Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprawdź próbki wideo z polskiej wersji Wiedźmina 2: Zabójcy Królów!

61 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2011 o 16:09, Zieluowaty napisał:

A kiedy będzie znana lista osób, które podkładają głosy pod konkretne postaci?


Już kiedyś było ogłaszane że głównym postaciom głosy się nie zmienią a co z resztą to jeszcze nie ogłoszono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, czy głosy są dobrze dobrane. Ciekawe brzmienie głosu to nie wszystko, potrzeba jeszcze zdolności aktorskich, których jak zwykle brak. Ponownie chyba tylko Geralt daje radę, reszta brzmi niewiarygodnie sztucznie - kto w ogóle mówi w taki sposób??? Zero naturalności. Polacy naprawdę nie potrafią robić dubbingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 11:36, betuel napisał:

Co z tego, czy głosy są dobrze dobrane. Ciekawe brzmienie głosu to nie wszystko, potrzeba
jeszcze zdolności aktorskich, których jak zwykle brak. Ponownie chyba tylko Geralt daje
radę, reszta brzmi niewiarygodnie sztucznie - kto w ogóle mówi w taki sposób??? Zero
naturalności. Polacy naprawdę nie potrafią robić dubbingu.


Chyba nie wiesz co piszesz. Wszystkie postacie są świetnie zagrane. Nie wypowiedziane ale ZAGRANE.
Czuć klimat. Zostaje tylko odliczać czas do 16 (EK) maja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosy bardzo ciekawe i dobrze dobrane. Mam nadzieję, że zostanie poprawiona mimika - wtedy rozmowy w tej grze będą naprawdę doskonałe i klimatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło jest usłyszeć znajome głosy z pierwszej części Wiedźmina ;) Jak dla mnie najlepszy głoś ma podłożony Geralt, ale to Zoltan ma najlepszą gadkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać tutaj bardzo wyraźne faworyzowanie krasnoludów :) Stare głosy prezentują się dobrze, jeśli się miało do nich zastrzeżenia wcześniej to mogą drażnić obecnie. Ja tam jestem zadowolony(nie lubię jak pod jedną postać wiele osób głos podkłada) Nowe osoby też są dość dobrze znane z tego co mi dane było usłyszeć. Jedynie Detmold wypadł wyraźnie nijako i nieciekawie. Już czuję że nie będę fanem jego postaci. Nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam panowie moze ktos z was wie czy pojdzie mi wiedzmin 2 na wysokich albo czy wogole bo niewiem czy zamawiac mam procesor intel core i5 m 450 2,40 ghz 2,40 ghz
ati radeon hd 4500/5100 - 1 gb vram
windows 7 x 64
dysk 500 gb
ram : 4,00 gb ( dostepne 3,85)
dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam panowie wiecie moze czy pojdzie mi wiedzmin 2 na wysokich lub jak nie to na jakich :D
mam procesor i5 m450 2,40 ghz 2,40 ghz
karta graficzna ati radeon 4500/5100 - 1 gb vram
ram : 4,00 gb
windows 7 x 64
dysk 500
dzieki za odpowiedz bo niewiem czy zamawiac ( a i tak wogole to jak zamowie wersje premium to przyjdzie ile dni po premierze ? kurierem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować