Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zajawka – jak Wiedźmin 2 opuszczał nasz magazyn?

61 postów w tym temacie

A ja się cieszę z papercrafta nr 2 w postaci Triss :P Czas wracać do oczyszczania dysku bo Geralt czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yachieku też się nad tym zastanawiam. Ja też wyczekują mojego Wedźmina 2 i coś wypatrzyć go na horyzoncie nie mogę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 13:55, Yachieku napisał:

A ja czekam na mojego preordera edycji premium. Szybciej bym zagrał kupując w dzisiaj
sklepie. Jaki był sens preordera?


Ja też zastanawiam się po co ten pre-order skoro gry nie wysłali wczoraj a dziś...
Mogłem na wirtusie kupić, wczoraj wysyłali albo w sklepie tak jak powiedziałeś a tak czekać na kuriera do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie oglądać takie rzeczy. Odbiorca nabiera szacunku do ogromu pracy jaką wkładacie w wysyłkę. Fakt wszyscy jęczą na premierze (niezależnie czy spowowodowane jest ogromem przedsięwzięcia, który rodzi małe problemy czy też nieudolnością polskich wydawców), co nie zmienia faktu iż widać, że dokładacie wszelkich starań by gra dostarczona była na czas.

Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W tym tysiąc numerowanych egzemplarzy do tysiąca konkretnych osób"

Szkoda tylko, że nie każda z tych osób otrzymała swój egzemplarz - mój przywałszczył sobie ktoś inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W tym tysiąc numerowanych egzemplarzy do tysiąca konkretnych osób"

Szkoda tylko, że nie każda z tych osób otrzymała swój egzemplarz - mój przywałszczył sobie ktoś inny...

Edit: przez pomyłkę dodały się 2 posty, za co przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 13:55, Yachieku napisał:

A ja czekam na mojego preordera edycji premium. Szybciej bym zagrał kupując w dzisiaj
sklepie. Jaki był sens preordera?


To prawda - sens ma właściwie wtedy, jak bierzesz odbiór osobisty albo są bonusy za pre-order. Ja miałem przynajmniej Wiedźmina o te 15 zł taniej.

Idę dojeść obiad i walczyć z papercraftem. Mam nadzieję, że aktywacja pójdzie bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mój egzemplarz przyszedł o 10 i jak przyszedłem ze szkoły o 13 to już na mnie czekał :D pozdrawiam fanów Wieśka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyjście ze sklepu to tandetna lipa.
Nie oszukujmy sie gram dało plamę dziś żeby o 14 dostać dopiero sms ze można odebrać grę ?
Od dzis żadnego pre-odera nie zamawiam, mija się to z celem, lepiej większość osób wyszło by na tym ze rano w kolejkę i do sklepu.
Tyle nerwów a wystarczyło 1 dzień wcześniej to wysłać. Zaufany sklep, ponad 10 duzych zamówien tu a pierwszy raz ostro sie zawiodłem. Za takie czekanie to ten dodatkowy poradnik powinien byc za free.
Niektórzy nie wiedza co to jest Pre-oder, zamawiać poand 3 miechy temu a 14 godzin po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest 15 a kuriera jak nie było tak nie ma... bosko... ehhhh... ostatni raz zamawiam pre-ordera CHYBA, że będzie wysyłka 2 dni przed premierą bo wtedy w najgorszym wypadku dostanę grę rano drugiego dnia. Gra zamówiona 1 dnia pre-orderów, wysyłka kurierem UPS i (kolokwialnie rzecz ujmując) dupa. Ale mam nauczkę, bo gdybym pojechał tradycyjnie do sklepu i zakupił swój egzemplarz w "staroświecki" sposób, to co najmniej od 11 bym już napierdzielał mieczem... Cytując Białowłosego- "Pięknie, kur*a, pięknie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile do cholery można czekać na tego wieska.W marcu zamówiłem pre-order,odbiór osobisty.Ciągle czekam na smsa a już 15 i dalej go nie ma.A wczoraj pisało że już wysłano;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, w końcu po, niemiłosiernie długim okresie oczekiwania paczka doszła! :D masakra normalnie! Więcej nerwów miałem chyba tylko na egzaminie na prawko :D Narzekanie w poprzednim poście jednak dało efekt :P
Nie zmienia to jednak faktu, że gdybym kupił normalnie w sklepie, problemów by nie było- jak dla mnie, założenie pre-ordera nie zostało spełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować