Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zajawka – jak Wiedźmin 2 opuszczał nasz magazyn?

61 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2011 o 16:54, pakito545 napisał:

A gdzie kod DLC kupca??? bo właśnie gierkę instaluję i w pudełku nie widzialem tak owego
DLC, ani nie dostałem na eamil.


Jezu, sprawdź swoje zamówienia na gram.pl :/ Jak płaciłeś z góry to masz kod, jak za pobraniem to kod będzie dostępny po zaksięgowaniu kasy przez gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem pre-order edycji premium tydzień przed premierą z odbiorem w salonie sferis i już o 11:11 dostałem szczęśliwego sms-a z nowiną że mogę się zgłosić po mój egzemplarz:) ...co prawda wykonanie samego etui na grę nie zachwyca ponieważ nadruki na tej "tęczowej tekturze " sa słabej jakości i szybko robią się ""tęczowe zarysowania" :/ ale tak czy inaczej ogólnie jestem zadowolony:) pozdrawiam innych szczęśliwych nabywców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:54, pakito545 napisał:

A gdzie kod DLC kupca??? bo właśnie gierkę instaluję i w pudełku nie widzialem tak owego
DLC, ani nie dostałem na eamil.


w szczegółach zamówienia w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:51, TobiAlex napisał:

A mnie zastanawia ta numeracja. Mój numer EK to 56 i ponoć tylko pierwszy 1000 miał być
numerowany. A tak nie jest. Widziałem w Sferisie EK z nr bodajże 6830 więc wszystkie
są numerowane. O co chodzi z tym 1000? Nie czuję się jakoś wyróżniony :P



1000 pierwszych osób miało przyznane konkretne numerki (czyli np. odkąd zamówiłeś wiedziałeś że będziesz miał 56), reszta do 9999 losowe (czy zamówiłeś jako osoba 1001 czy 9999, to nie wiadomo było jaki dostaniesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy też macie problem z zainstalowaniem DLC pobrałem chciałem zainstalować a tu mi wyskakuję "komunikat do aktywacji wymagane są uprawnienia administratora" i nie bardzo wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 17:32, Dinek napisał:

Pytanie czy też macie problem z zainstalowaniem DLC pobrałem chciałem zainstalować a
tu mi wyskakuję "komunikat do aktywacji wymagane są uprawnienia administratora" i nie
bardzo wiem o co chodzi.


Uruchom wiedźmina naciskając na ikonę PPM (prawy przycisk myszy) i wybierając opcję "Uruchom jako administrator".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji że ogólnie lubię wszelkiej maści "making of" to również bym z przyjemnością oglądnął jak wiesiek powstawał z bardziej technicznego punktu widzenia.
Swoją drogą gram mogłoby być "troszkę" bardziej ekologiczne i wysyłać zamówienia w mniejszych pudłach bo o ile pudło 40x40 do EK wieśka jest jak najbardziej uzasadnione o tyle wysyłka pudełka np z Mythos już ni cholery:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Wam wszystkim. Miałem dziś nie kupować ale była promocja w TESCO i za 80 złotych mam nowego Wiedźminka bez żadnego pre-ordera. Instalacja poszła bezproblemowo i chodzi jak marzenie. Pozdrawiam i życzę krótkiej drogi waszym kurierom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle to samo. Co premiera jakiejś polskiej, czasami i zagranicznych, większej produkcji to zaraz pojawiają się problemy z preorderami.
Czasami nawet edycje limitowane niby tylko do zdobycia przy przedpremierowych zamówieniach pojawiały się później w sklepach. Kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, że jak zamawiasz preorder to nie napalaj się że zagrasz w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój preorder dzisiaj dotarł i muszę przyznać, że jakość wydania zabiła niesmak związany z czasem oczekiwania na grę... Jest naprawdę miło... (w porównaniu do zestawu np. DAII) Mimo wszystko mam nadzieję, że w przyszłości Gram.pl nie zapomni o klientach kupujących przed premierą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mój preorder dzisiaj dotarł i muszę przyznać, że jakość wydania zabiła niesmak związany
> z czasem oczekiwania na grę... Jest naprawdę miło... (w porównaniu do zestawu np. DAII)
> Mimo wszystko mam nadzieję, że w przyszłości Gram.pl nie zapomni o klientach kupujących
> przed premierą ;)

Oooo więc i ty dostałeś, ja też ale obecnie braciszek się dosiadł i gra, mi pozostaje zarwanie nocki bo jestem już po maturach i mam wolne XD

BTW: Zdecydowanie za dużych pudeł używacie do pakowania tych przesyłek. Kiedyś wysyłaliście gry w pudełkach zbliżonych wymiarami do samego pudełka z grą a teraz takie wielgachne kartony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 18:20, Jarden napisał:

Swoją drogą gram mogłoby być "troszkę" bardziej ekologiczne i wysyłać zamówienia w mniejszych
pudłach bo o ile pudło 40x40 do EK wieśka jest jak najbardziej uzasadnione o tyle wysyłka
pudełka np z Mythos już ni cholery:/


To wina automatyzacji magazynu :) Było nawet przy poprzednim filmiku jak Lucas z Myszą robili obchód. Po prostu wszystko składa maszyna, a tą raczej trudno zaprogramować tak, aby dobierała karton do wielkości pudełka z grą, więc wszystkie są takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Materiał fajny .... dla ludzi którzy nie widzieli lini produkcyjnej.
Ja pracuję przy produkcji PIWA :D, takie ilości i taka linia to ... pikuś lub Pan Pikuś
Marne 10k szt spada w 10 minut z lini.

Myśle że jednak chyba nie do końca panujecie nad tym wszystkim, około 11:30 dziś przyjechał kurier z Wiesiem a około 15:30 dostałem email że przesyłka została przekazana do firmy kurierskiej.
Kurier chyba kupił w sklepie i dostarczył do mnie wcześniej niż sam odebrał od Was :
)

Ogólnie jestem zadowolony tylko dziwi mnie kolejność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marnie Panowie marnie, daliscie ciala. Taki rozglos, reklama i wczorajszy wieczor zamiast z Geraltem spedzilem z TV TRWAM. Paczka nie dotarla, status "w przygotowaniu". Czlowiek bylby madrzejszy to zamiast zamawiac preordera i przedplacac, podejchalby do pierwszego lepszego sklepu , zaplacil 10zl wiecej i sie bawil. Kicha, mialem duzego smaka na zabawe i jakos juz mi sie nie chce.
Iron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 07:24, Phonurak napisał:

marnie Panowie marnie, daliscie ciala. Taki rozglos, reklama i wczorajszy wieczor zamiast
z Geraltem spedzilem z TV TRWAM. Paczka nie dotarla, status "w przygotowaniu". Czlowiek
bylby madrzejszy to zamiast zamawiac preordera i przedplacac, podejchalby do pierwszego
lepszego sklepu , zaplacil 10zl wiecej i sie bawil. Kicha, mialem duzego smaka na zabawe
i jakos juz mi sie nie chce.
Iron


Wszystko sie zgadza oprocz tego, ze w normalnym sklepie zaplacilbys jakies 10-20 pln mniej a nie wiecej. Moja paczka nie dotarla, w Wieska mielismy grac z moja dziewczyna na wakacjach na ktore jedziemy dzisiaj, byly plany, byla zajawka i dupa blada, bo smsa jak nie bylo tak nie ma. Zaluje ze, zaplacilismy z gory. Jest to moj ostatni zakup w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować