Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12-minutowy gameplay z Battlefield 3 opatrzony komentarzem producenta

32 postów w tym temacie

Adam Berlik

Milion użytkowników polubiło facebookowy profil Battlefield 3, więc zgodnie z obietnicą EA opublikowało kolejny filmik. Jest to znany już nam 12-minutowy gameplay, lecz tym razem z komentarzem twórcy.

Przeczytaj cały tekst "12-minutowy gameplay z Battlefield 3 opatrzony komentarzem producenta" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów ten sam filmik, ale moment... Przecież teraz jest dodatkowo komentowany ! Jezu muszę to zobaczyć jeszcze raz ! -,- Jak tak dalej pójdzie to wszyscy nauczą się tej misji na pamięć ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nawet nie ogladam- nie jestem jeszcze tak slepy, gluchy i glupi zebym potrzebowal komentarza do kilku banalnych scenek pokazywanych juz 150 razy. Sprowadza sie to do tego, ze mam tej gry powoli dosyc- brakuje tylko 12 minut gameplayu z BF3 z podkladem Requiem For A Dream i 12 minut gameplayu z BF3 puszczonego od konca;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz powoli mam dosyc tego bf3. Mialo byc odciaganie rannych teammates na bok w MP- niema, walka wręcz- niema, walace sie wierzowce - niema, okazalo sie ze to wszystko skrypty. Pokazują gameplaye z singla jakby to bylo glownom esencja gry, a ten komentarz to śmiechu warte normalnie. Wyjdzie na to ze to normalny BF2 z singlem i leprza grafika. Zaluje ze kupilem MoH specialnie dla BETY BF3.
Na koniec gre i tak kupie, dlatego ze mimo wszystko to jedyna godna uwagi strzelanka na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden i jeszcze raz... Sto lat, sto lat niech żyje... - tfu, to nie ta bajka.

BF3 zapowiada się fajnie, ale pokazywanie na okrągło jednego filmiku z delikatnie zmienionym szczegółem strasznie nuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku się podniecałem tym BFem 3 i cieszyłem jak twórcy pokazują i chwalą się silnikiem Frosbite 2.0, ale powoli staję się tym już zniesmaczony... Czy im odbiło zupełnie na punkcie ich silnika!? Jak tak dalej pójdzie to fani BFa przejdą na CoDa -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL 4:10 koleś wali z rakiety w auto, żołnierza odrzuca i nawet nie mrugnął...takie to realistyczne.Cieszcie się ze przynajmniej zdjęli tą reklamę co się włącza na początku gram.pl bo myślałem ze to do samej premiery zostanie :D.Dalej nawet nie oglądam bo znam tą misje na pamięć ;d

IMPARTIAL92@

Ehm...o becie to oni chyba zapomnieli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa "Milion użytkowników polubiło facebookowy profil Battlefield 3..." w chwili wypuszczenia filmiku bylo 905tys fanow, a filmik wypuscili tak wczesnie bo okazuje sie, ze juz pare dni temu wyciekł do internetu. Oto dowód "The commentary was inadvertently released early outside of Facebook. As a result, we are unlocking it now to the Facebook community. Thanks everyone for working together to get to over 900,000 fans!". Co do samego filmiku to on był chyba robiony dla niewidomych, bo koleś cały czas opisuje co się dzieje na ekranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, myślę że najlepszym podkładem byłby utwór "Never gonna give you up" wiecie kogo. Ludzie się podniecają na wieść o nowym filmiku z BF3 a tu figa, brakuje tylko rzeczonego utworu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 16:23, IMPARTIAL92 napisał:

Juz powoli mam dosyc tego bf3. Mialo byc odciaganie rannych teammates na bok w MP- niema,
walka wręcz- niema, walace sie wierzowce - niema, okazalo sie ze to wszystko skrypty.
Pokazują gameplaye z singla jakby to bylo glownom esencja gry, a ten komentarz to śmiechu
warte normalnie. Wyjdzie na to ze to normalny BF2 z singlem i leprza grafika. Zaluje
ze kupilem MoH specialnie dla BETY BF3.
Na koniec gre i tak kupie, dlatego ze mimo wszystko to jedyna godna uwagi strzelanka
na rynku.


Pomijając nachalny brak interpunkcji i polskich znaków, naprawdę ludzie, zacznijcie patrzeć na to co piszecie.
Poziom pisowni młodzieży rzeczywiście jest na tak niskim poziomie?
===
Znowu to samo? Aha, dodali komentarz i z miejsca mamy traktować klip jako coś nowego?
"Nie lubię tego!"
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 18:34, SpecShadow napisał:

Wiecie, myślę że najlepszym podkładem byłby utwór "Never gonna give you up" wiecie kogo.
Ludzie się podniecają na wieść o nowym filmiku z BF3 a tu figa, brakuje tylko rzeczonego
utworu...



Spoiler

You've got Rick Rolled ! xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahha, uspokójcie się, bo napinka się zrobiła ostra w tym temacie :<

Mnie się podoba komentarz od twórców, zresztą przecież wiadomo było na czym to będzie polegać, więc nie wiem skąd nagłe oburzenie.

Nie podoba się? Nie oglądaj.
Nudzi Cię BF3? To śmiało wracaj do CoDa o którym słyszymy cały czas od kilku dobrych lat...
Płaczesz, że jeszcze nie ma bety? Wyluzuj pośladki, nie zając - nie ucieknie, zwłaszcza, że i tak pewnie nie zgłosisz żadnego błędu, czy sugestii odnośnie gameplayu.

Dorośnijcie...A jeżeli jesteście, to dojrzejcie.
Zastrzegam, że moja opinia może być powodowana faktem, że nie chciało mi się wcześniej oglądać wersji bez komentarza, tylko poczekałem na "unlock" pełnej wersji. Ot, taka przezorność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować