Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Optimus spłacił milionową pożyczkę

37 postów w tym temacie

,,Pieniądze na spłatę zobowiązania pożyczone zostały(...)"
Czyli spłacili pożyczkę kolejnymi pożyczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 15:00, Prince97 napisał:

Yyy... fajnie? Ma to w ogóle jakiś związek z grami?

No chyba raczej ma, bo Optimus to CDP.
Zakładając, ze dobrze zinterpretowałem jedno zdanie któregoś newsa.

A po co news? Po to samo po co wyszły 104 newsy o Wiedźminie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co ten news?
Wiem, że Optimus = CDP i wiem, że wykorzystujecie każdą okazję aby pisać o CDP i Wiedźminie, ale czy to nie przesada? Chyba nie liczycie na to, że ci, co zamierzają kupić W2 polecą zaraz do domu maklerskiego i rzucą się kupować akcje Optimusa bo ten spłacił pożyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram dawno temu sprzedało swoją rzetelność i z powodu podpisania umów sponsorskich, szczególnie z CDProjektem, zamieszczają każdą bzdurę związaną z daną firmą i jej grami. Merytorycznie tego serwisu od dawna nie ma co brać na poważnie, bo artykuły są w zdecydowanej większości pisane na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 15:04, maurras napisał:

Gram dawno sprzedało swoją rzetelność i z powodu podpisania umów sponsorskich


A jakiś dowód rozumiem posiadasz na to ? Nagranie video, zdjęcia itp itd ?


Co oczywiście nie zmienia faktu, że ten news jest tu potrzebny jak zeszłoroczny śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No.. naprawdę ważna informacja dla zwykłego gracza. Chyba, że ten gracz gra na giełdzie ;) Jak nie ma o czym pisać to piszmy o czymkolwiek. Takie info zapchaj dziura. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 15:08, Pietro87 napisał:

A jakiś dowód rozumiem posiadasz na to ? Nagranie video, zdjęcia itp itd ?


Proszę sobie poczytać w wątkach o Wiedźminie moje rozmowy z konsulami gram. Nie rozumiem, dlaczego komuś trzeba tłumaczyć oczywiste rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 15:08, Pietro87 napisał:

> Gram dawno sprzedało swoją rzetelność i z powodu podpisania umów sponsorskich

A jakiś dowód rozumiem posiadasz na to ? Nagranie video, zdjęcia itp itd ?


Ludzie wszędzie widzą teorie spiskowe. Wiemy to innego wątku :)

A news nie nadaje się za bardzo na łamy gramu, to czysto biznesowa informacja, która w dodatku z grami ma niewiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 15:11, Henrar napisał:

Ludzie wszędzie widzą teorie spiskowe. Wiemy to innego wątku :)


Proszę być poważnym, bo zaszufladkować coś mianem "teorii spiskowej" to potrafi 11 letnie dziecko.

Zresztą rozumiem, że sam fakt przyznania przez dygnitarzy tutejszej strony o umowach marketingowych z CDP też nikogo nie przekona, bo przecież gram.pl spamuje newsami o Wiedźminie i o CDP z czystej sympatii do tej firmy, a pracownicy o tym informując robią sobie jaja wprowadzając ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 15:16, maurras napisał:

Zresztą rozumiem, że sam fakt przyznania przez dygnitarzy tutejszej strony o umowach
marketingowych z CDP też nikogo nie przekona, bo przecież gram.pl spamuje newsami o Wiedźminie
i o CDP z czystej sympatii do tej firmy, a pracownicy o tym informując robią sobie jaja
wprowadzając ludzi w błąd.


Wszyscy spamują Wiedźminem, niektóre newsy/artykuły zarówno tu jak i konkurencji są żałosne.
Przykład pierwszy z brzegu: Na Polygamii był artykuł o najgorszych konwersjach w historii. Pojawiały się tam takie perełki jak PCtowe GTA IV czy Crazy Taxi. Na pierwszym miejscu wsadzono konsolowego Wiedźmina (który, jak wiadomo, powszechnie nie wyszedł).
Czy gram.pl ma jakieś umowy marketingowe z CDP tego nie wiem. Wiem tyle, że ta kampania marketingowa i spam newsami skutecznie obrzydził mi Wiedźmina (Podobnie było z Bullestormem). My możemy to przeczekać, albo... przestać wchodzić na polskie strony z grami, bo to one są głównymi źródłami tego spamu, gram nie jest wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 15:11, Henrar napisał:

Ludzie wszędzie widzą teorie spiskowe. Wiemy to innego wątku :)

Przejrzyj wszystkie newsy o Wiedźminie 2. Wiele z nich jest podpisane tylko jako gram.pl i są materiałem promocyjnym udającym artykuły. Od pewnego zresztą czasu część z nich już podpisują jako efekt wspólnej akcji promocyjnej. To samo ostatnio z Mythosem robią. Wcześniej nic o tej grze nie pisali a teraz odkąd są reklamy to i zaczęli dodawać newsy na temat tej gry polecające ją.

Dnia 07.05.2011 o 15:11, Henrar napisał:

A news nie nadaje się za bardzo na łamy gramu, to czysto biznesowa informacja, która
w dodatku z grami ma niewiele wspólnego.

Z grami jest związany aczkolwiek neutralność gramu jest tutaj wątpliwa, biorąc pod uwagę, że inne firmy ignorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wasze "OPTIMUS -> CDP -> WIEDZMIN TO NA PEWNO SPISEK I PROMOWANIE", CDP to przecież polska firma związana z GRAMI więc informują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować