Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior na PlayStation 3 pobił Europę!

32 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 21:38, Bambusek napisał:

Interesujące jak zwykle jest mowa, że w Europie liczy się tylko rynek brytyjski, a tutaj
nagle się okazuje, że szwedzki, duński, austriacki też są takie ważne. Skoro tak to dlaczego
nie dostajemy regularnych wyników sprzedaży z tych krajów?:)


Bo tu trzeba by znac jezyki tych krajow i znalezc odpowiednia strone, a tak redaktor wchodzi sobie na strone o sprzedazy w GB, dodana do ulubionych, kopiuje dane do tabelki i dodaje 2 zdania komentarza. Zrobione!

Najlepiej by bylo zobaczyc dane z Polski, ale u nas chyba nikt ich nie gromadzi. W drugiej kolejnosci dobrze by bylo zobaczyc dane z Niemiec, bo mysle ze ten jest bardziej zblizony do naszego (znaczny udzial PC, jesli chodzi o konsole to dominuje PS3, do tego podobne gusty - Gothic czy Drakensang sie przyzwoicie sprzedaje i tu i tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:41, karolekx23x napisał:

Ja nadal sadze ze taki Alan Wake. lepiej by wypadł na PC niz na konsole, to zależy od
gry.
Jedna gra bardziej przekona graczy konsolowych a inna graczy PC.

Bo Alan Wake to była gra PCtowa i została zapowiedziana wyłącznie na blaszaki. Dopóki nie wmieszał się w to M$ z gotówką i swoimi głupimi wymówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ich strata.
A co do tematu to nawet sie nie spodziewałem ze gra zyska taki sukces, zarobi, większy budżet, możliwości to moze w przyszłości zrobią coś naparawde co ostro podbije rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:46, Komenty napisał:

Najlepiej by bylo zobaczyc dane z Polski, ale u nas chyba nikt ich nie gromadzi. W drugiej
kolejnosci dobrze by bylo zobaczyc dane z Niemiec, bo mysle ze ten jest bardziej zblizony
do naszego (znaczny udzial PC, jesli chodzi o konsole to dominuje PS3, do tego podobne
gusty - Gothic czy Drakensang sie przyzwoicie sprzedaje i tu i tam).


Dane z Niemiec wypuszczaliśmy w poprzednich informacjach prasowych :).

W skrócie: 3 dni po premierze sprzedało się około 7 tysięcy sztuk gry. Praktycznie od dnia premiery do dziś mamy w Niemczech pierwsze miejsce. Dane pochodzą od GfK International.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:31, Robert_City napisał:

Dane z Niemiec wypuszczaliśmy w poprzednich informacjach prasowych :).

W skrócie: 3 dni po premierze sprzedało się około 7 tysięcy sztuk gry. Praktycznie od
dnia premiery do dziś mamy w Niemczech pierwsze miejsce. Dane pochodzą od GfK International.


Rozumiem, na tym forum widze tez mi odpowiadasz :) Gratuluje dobrej sprzedazy, ale ja mialem na mysli cotygodniowe raporty sprzedazy wszystkich gier. Polskie portale publikuja takie informacje z Wielkiej Brytanii, ale nie z innych rynkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:35, Komenty napisał:

> Dane z Niemiec wypuszczaliśmy w poprzednich informacjach prasowych :).
>
> W skrócie: 3 dni po premierze sprzedało się około 7 tysięcy sztuk gry. Praktycznie
od
> dnia premiery do dziś mamy w Niemczech pierwsze miejsce. Dane pochodzą od GfK International.


Rozumiem, na tym forum widze tez mi odpowiadasz :) Gratuluje dobrej sprzedazy, ale ja
mialem na mysli cotygodniowe raporty sprzedazy wszystkich gier. Polskie portale publikuja
takie informacje z Wielkiej Brytanii, ale nie z innych rynkow.


Hyhy, faktycznie - właśnie skojarzyłem :). Odpowiadam po prostu tam, gdzie pytają :).

Rozumiem. Z takimi informacjami jest poniekąd kłopot bo tego typu raporty zwykle się zamawia. Są one często "dobrem własnym" sieci sklepów, a te, owszem, dzielą się nimi, ale raczej z klientami biznesowymi. Dużo by gadać ;).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na PS3 jest niedopracowana - przeszedłem i czuję wielki niedosyt. Mam nadzieję, że wydadzą jakiegoś patcha, bo inaczej ''dwójka'' się nie sprzeda wedle ich oczekiwań po tym, co ludzie zobaczą w S:GW1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Go go City! Hehe... niektórzy zachowują się jak na jakiejś paradzie politycznej z tą swoją niechęcią do firmy z Naszego pięknego kraju, która osiąga sukcesy. Czyżby jakaś cecha, że sąsiad ma lepiej wiec jest ten zły? Na razie CI i CP operują na innych rynkach i nie wchodzą sobie w drogę. A im więcej tym - dla nas graczy - lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:58, Snake08 napisał:

Szkoda, że sprzedał się w takiej ilości. Bo pewnie większość nabywców Snipera będzie
teraz uciekać jak najdalej od polskich gier.

Myślisz, że kogokolwiek interesuje, że to Polska gra i myśli, że jej poziom w jakikolwiek sposób rzutuje na to, co wydają inne studia? Jeżeli już, to ludzie mogą unikać kolejnych gier CI - w co też zresztą wątpię, bo zapewne w przypadku np. Snipera 2 przeczytają po prostu recenzję. Albo, jeżeli będzie tak tani jak ten, po prostu go kupią. Gra kosztuje w tej chwili 30 funtów na amazonie - +/- 4 godziny roboty. A koncepcja jest zacna i z potencjałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 11:03, silvver napisał:

>Najlepiej by bylo zobaczyc dane z Polski, ale u nas chyba nikt ich nie gromadzi.


Empik prowadzi.
http://www.cdaction.pl/news-19252/bestsellery-w-polsce-dane-z-0205-0805-mortal-kombat-wciaz-wysoko.html


Akle to tylko pewien procent sprzedazy. W Saturnie, Media Marktach i in. tego tez sie duzo sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wcale się nie dziwie popularności tej gierki. przeszedłem ją na xboxie i grało się naprawdę przyjemnie. nie jest to fajerwerk ale jakoś tak fajnie relaksuje, nie ma tej nerwowości gorączkowego miotania się sypiąc kulami na lewo i prawo. moim zdaniem gra się przyjemniej niż w wiele głosnych tytułow na xboxa.
solidna produkcja, w rozsądnej cenie...no i nie musiałem się garbić nad kompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować