• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Artur_Pawlak

Wiedzmin 2 EK CD1 Blad CRC

Pytanie

164 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 16.05.2011 o 16:37, Adrian360 napisał:

witam otóż mam inny problem z aktywacją przyjął mi secuROM i już pobrał te kilka mb i
teraz gdy daje aktualizuj to pisze mi ze niema mego seriala w bazie danych byłem na stronie
securom i tam daje wszystko i nic też pisze że niema mego seriala w bazie danych co robic
?


Najczęstszym tego powodem są nieczytelne znaki do wpisania. Spróbuj zmienić zero, na duże o i tak dopóki się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam ja mam problem z błędem CRC a mianowcie próbowałem zainstalowac wyskakuje właśnie ten błąd,chcialem zrzucić na dysk twardy nie mogłem ponieważ rownież wystąpił ten błąd,wszedłem na dysk chciałem otworzyć data2.cab żeby zobaczyć wyskoczył mi błąd "niewłaściwy format,lub plik jest uszkodzony" i co mam zrobić z nówką płyta do kosza wywalić? katastrofa warta 250 zyla:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mozna by sie zrzeszyc i zlozyc skarge do rzecznika praw konsumenta lub innej instytucji za straty poniesione przez to ze produkt jest wadliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mogę odpowiedzieć sam sobie... SPOSÓB NIE DZIAŁA.
Mam gdzieś kombinowanie mój PC spełnia wymagania, instalowałem dziesiątki gier bez problemów. Zanim coś opublikujecie warto jednak sprawdzić czy chodzi.

Z premiery gry jestem niezadowolony.
Zapłaciłem 99.99 w przedsprzedaży, licząc że gra będzie zgodnie z zapowiedzią kosztować 119,99 w dniu premiery.
Jakie było moje zdziwienie jak w EMPIKU gra była po 89.99... ale to nie koniec....
Kupując Gazetę Wyborczą uzyskujemy RABAT 10zł więc gra jest za 79.99.

Gratuluje z pewnością kiedy będzie następna przedsprzedaż skorzystam z tej niesamowitej okazji aby zostać wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi podczas instalacji z płyty wywalało błąd CRC, nie mogłem też skopiować zawartości płyty na dysk twardy, ale pożyczyłem od kumpla DVD z grą i jego akurat zainstalowałem, więc pomyślałem, że to wina płyty, ale okazało się że moją płytę udało się przekopiować na pendriva na kompie kumpla, więc to jednak wina napędu. Ja mam jakiś Samsunga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też miałem problem z instalacją. Przy plku data2, wywala błąd CRC. Ręczne kopiowanie nic nie daje. Użyłem programu:
http://www.dobreprogramy.pl/Unstoppable-Copier,Program,Windows,13084.html
i skopiowałem plik data2 a reszte plików ręcznie i zaintalowało się bez problemów. Człowiek raz na jakiś czas kupi oryginał i jeszcze problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chciałem coś napisać, ale nie ma sensu się powtarzać ; ) Tylko potem się nie dziwmy, że rodzime produkcje tak a nie inaczej są odbieranie na zachodzie, jak podstawowej rzeczy nie można zrobić dobrze. Nasuwa się tylko jeden obrazek:

No nic idę walczyć dalej, do północy jeszcze daleko. Chciałbym z tego miejsca bardzo podziękować za udaną premierę CD-Projektowi, dawno się tak świetnie nie bawiłem :]

20110517190010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Odebrałem dziś mój egzemplarz wiedźmina i podczas instalacji błąd crc z pliku data2.cab Jak na razie próbowałem normalnej instalacji błąd, normalne kopiowanie na dysk błąd,robienie obrazu przez nero błąd.To jest chyba jakiś żart z nabywcy gry człowiek wydaje te 250 zł czy 100 zł wymaga pewnej jakości produktu, a dostaje bubla. Brawo CD- Projekt jakości wykonania nośników.Byłem za tym by kupować gry oryginalne, ale widzę że więcej z nimi zachodu niż z piratami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra, nie ma co się spinać (wiem, że jest ale...) trzeba się wziąć w garść.

1. http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5641/bledy_CRC - zrobiłem wszystko, to nic nie daje, tylko w skrajnych przypadkach (podobno komuś tam coś z tego pomogło...)
2. zauważyłem, że znaczenie ma również system, u mnie na win 7 nie idzie a na Vista idzie
3. mój laptop sobie z tym poradził, mój kombajn nie (stary napęd LG vs. nówka napęd samsung)

Ostatecznie zrobiłem to tak:

1. zgrałem plik data2.cab na laptopie
2. spakowałem go w dwa pliki rarem
3. wrzuciłem na dysk, przeniosłem na stacjonarke
4. wypakowałem i zainstalowałem

Niezła kicha jeżeli tak będzie trzeba to instalować ale wydaje mi się, że mimo wszystko to nie jest ich błąd. Robiłem kopię czymś co podrzucił adamosis (Unstopable Copier), zacinało się dokładnie w miejscu przejścia na drugą warstwę, jak wspomniał ktoś wcześniej - dziwne, skoro wiadomo, że napęd czyta takie płyty (f.e. CD-Action)

Odpalam gre, pozdrawiam, dziękuję i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wiem mialem podobny problem i zrobilem tak ze z drugiej plytki wgrafem directa x a potem zmienilem dysk gdzie sa programy nie tam gdzie gry i mi wszystko teraz chodzi i jestem dumny z zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Płyta 1 instaluje się elegancko druga teoretycznie też. Po instalacji bibliotek z drugiej płyty nie dzieje się kompletnie nic. Zero jakiejkolwiek reakcji.
Gdy próbuje uruchomić grę z ikonki pojawia się komunikat "nie znaleziono punktu wejścia procedury wmemcpy_spy s w bibliotece MSVCR100.dll
Kupiłem grę w dniu premiery za ciężko zarobione pieniądze i co? I kicha
Gra nie działa.
Jeśli jest to wina napędu (mam Asusa) to powinno obok wymagań sprzętowych być zaznaczone że gra wymaga napędu optycznego który powinien spełniać jakieś dodatkowe funkcje (mój spełnia dokładnie to co jest w wymaganiach). Niestety takiej informacji nie ma
Gra powinna być dokładnie przetestowana. (wolałbym poczekać kilka dni dłużej niż denerwować się z powodu niemożności uruchomienia)
Nie interesuje mnie zaś po czyjej stronie leży wina albowiem fakt pozostaje faktem. Nie mogę zainstalować a co za tym idzie używać produktu za który uczciwie zapłaciłem

Czuję się oszukany.
Oczekuję że CD Projekt rozwiąże jak najszybciej ten problem

Ps. Pierwszy raz zdarzył mi się tego typu problem.
Następnym razem zaś bardzo mocno zastanowię się nad kupnem kolejnej gry w dniu jej premiery


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.05.2011 o 03:22, demostenes10 napisał:

Gdy próbuje uruchomić grę z ikonki pojawia się komunikat "nie znaleziono punktu wejścia
procedury wmemcpy_spy s w bibliotece MSVCR100.dll


Widze tylko ja potrafie znalezc w przeciagu 1 minuty rozwiazanie, bo wejscie do Dzialy Pomocy Technicznej na stronie CD Projekt jest bardzo trudne, lepiej na forum sie zloscic.

http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5642/Nie_znaleziono_pliku_mfc100udll
http://www.cdprojekt.pl/support/game/3129/Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

i jeszcze jedno. Zdaję sobie sprawę że może nieco przesadziłem z nerwami ale siedzę kilkanaście godzin przy komputerze aby uruchomić grę i nic. Kompletnie nic.
Podkreślam jeszcze raz przeinstalowałem Microsoft Visual C++ w wersji 64 bit i dzieje się dokładnie to samo co się działo czyli pojawia się ten sam komunikat.
Wszystkie gry które mam, wszystkie programy na komputerze działają mi bez najmniejszego kłopotu.


Ps. Wydaje mi się (mogę się oczywiście po raz kolejny mylić) ale po zakończeniu instalacji powinien pojawić się odpowiedni komunikat informujący o pomyślnym (bądź nie ) zakończeniu całej operacji instalowania gry.
Tego komunikatu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam to samo na moim komputerze. Na innym instaluje się. Można zrobić tak:
Zainstalować na innym komputerze i skopiować wszystkie pliki zainstalowane
Skopiować pliki z płyt
Zgrać na komputer docelowy, zainstalować.
Wyświetli się błąd CRC, ignorować.
Po instalacji skopiować wszystkie pliki z pozytywnie zainstalowanego kompa i podmienić.
Albo pobrać pirata i wprowadzić klucze, też działa.
Spartolili niestety i nie wszystkie napędy działają zgodnie.

PS. Wiedźmina 1, przedwczoraj zainstalowałem bez problemu (poza rejestracją, ale prace trwają).
PS2. Grę dostałem wczoraj po 18, do 3 walczyłem, ale udało się. Niestety optymalizacja pod Radeony leży i chodzi mi 15-20 FPS niezależnie od ustawień (Niskie czy Ultra). Mam nadzieję, że zrobią coś jak z nVidia czyli sterowniki które znacznie poprawiają wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować