Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard ujawnia, kiedy rozpocznie się beta Diablo III; premiera prawdopodobnie jeszcze w tym roku

33 postów w tym temacie

Adam Berlik

Mike Morhaime, prezes Blizzarda podał przybliżony termin rozpoczęcia bety Diablo III. Jednocześnie zapewnił, że firma ciężko pracuje nad tym, by wypuścić grę jeszcze w tym roku.

Przeczytaj cały tekst "Blizzard ujawnia, kiedy rozpocznie się beta Diablo III; premiera prawdopodobnie jeszcze w tym roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Diablo ok natomiast jaka jeszcze gra Blizza ma wyjść w 2012 ? Kolejna część Starcrafta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta Cataclysmu rozpoczela sie rowniez na poczatku lata, a Blizzard jakos sie wyrobil pod sam koniec roku i wydal dodatek w grudniu, jako ze to mmo to beta testy tak owej gry zawsze trwaja dluzej i wymagaja wiekszego nakladu pracy niz w przypadku omawianego Diablo3. Blizzard rowniez powiedzial ze beta zaoferuje ograniczony element rozgrywki by przetestowac jej funkcojalnosc, reszta to przeciez kopiuj-wklej. Obstawiam moj 6sty palec u nogi ze premiera w grudniu 2011. Pełna polska lokalizacja i ogolne boom na tą gre, oj bedzie sie działo w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 10:46, TsTr napisał:

Co do Diablo ok natomiast jaka jeszcze gra Blizza ma wyjść w 2012 ? Kolejna część Starcrafta
?



wydaje mi sie, ze chodzi o tego calego TITANA. to nowy MMOFPS blizzarda. mnie ta gra nie przekonuje. czekam na nastepne MMO od blizza w stylu wowa, ale to pewnie za jakies 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 10:55, Malevyn napisał:

> Co do Diablo ok natomiast jaka jeszcze gra Blizza ma wyjść w 2012 ? Kolejna część
Starcrafta
> ?


wydaje mi sie, ze chodzi o tego calego TITANA. to nowy MMOFPS blizzarda. mnie ta gra
nie przekonuje. czekam na nastepne MMO od blizza w stylu wowa, ale to pewnie za jakies
10 lat :)


Czekasz na MMO w stylu WoW''a, to moze..... po prostu graj w WoW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę, jeszcze kilka miesięcy i trzeci Diabełek zaatakuje nasze pecety..
muszę być cierpliwy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku na bank nie będzie nowego MMO. Jak na razie Blizzard przyzwyczaja nas do tego, że musimy czekać co najmniej dwa lata na premierę gry od czasu jej oficjalnego zapowiedzenia (nie licząc dodatków). Poza tym nowe MMO ma mieć zupełnie odmienny styl od WoWa.

Ja stawiam na premierę Diablo 3 w pierwszym kwartale 2012. A drugą grą w roku następnym będzie na 99,99% dodatek do Starcraft 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna beta, a Diablo zamiast grasować, będzie pełzł z siwą brodą i o lasce ze starości, czekający od lat gracze, na pewno. W końcu kto wie, cuda się zdarzają, może Duke Nukem Forever pojawi się, to czemu nie poczekać kolejnych 10 lat na D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo świetnie wypełni lukę, teraz powstaje / powstała masa tytułów które czerpią garściami z mechaniki, tak żeby choć część graczy zainteresowała się ich gniotem, przed nadejściem prawdziwego protoplasty.

Obstawiam, oczywiście zakładając, że beta przejdzie bez większych problemów, grę na półkach w okresie przedświątecznym, w końcu wtedy można zdobyć sporo soczystych kokosów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 10:55, Malevyn napisał:

wydaje mi sie, ze chodzi o tego calego TITANA. to nowy MMOFPS blizzarda. mnie ta gra
nie przekonuje. czekam na nastepne MMO od blizza w stylu wowa, ale to pewnie za jakies
10 lat :)

Nikt nic nie wie o grze, poza tytułem, ale ciebie już "nie przekonuje". Dość ciekawe rozumowanie, czy większość nowych gier oceniasz po samym tytule?
Plus, nie ma szans by Blizzard wydał kolejne MMO w czasie gdy WoW ma dalej miliony użytkowników. Titan w 2011? W życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Co do Diablo ok natomiast jaka jeszcze gra Blizza ma wyjść w 2012 ? Kolejna część
> Starcrafta
> > ?
>
>
> wydaje mi sie, ze chodzi o tego calego TITANA. to nowy MMOFPS blizzarda. mnie ta gra
> nie przekonuje. czekam na nastepne MMO od blizza w stylu wowa, ale to pewnie za jakies
> 10 lat :)

Drugim tytułem Blizza w 2011 będzie dodatek do SC2: HotS.
Tajemniczy Titan ma wyjść 2013/2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 12:00, KaPe napisał:

Nikt nic nie wie o grze, poza tytułem, ale ciebie już "nie przekonuje".



widzialem jakis czas temu screeny z titana. pozatym mmofps nie moze byc bardziej rozwiniety od rpg, dlatego JUZ wiem, ze chetniej gralbym w cos pokroju wowa. ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2011 o 12:19, Malevyn napisał:

widzialem jakis czas temu screeny z titana. pozatym mmofps nie moze byc bardziej rozwiniety
od rpg, dlatego JUZ wiem, ze chetniej gralbym w cos pokroju wowa. ok.



NIe ukazały się dotychczas żadne screeny z titana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 12:16, hans_olo napisał:

No to zimą LAN party z kumplami :D

Tylko problem w tym, że tam LANa nie będzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 12:19, Malevyn napisał:

widzialem jakis czas temu screeny z titana. pozatym mmofps nie moze byc bardziej rozwiniety
od rpg, dlatego JUZ wiem, ze chetniej gralbym w cos pokroju wowa. ok.

1. Widzialeś screeny, których nie ma, bo o grze nie wiadomo nic konkretnego.
2. Czekasz na MMORPG, a grę która ma być następcą WoWa określasz jako MMOFPS. Coś tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 12:31, Laston napisał:

> No to zimą LAN party z kumplami :D
Tylko problem w tym, że tam LANa nie będzie ;P

Ale będzie router. Niestety młodzi gracze nie znają istoty LANparty, medium techniczne jest nieistotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować