Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - wideo o świecie gry i kwestia DLC

124 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2011 o 12:44, Silin_Xeadon napisał:

Pomysł ze spotkaniem pod siedzibą CDP RED jest nienajgorszy, a nawet bardzo dobry...
Jak coś ja się piszę! Na kiedy trzeba to ogarnąć? Może pierwszy weekend po premierze?
Jak są jacyś chętni to zgłaszajcie się w komentarzach, a może coś się zorganizuje ;-)
(Można zapraszać ,,wszystkich" z np facebook''a, więc tłum i tak będzie


Ależeosochozi? Bo chyba coś mnie ominęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski Blizzard-szacun, tak trzymać :)
Cieszę się że kupiłem EK -za takie podejście do klienta zasługują na zarobek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski Blizzard-szacun, tak trzymać :)
Cieszę się że kupiłem EK -za takie podejście do klienta zasługują na zarobek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krok w dobrą stronę. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że twórcy pozostaną w tej sprawie jednomyślni, a same DLC nie okażą się robionymi na szybko, niedopracowanymi gniotami. Choćby nawet krótkimi.

Zdecydowanie cieszy mnie wizja przyszłych pełnoprawnych, zapewne pudełkowych dodatków. Rzecz już prawie niespotykana, a szkoda.

Teraz wszystko zweryfikuje twarda rzeczywistość ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okay, już ogarnąłem, o co z tym flashmobem chodzi. Hmmm, no w sumie pomysł byłby niezgorszy. Pojechać pod siedzibę nieco z zaskoczenia, zrobić drobną zrzutę na jakiegoś dobrego szampanika dla chłopaków, delikatnie zaprosić ich na zewnątrz, i ładnie podziękować za zrobienie gierki. Bez fanboy''stwa, bez tandety, ale taki gest byłby miły, a i na pewno zmotywował ich do dalszego ulepszania W2.

Jako że jestem z Wawy, zobaczymy, pokombinujemy... Jak coś wymyślę, to info wrzucę na gramsajta i dodam linka, byśmy się mogli jakoś zgadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzień premiery w Tesco będzie po 79,99zł.

Co do mimiki - faktycznie, szału nie robi, ale cała reszta z dubbingiem na czele to mistrzostwo. Szkoda tylko, że CDP nie kontynuowało też współpracy z Tomkiem Bagińskim, bo choć dotąd zaprezentowanym filmikom nie można niczego zarzucić, to intro do pierwszego Wiedźmina stało się przecież jego wizytówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idą po prostu w stronę przeze mnie uwielbianych zaworów ( Valve )Zrobić dobrą grę i jeszcze wspierać ją non stop potężnymi patchami z nowymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 12:42, czaczi87 napisał:

(Batman:AA w dniu premiery był za 89zł)?

Ta, ja kupiłem swoją premierówkę Batman za 8 dyszek w MM. Ale teraz już się chyba nie wypuszcza gier po takich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 13:17, LESZ3u napisał:

W dzień premiery w Tesco będzie po 79,99zł.

Co do mimiki - faktycznie, szału nie robi, ale cała reszta z dubbingiem na czele to mistrzostwo.
Szkoda tylko, że CDP nie kontynuowało też współpracy z Tomkiem Bagińskim, bo choć dotąd
zaprezentowanym filmikom nie można niczego zarzucić, to intro do pierwszego Wiedźmina
stało się przecież jego wizytówką.



Err, z tym Tesco to żartujesz czy poważnie będzie tak tanie? Serio się pytam, bo czasem w tych spożywczakach są zarąbiste przeceny na premierowe gry (np. fifa 11 na ps3 za 149zł).

A ja tam się cieszę, że nie ma renderów. Intro Bagińskiego było świetne, ale jak się je porówna do grafiki w W1 to jest to bardzo niekorzystne dla samej gry. Obecnie mamy tak wydajne silniki gier, że lepsze dla spójności całego tytułu jest robienie cut-scenek na technologi zastosowanej w grze. Serie Metal Gear Solid, Uncharted czy GTA, że świetne wstawki można wyreżyserować bez używania oszukańczych renderów. Takie cuda to były dobre 10 lat temu.

@Madoc No właśnie nadal można trafić na takie promocje. Batman: Anonimowy Alkoholik też był wydany w momencie gdzie za premierowe gry pecetowe się płaciło 109zł-119zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie,widać że CDP szanuje swoich klientów[nie to co inne firmy] i wydaje DLC za free i tak być powinno,bravo takie zagrywki wpływają że gracze nie dość że lubią to jeszcze nabiorą większego szacunku do CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować