Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hitman: Absolution - mamy pierwszy teaser!

12 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2011 o 21:43, dark_master napisał:

czyżby powtórka ze "świeżego" conviction? Skradanki umarły.


Hideo Kojima i jego MGS chcą z tobą pogadać... Ojj Hitman chyba zaraz wyciągne Blood Money i zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak próbuję rozszyfrować że 110706 to data wydania... ale to tylko takie może przypuszczenie.

A tak, to boję się tego "Będzie to zarówno znane i jednocześnie całkiem inne doświadczenie niż poprzednie gry z serii Hitman. Z pewnością docenią to fani cyklu oraz osoby, które z cichym zabójcą spotkają się po raz pierwszy"... mam nadzieję że nie zrobią z tego strzelaniny i będzie coś dla fanów tej serii, którzy w sumie na niej zęby zjedli... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 21:52, kalif1855 napisał:

0:21 czyżby data premiery

110706 = 7 czerwca 2011 = pierwszy dzień E3... Pewnie tam dopiero poznamy datę premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to chyba jedyna seria której każda kolejna część jest coraz lepsza. Mam nadzieje że tego nie popsują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Hitmanie zawsze zastanawiało mnie jedno - jak z taką pasją można grać kolesiem który wygląda jakby przed chwilą wszedł na czołówkę z towarowym... zawsze wydawało mi się, że jak ktoś jest płatnym zabójcą to zależy mu żeby nie wyróżniać się z tłumu, a jak się patrzy na tego typa to z kiliometra włącza się czerwone światełko, że coś z kolesiem jest nie ten teges i trzeba go wybitnie pilnować.. Wiem, że kolo promuje na twardziela, ale wygląda jak jajko w niemodnym garniaku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, patrząc na to co się ostatnimi czasy wyrabia ze skradankami to można śmiało przypuszczać że nowy Hitman będzie bardziej podobny do Gears of War niż do Hitman: Blood Money :-/
MGS zmienił się hack n''slasha, Conviction to całkiem fajna strzelanka TPP a Thief 3... cóż, cała nadzieja w Thief''ie u_u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować