Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Revelations - potwierdzenie pisowni tytułu i kolejna garść informacji

36 postów w tym temacie

No cóż, trzeba przyznać, że to faktycznie była garść informacji ;) Przynajmniej wiadomo więcej o kolejnej odsłonie, wielce oczekiwanego przez fanów Assassin''s Creed''a... Ciekawie zapowiadają się zdarzenia losowe, ale jak zwykle to fabuła wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam podobne odczucia. O ile z bliska detale jeszcze cieszą oko to już dalszy plan miejscami wygląda jak makieta z tektury. Powinni trochę popracować nad LOD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przygody z Altairem były najlepsze.Hmmm ten specyficzny klimat,kolorystyka i dubbing (nie wiem co wy chcieliście od polskiej gadki.Wg mnie była bardzo fajna) tworzyły coś niepowtarzalnego.Nie żebym mówił że AC II i AC:B były kiepskie,bo przy obydwóch fajnie mi się grało,ale jakoś ta pierwsza część miała w sobie to coś.Dlatego z niecierpliwością czekam na Revelations.Cieszę się że wrócimy na ślady Altaira.Ahh ....Już mi się Konstantynopol kojarzy z Akką i Saracenami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech im będzie. Nie tego oczekiwałem po kolejnej części AC. Liczyłem na to, że skończą już z dodatkami, a ujrzę pełnoprawnego AC III. Jak widać, nic z tego :( Chcą z tej marki wyciągnąć tyle kasy, ile tylko mogą. AC I był dla mnie spoko, AC II był nieporównywalnie lepszy, ale uważam, że AC Brotherhood był już jednak krokiem wstecz, a nawet jeśli nim nie był, to nie wniósł nic specjalnie nowego do tej gry. Zapewne z ACR będzie podobnie. Liczyłem na jakąś radykalną zmianę okresu w grze. No cóż, zapewne doczekam się tego dopiero w AC III.

Chciałbym wierzyć w to, że w AC III będziemy grali już Desmondem w aktualnej rzeczywistości (krzyżówka GTA IV i Assassin''s Creed? To by mogło być ciekawe), albo nawet w przyszłości, chociażby wiek 25, czy coś w tym stylu (krzyżówka Mass Effect + Assassin''s Creed :P). Bo już naprawdę mam dość tych starych klimatów. Rycerzyki, walka na miecze itd, to nie jest to, za czym przepadam. Zdecydowanie wolę postrzelać i nie smuciłbym się specjalnie, gdyby w AC III była możliwość postrzelania z czegoś normalnego... jakieś M4, M16, Uzi? Why not :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej elementów skradankowych i zrobienie z Ezio zwykłego człowieka, a nie superbohatera!
Kusza jest zbyt potężną bronią - cicha, zabójcza bez względu na cel i do tego można mieć przy sobie sporą ilość amunicji. Jest bardzo fajna, ale za bardzo psuje balans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałem Ezio jako Asasyna. To tylko moja opinia ale jakoś bardziej wczułem się w jego postać. W brotherhood brakowało mi jedynie tego:
http://simon1492.wrzuta.pl/audio/9BI5pLrbNoW/jesper_kyd_-_venice_rooftops
I oczywiście tego że w 2 stawaliśmy się Asasynem. Najlepszy tem moment gdy znaleźliśmy skrzynie z szatą^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by przetłumaczyli: Kredo Asasyna Rewelacje :D

Już podobne kwiatki były.

Szkoda, że znowu Ezio, a nie z powrotem Altair, no ale trudno i tak czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ezio jest przodkiem Desmonda. Z Cristiną mu nie wyszło.
"Sorto, która sprawi, iż Ezio zacznie się zastanawiać, jak wyglądałoby jego życie, gdyby nie był zabójcą. "
Czyżby się zapowiadał wątek miłosny? W końcu Ezio ma mieć już 50 lat, więc wypadałoby się za tego potomka w końcu zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te zdarzenia losowe to nic nowego, coś a''la RDR pewnie.
Mimo wszystko czekam z utęsknieniem, bo w tej grze nie trzeba zanadto ulepszać; poprzednie części były bardzo dobre, nawet jak nie wprowadzą wiele nowości, a po prostu poprowadzą dalej fabułę i zmienią otoczenie (miasto) to i tak kupię zaraz po premierze więc... :)

CZEKAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować