Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs dla graczy - wygraj telewizor Philips!

77 postów w tym temacie

No nie powiem konkurs rzeczywiście ,że tak sie wyraże ''''zacny'''' tylko, którą gre wybrać ,bo sami dobrze wiecie ,że jest wiele gier które zostały obdarzone wspaniałą grafiką ,oprawą wizualną i efektami specialnymi myśle ,że nie tylko ja będę miał problem z wyborem odpowiedniej gry :)

P.S.Zwracam się tu do wszystkich pesymistów ,którzy z góry zakładają ,że nie wygrają - jeżeli z takim podejściem podchodzicie do konkursu to będzie to tylko zmniejszało wasze szanse na wygraną ,a szczenście nie będzie miało tu nic do powiedzenia ,bo to nie od szczenścia zależy czy wygracie telewizor ale od jakości waszej pracy konkursowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 19:30, vegost napisał:

Nie wezmę udziału, przede wszystkim 100 Hz już jest przestarzałe. Teraz mamy tv z 600
Hz i to jest dopiero płynność obrazu. A po drugie nie miałbym gdzie postawić 40 calowego
telewizora. Nie chcę sobie wypalić oczu.


Vegost czemu od razu zakładasz ,że biorąc udział w konkursie wygrasz nagrode główną przecież w konkursie są przewidziane też inne nagrody(zajrzyj w regulaminie) w postaci kupanów rabatowych do sklepu gram.pl ,a to być może bardziej ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 17:18, KapiKullo napisał:

P.S.Zwracam się tu do wszystkich pesymistów ,którzy z góry zakładają ,że nie wygrają
- jeżeli z takim podejściem podchodzicie do konkursu to będzie to tylko zmniejszało wasze
szanse na wygraną ,a szczenście nie będzie miało tu nic do powiedzenia ,bo to nie od
szczenścia zależy czy wygracie telewizor ale od jakości waszej pracy konkursowej.


Od czego nie zależy wygrana?
===
Specjalnie zakładać gramsajt na potrzeby konkursu?
Tak szczerze, jak myślicie, warto się fatygować?
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O sorki,sorki w powyższych postach napisałem szczenscia,a miałobyć szczęścia.Przepraszam za pomyłke i dziękuje Cygiemu za to,że uświadomił mi mój błąd:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza grafika jest w Bulletstorm''mie ponieważ gry grafika jest tam przepełniona kolorami...A więc, kiedy mam odebrac ten telewizor xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak.. Philips zamyka dział telewizorów, to trzeba się tego pozbyć.. przyznaję, ze to dobry sposób na to i gdybym miał nieco talentu do pisania, też bym wziął udział.. choć.. może się jeszcze skuszę ;)
taka nagroda to nie byle co.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 09:14, lygy napisał:

no tak.. Philips zamyka dział telewizorów, to trzeba się tego pozbyć.. przyznaję, ze
to dobry sposób na to i gdybym miał nieco talentu do pisania, też bym wziął udział..


no tak, oczywiście... ludzie, gdzie Wam się rodzą takie pomysły...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2011 o 13:25, Laid_back napisał:

no tak, oczywiście... ludzie, gdzie Wam się rodzą takie pomysły...?


Byłoby złote ferrari to narzekaliby że nie czerwone :)


A tak to konkurs bardzo fajny jednak sam nie wiem czy w ogóle próbować, bo talentu do pisania nie mam, ale może coś się naskrobie, mimo iż telewizji nie oglądam, ale zawsze znajdzie się zastosowanie się do tego zastosowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 15:25, kindziukxxx napisał:

A tak to konkurs bardzo fajny jednak sam nie wiem czy w ogóle próbować, bo talentu do
pisania nie mam, ale może coś się naskrobie, mimo iż telewizji nie oglądam, ale zawsze
znajdzie się zastosowanie się do tego zastosowanie :D


Spróbować zawsze warto. Ja również telewizji nie oglądam - ale dobry TV jest potrzebny by puścić film, albo konsolę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2011 o 15:42, Laid_back napisał:

Spróbować zawsze warto. Ja również telewizji nie oglądam - ale dobry TV jest potrzebny
by puścić film, albo konsolę ;)

Racja będzie w czym oglądać filmy, teraz pozostaje opisać coś co jeszcze ludzie w miarę znają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 15:25, kindziukxxx napisał:

no tak, oczywiście... ludzie, gdzie Wam się rodzą takie pomysły...?


&

Dnia 24.04.2011 o 15:25, kindziukxxx napisał:

Byłoby złote ferrari to narzekaliby że nie czerwone :)


Panowie, a czy ja narzekam? ;)

skojarzyłem tylko fakt zamknięcia fabryk tej firmy w Europie (a raczej ich przejęcia przez pewną firmę z Hongkongu) z tym konkursem. może nieco zbyt pochopnie (wszak przygotowanie konkursu z taką nagroda to nie kwestia tygodnia) i może złych słów użyłem, za co przepraszam, ale czy nie mam prawa do wyrażania własnej opinii? :)
a nawet jeśli to miałoby coś wspólnego z tym, to czy byłoby to coś złego? uważam, że nie, bo zawsze warto mieć dobry tv w domu, nawet jeśli tv się nie ogląda (np. jak ja. aczkolwiek tyczy się mnie jedynie druga część tego zdania ;))

po co się złościć? wyluzujcie trochę, nie jestem wrogiem, co by mnie atakować od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 16:30, Piotrek_K napisał:

No bo Ferrari moze byc TYLKO czerwone. Od biedy, bardzo od biedy, moze tez byc np. biale.
Zlote Ferrari? Daj Pan spokoooooj ...

No właśnie o tym mówiłem :D, ale były modele np. żółte :)

lygy

można jednak to odebrać jako narzekanie, a tacy wszędzie się znajdą,np. dają za darmo piwo to też źle bo trzeba stać w kolejce (tak spotkałem się z taką sytuacją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 16:58, kindziukxxx napisał:

można jednak to odebrać jako narzekanie, a tacy wszędzie się znajdą,np. dają za darmo
piwo to też źle bo trzeba stać w kolejce (tak spotkałem się z taką sytuacją)


jak już pisałem - wyrażam swoją opinię. uwierz mi - daleko mi do forumowych narzekaczy, którym się nic nie podoba (darmowym piwem w żadnym wypadku nie gardzę :D) ;)

no ale nic to, z mojej strony sprawa wygląda na wyjaśnioną, nie ma co offtopu ciągnąć.. :)

wyżej pisałem też, że jak świąteczne lenistwo mi przeminie, to może sam ruszę głową i coś naskrobię.. ciężko może być, bo ostatnie długie prace pisałem ostatnio w czasie studiów, ale.. zobaczymy ;)

świąteczne pozdrowienia,
lygy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy odpowiadając na pytania dlaczego w wybranej przez nas grze grafika ,oprawa wizualna i efekty specjalne były nie zapomnianym przeżyciem mamy odpowiedzieć co my myślimy o tej grafice czy odpowiedzieć czego użyli twórcy gry do wykonania danej grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować