Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: TERA - betatest

15 postów w tym temacie

Testowałem TERA w grudniu i styczniu na koreańskich Beta testach. Powiew świeżości jest zdecydowany, ale strasznie tam kolorowo, mangowo i ... infantylnie. Z miesiąca na miesiąc jak czekam na TERA od ok. 2 lat zmienia się na coraz mniej dla mnie zachęcającą grę. Poczekamy do końca roku i pogramy "na poważnie", wtedy wyda się wyrok... ale generalnie zacna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 12:37, gothicsheep napisał:

Jesli TERA chce osiagnac jakis sukces w NA i Europie, to niech lepiej sie spiesza i wydadza
to przynajmniej na kilka miesiecy przed GW2.


To akurat jest prawie pewne. Bo GW 2 raczej z tego co ostatnio się słyszy będzie raczej w 2012 roku. A TERA już przekładana kilka razy (choć precyzyjnej premiery nigdy nie było) ma być w tym roku ok września +/-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę każde współczesne MMO musi reklamować się seksownymi elfkami i innymi półnagimi kobietami dzierżącymi olbrzymie miecze lub inny oręż, odzianymi w coś co w założeniach miało być zbroją, lecz w praktyce bardziej przypomina pas cnoty, gdyż i tak nie ochroni ciała przed obrażeniami? Ja rozumiem, że grę trzeba sprzedać także tej bardziej napalonej części nieletnich i samotnych graczy, ale to już się naprawdę robi komiczne. Nie mam nic do pięknych kobiet w grach, bo w końcu brak realizmu jest ich ideą, ale pewne elementy robią się już zwyczajnie nudne i oklepane. Jako osoba nie siedząca w MMO już nawet się nie orientuję w poszczególnych tytułach, gdyż niemal każdy powiela ten sam schemat - cycata kobita w skąpej zbroi na okładce, a w grze klepanie kolejnych stworków z gigantycznym nickiem nad łbem i kosmicznym UI wokół ekranu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą grę z utęsknieniem i jak tylko zostanie wydana będę jednym z pierwszych którzy ją zamówią.Mam pytanie do ekipy gram.pl czy będzie ona sprzedawana w sklepie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 12:13, Kessarath napisał:

Testowałem TERA w grudniu i styczniu na koreańskich Beta testach. Powiew świeżości jest
zdecydowany, ale strasznie tam kolorowo, mangowo i ... infantylnie. Z miesiąca na miesiąc
jak czekam na TERA od ok. 2 lat zmienia się na coraz mniej dla mnie zachęcającą grę.
Poczekamy do końca roku i pogramy "na poważnie", wtedy wyda się wyrok... ale generalnie
zacna gra.

Mi osobiście ta "cukierkowość" też nie za bardzo pasi, więc Cię doskonale rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie co, gry w których jest mrocznie gorzej się sprzedają niż gry w której jest ta jasność. Dużo osób lubi jasne gry, no i jeszcze nie można zapomnieć o dzieciach... Wiem, gra ma określoną barierę wieku, ale rodzice pozwalają grać dzieciom. Jedyne czego mi brakuje jeszcze w tej grze, to system petów (owszem, jest, ale nie taki rozwinięty jak w grze np.: Rappelz.). Oswajanie bestii, karty bestii/jaja dają duży wzrost popularności ze względu na ekonomię. Ja w Terrę spróbuję zagrać, ale wątpię żeby mnie jakoś porządnie wciągnęła. Jedyne co mi się bardzo podoba, to duża możliwość użycia kreatora oraz polityka. To jest to, czego w innych grach brakuje. No ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem komentarze i widzę, że zdania są podzielone.
Ja w TERE spróbuję zagrać, czekałem na nią bardzo długo, jednakowoż nie wiem na ile mnie wciągnie, bo dawno nie było MMO, które mnie wciągnęło na dłużej, a chciałbym, żeby TERA była tym tytułem.
Zobaczymy w sumie jak to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować