Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostaliście uszkodzoną Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2? CDP radzi

249 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2011 o 23:28, Izanagi87 napisał:

OMFG przecież to jest genialne, o niebo lepsze niż ta tandeta z CDP. Chętnie wysłałbym
jej swoją podniszczoną figurkę żeby mi ją tak odpicowała!

Trzeba się z nią osobiście spotkać by przyjęła zlecenie. Ja mam to szczęście, że mieszkam nie daleko niej. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:34, Vivek1 napisał:

Trzeba się z nią osobiście spotkać by przyjęła zlecenie. Ja mam to szczęście, że mieszkam
nie daleko niej. :]


Nie no ja jestem z Białegostoku :/ nie mogę się z nią spotkać. Napisałem do niej maila żeby powiedziała mi więcej o tym. Może dziś lub jutro odpowie. Mogłaby na tym sporo kasy zarobić jakby z kilkadziesiąt osób się zgłosiło hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:38, Izanagi87 napisał:

Nie no ja jestem z Białegostoku :/ nie mogę się z nią spotkać. Napisałem do niej maila
żeby powiedziała mi więcej o tym. Może dziś lub jutro odpowie. Mogłaby na tym sporo kasy
zarobić jakby z kilkadziesiąt osób się zgłosiło hehe :)

Zarobić zarobi na tym, ale widać, że ta przeróbka jest czasochłonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:40, Vivek1 napisał:

Zarobić zarobi na tym, ale widać, że ta przeróbka jest czasochłonna.


No właśnie czasochłonna, ale efekt wart jest tego wysiłku. Szkoda, że to ona nie robiła figurek do Edycji Kolekcjonerskiej, w która mam nadzieję będę mógł aktywować za 19 min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:42, Izanagi87 napisał:

No właśnie czasochłonna, ale efekt wart jest tego wysiłku. Szkoda, że to ona nie robiła
figurek do Edycji Kolekcjonerskiej, w która mam nadzieję będę mógł aktywować za 19 min
;)

Ja mam więcej szczęścia. Zgodziła się przerobić moją figurkę. :] Nie powiem ile to kosztuje, bo to info jest zastrzeżone. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:52, Vivek1 napisał:

Ja mam więcej szczęścia. Zgodziła się przerobić moją figurkę. :] Nie powiem ile to kosztuje,
bo to info jest zastrzeżone. :|


Mi też odpisała maila, ale bez transportu się nie obędzie kurde.... nie wiem właśnie co robić i jak to zapakować solidnie. Okej za 5 min aktywacja gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:56, Izanagi87 napisał:

Mi też odpisała maila, ale bez transportu się nie obędzie kurde.... nie wiem właśnie
co robić i jak to zapakować solidnie. Okej za 5 min aktywacja gry :)

Ja mam pewien pomysł. Najpierw w folię skrecz, następnie dużo foli z bąbelkami i okleić taśmą izolacyjną i to wszystko do pudełka z tektury tak by się nie przemieszczało. :] Sądzę, że to powinno dać dobry efekt. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:06, Radieth napisał:

Widzieliście tą przeróbkę?
http://www.photoblog.pl/srebrnawilczyca/94128880
Jak dla mnie wygląda lepiej niż oryginał.


Wygląda jakby była pociągnięta "washem" i polakierowana. Efekt jest fajny ale można to zrobić samemu w domu. Robiłem podobne rzeczy gdy malowałem figurki do warhammera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:58, Vivek1 napisał:

> Mi też odpisała maila, ale bez transportu się nie obędzie kurde.... nie wiem właśnie co robić i jak to zapakować solidnie. Okej za 5 min aktywacja gry :)

>>Ja mam pewien pomysł. Najpierw w folię skrecz, następnie dużo foli z bąbelkami i okleić taśmą izolacyjną i to wszystko do pudełka z tektury tak by się nie przemieszczało. :] Sądzę, że to powinno dać dobry efekt. :]

Dzięki za radę. Postaram się tak zrobić i jutro z nią jeszcze pogadam o tym dokładnie :), bo dziś to już grać trzeba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to to się w głowie nie mieści, jeżeli my nie będziemy mogli zagrać 16 maja czyli dziś tylko 17 maja to nie się ..... Dołączam zrzut z ekranu mojej Edycji Kolekcjonerskiej

20110516001634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:16, Izanagi87 napisał:

Nie to to się w głowie nie mieści, jeżeli my nie będziemy mogli zagrać 16 maja czyli
dziś tylko 17 maja to nie się ..... Dołączam zrzut z ekranu mojej Edycji Kolekcjonerskiej

przestaw datę w systemie na 20 maj i zobacz co się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:33, Vivek1 napisał:

> Nie to to się w głowie nie mieści, jeżeli my nie będziemy mogli zagrać 16 maja czyli
> dziś tylko 17 maja to nie się ..... Dołączam zrzut z ekranu mojej Edycji Kolekcjonerskiej
przestaw datę w systemie na 20 maj i zobacz co się stanie.


Niestety to nic nie da bo wina leży po stronie ich serwerów. Aż chce mi się użyć kilka niecenzuralnych słó, żeby tę sytuację określić, ale nie będę tego robił tutaj. EPIC FAIL itd... Poza tym strasznie muli się strona gram.pl ;// Drugie rozczarowanie po figurce... Nieprofesjonalne podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... płyty poszły bez problemów chociaż... tak oglądam samo pudełko z grą, muzyką itd... to kartonowe. Czy wasze też jest pogięte na boku i odpada z niego lakier? Zastanawiam się jak to możliwe, głowa nie... tam by nie doleciała... przyciskał ją artbook... co też widać ;). Wygląda jakby ściśnięte czymś tak, że wgniotły je pudełka z płytami... w detektywa się można bawić, myślałem, że oren ma być pod łbem bo tak dostałem, potem odkryłem, że jest na niego miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować