Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zremasterowane hity z PlayStation Portable pojawią się na PlayStation 3

13 postów w tym temacie

Dla mnie to jest zły pomysł. Eksclusivy z PSP powinny pozostać na tej platformie,bo po co ją wtedy będziemy kupować,skoro największe hity jak God of War,Patapon i MGS: PW będzie można kupić na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kluczowe pytanie: cena. A zresztą - to nieważne. Jedyne rozwiązanie, które moim zdaniem jest fair wobec graczy to wprowadzenie takiego modelu, by kupiony za pośrednictwem PS Store''a egzemplarz działał i na PSP, i na PS3. Podobnie jak obecnie ma to miejsce w przypadku minisów oraz gier z PSOne. Inaczej sobie tego nie wyobrażam (co oczywiście ni jak ma się do postrzegania tej kwestii przez Sony - tak realnie patrząc uważam to niestety za niewykonalne). Już rezygnację ze wstecznej kompatybilności i ponowne wyciąganie kasy pod hasłem "remake''u HD" (a co, kupiłem GoW Collection, mimo że dwie pierwsze części serii od dawna leżą na półce!) wywołuje we mnie mieszane uczucia, a tutaj... Cóż, muszą sobie jakoś odbić to tsunami, kradzieże danych, złamanie zabezpieczeń konsoli i... oby tylko tyle.

Swoją drogą trofeów na pierwszej przenośnej konsoli Sony już się raczej nie doczekamy, ale na NGP nie ma siły - muszą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takim modelu z chęcią mogę przejść na dystrybucję cyfrową. Coś mi mówi, że nie będę czekał na drugi lub trzeci poprawiony NGP, tylko kupię konsolę po 2-3 miesiącach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 13:16, bobobo napisał:

Dla mnie to jest zły pomysł. Eksclusivy z PSP powinny pozostać na tej platformie,bo po
co ją wtedy będziemy kupować,skoro największe hity jak God of War,Patapon i MGS: PW będzie
można kupić na PS3?

Sony chce sprzedać takie gry ludziom którzy mają PS3 a niekoniecznie kwapią się do kupienia PSP dla tych kilku tytułów ze starej już konsoli. Ja na ten przykład nie mam zamiaru kupić kieszonkowej konsoli dla dwóch gier jakimi są obie przenośne wersje GoW<no i może jeszcze dla AC bloodlines jeżeli wydadzą>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc czuję się oszukany. Kupuję PS3 w Lipcu, mam PSP. Oczywiście Sony znowu wyłudzi moją kasę, bo i tak wiem że kupię zremasterowane GoWy na PS3. I co mamy robić z UMD( U mnie ratują się tylko tym że mam kartę 2GB, i jak zrzucę jakś grę, to przynajmniej w inną mogę pociupać z UMD)? Oczywiście gier nie będzie dało przekopiować z UMD. Poza tym najbardziej boli Fakt Ad-Hoc Party. Ta usługa POWINNA!!! być już dawno w PSP. Bo jedynie widzę sens w sprzedaży tych gier, gdyż Sony straciło na pewno dużo kasy przez piractwo. A skoro już jest tak źle, to przynajmniej niech też nam coś dadzą, bo jak na razie każdy update daje tylko zabezpieczenia konsoli(bo oczywiście Qriocity nie działa w Polsce, czy nawet w EU, tak samo jak i komiksy...).Fakt, ciszę się że dbają o PS3, ale czuje się wydymany niż użytkownicy PS3/X360, gdzie już w dniu premiery gry mają DLC,a którego zawrtośc powinna się znajdować w pudełkach premierowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/...ciach.../
Widzisz, dla ciebie takie coś jest nie za fajne lecz dla ludzi którzy nie mają ani psp ani zamiaru jego kupna, wydanie takich tytułów które wyszły na PSP w HD to fajna sprawa.
Co do DLC to cóż, nie jestem fanem tych które biją po oczach wycięciem z podstawowej zawartości gry. Lecz każdy medal ma dwie strony, są DLC które wnoszą do podstawowej gry. Ba, niektóre biją podstawkę swoją zawartością <tu puszczam oczko do R*>. Takich DLC życzę każdemu deweloperowi, gdyż tego typu "content" powinien być czymś więcej niż zbroja dla konia bądź mapa do multi.

A teraz stricte na temat artykułu: Mam nadzieje iż nie przepłynie zbyt wiele wody w Wiśle zanim te remastery wpadną do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 22:18, marcin-malysza napisał:

>/...ciach.../
Widzisz, dla ciebie takie coś jest nie za fajne lecz dla ludzi którzy nie mają ani psp
ani zamiaru jego kupna, wydanie takich tytułów które wyszły na PSP w HD to fajna sprawa.

Co do DLC to cóż, nie jestem fanem tych które biją po oczach wycięciem z podstawowej
zawartości gry. Lecz każdy medal ma dwie strony, są DLC które wnoszą do podstawowej gry.
Ba, niektóre biją podstawkę swoją zawartością <tu puszczam oczko do R*>. Takich
DLC życzę każdemu deweloperowi, gdyż tego typu "content" powinien być czymś więcej niż
zbroja dla konia bądź mapa do multi.

A teraz stricte na temat artykułu: Mam nadzieje iż nie przepłynie zbyt wiele wody w Wiśle
zanim te remastery wpadną do nas :)


Możliwe że źle się wyraziłem. Miało chodzić o to że na PS3 fajne rzeczy robią, a PSP jak zdychało, tak zdycha, a Sony nic tym nie robiło( a taki Ad-Hoc party to fajna rzecz. Sam chętnie ciupnę w GoWa na PS3, jak już wspomniałem). Po prostu chodzi mi o to że Sony NIC nie zrobiło w temacie PSP.

Co do DLC, napisałem o zawartości wyciętej która powinna się znaleźć na w grze, w czasie premiery... Chociaż sam czasem kupuje stroje z DLC, to nie podoba mi się to że w dniu premiery są do wykupienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować