!! :/
Ja nie lubie Risena bo jak dlamnie to przez niego Gothic stracił swoją sławę. Obiecałem sobie, że nietknę Risena nawet kilometrowym kijem.

Gothic 5, 6:
Tak sobie wyobrarzam Gothica 5:
Tytuł: Gothic 5 Powrót Śniącego
Akcja dzieje się po wydarzeniach z czwórki.
Gramy Bezimiennym z 1, 2, 3.
Tak jak większość osób wolę pominąć Gothic 3 ZB i Arcanię, ale niestety powstały i nic się z tym zrobić nieda.
Przebieg gry:
Nasz stary dobry Bezimienny odda tron Bezimiennemu z Arcani. (Jeśli ten pastuszek obejmnie tron to może być koniec świata, ale mówi się trudno. Hehe) Celem jest zlikwidowanie Śniącego bo jak wszyscy wiemy śniący został WYGNANY a nie zlikwidowany. Oczywiście towarzyszą nam starzy kumple (Diego, Milten, Gorn, Lester, Lares, Lee, Xsardas-pewnie źle jego imię napisalem,Vatras, Angar,Cavalorn, Wilk). Niewiem co z Thorusem ale jak co to i on. W 1 i 2 jest taki fajny kopacz Grimres czy jakoś tak, polubiłem go, może będzie w 5 dowodził jakąś kopalnią. :) Nasi kumple i sam Bezi mają swoje lata, więc na potrzebe gry może by ich trochę odmłodzić ;) Np. taka sytuacja w grze: Xsardas chciał ich wszystkich telepnąć i coś źle zrobił i ich niechcący odmłodził. Dobrze by było żeby postacie nie były takie paskudne jak w Gothic 3 i 4. I niech będą wszystkie krainy grywalne oprucz Arcani, Argani czy jak to ma, no wiecie bez świata z 4. Grafika oszywiście pożądna gdzieś 512mb. JEDNA UWAGA!: Grafika dobra ale żeby przez to
świat się zbytnio nie pozmnieniał, krainy takie same jak w poprzednich częściach tylko ładniejsze i nie takie "kwadratowe".
To tyle narasie wymyśliłem co do Gothica 5.
Najlepiej nowe 2-3 części.
Jak by wymyślili 2 nowe to by było tak:
-Gothic
-Gothic 2
-Gothic 2 NK
-Gothic 3
-Gothic 3 ZB - NIESTETY! :(
-Gothic 4 ArcaniA - Ehhh... :[
-Gothic 5 Powrót Śniącego - :) Hehe :)
-Gothic 6 Ostateczne Starcie - Tak se wymyśliłem. :D To by było coś takiego, że wszyscy najgorsi wrogowie(Śniący, Smoki, Kruk, Ważniejsi Orkowie itd.) Beziego z 1, 2, 3, zostaną wskrzeszeni ci mniej znani i zaponieni też (Bandyci, Rabusie, Wrzód :p itd.) A na ich czele Beliar! Beliar zbierze ich wszystkich razem poczym wyssie z nich całą moc i wstrzyknie sobie. Będzie "Niepokonany" i będzie mniał zamiar zniszczyś Bezimniennego i jego towarzyszy. Po stronie Bezia stanie Innos i Adanos. Po walce (Bezi oczywiście wygra.) Adanos zginie.
Bym zapomniał dodać: Po przybyciu do świata Beliara wszystko stanie się mroczne i straszne, a po zabiciu go Bezi wbije w niego miecz i przez świat przejdzie "fala dobra" i znów wszystko będzie dobre i piękne.
Mam 2 zakończemia:
1. Po ocaleniu świata Bezi wyjmuje miecz z ciała Beliara i klęcząc przebija sie mieczem postanawiając skończyć to wszystko, chwilę potem jego wierni kumple tagrze wędrują do innego "lepszego" świata i dołączają do bezia. No i napisy końcowe...

2. Bezi zostawia swój miecz i odchodzi powoli, po drodze zrzuca z siebie pancerz i całe wyposażenie. W ten sposób kończy z wojaczką, i ma za przeproszeniem dalsze losy świata w dup**. Jego kompani robią to samo i postanawiają wszyscy zamieszkać na wsi wykupują wielką farmę i odprężają się w blasku słońca i oddychają świeszym powietrzem. Bezio stara się być normalnym mieszkancem ale nie może bo wszyscy zapamiętali go jako niepokonanaego bohatera...

To tyle POZDRO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować