Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - recenzja

98 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2011 o 18:20, Krackus napisał:


starcza nawet podstawowy quen, a jak nie, to można poświęcić te kilka talentów a resztę i tak wpakować w miecz. grupowy atak po naładowaniu adrenaliny to masakra, kapitalnie zresztą zrealizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet ostatni zapisywany jako autosave z podpisem "nagła śmierć"?
Ciekawi mnie jaki miałbyś inny pomysł na udowodnienie. Oddaję się do dyspozycji.
A, i jakby ktoś podrzucił dobry program do nagrywania filmików, który nie zapycha miejsca(vide 15 minutowa walka z Letho zajmująca 1.8gb), to mogę bez problemu nagrać filmik z jakiegoś bossa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 15:22, Jakub133 napisał:

Nawet ostatni zapisywany jako autosave z podpisem "nagła śmierć"?
Ciekawi mnie jaki miałbyś inny pomysł na udowodnienie. Oddaję się do dyspozycji.


Odpal takiego save i pokaz jak wymiatasz. Rownie dobrze, mozna przejechac na Trainerze i rozwalic wszystko klikajac głupkowato LPM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo przejde gre poraz drugi (na trudnym) a pozniej sprobuje przejsc na "naglej smierci" :) mysle ze podstawa jest zainwestowanie w Quen, młynek oraz w HP :) i pocisk. Jesli przejde wrzuce filmik, trzymajcie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 15:10, Zgreed66 napisał:

> Recenzentów ciekawiło, czy komuś się uda przejść na nagłej śmierci?
> Ciekawi mnie, jaka będzie nagroda... ;P
>



Kupa save''ow to zaden dowod...


a co za problem przejsc na naglej smierci, mozna kopiowac savey wiec nie wiadomo czy rzeczywiscie ktos nie zginal ani razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 12:54, wychylylybym napisał:

To przejdz skoro nie ma problemu. Osobiscie uwazam ze koles poprostu przeszedl, jest
to do wykonania co mam nadzieje sam rowniez uczynic.

no nie ma problemu bo mozesz probowac ile sie da kopiujac sejwy, czego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 12:54, wychylylybym napisał:

To przejdz skoro nie ma problemu. Osobiscie uwazam ze koles poprostu przeszedl, jest
to do wykonania co mam nadzieje sam rowniez uczynic.


mronoth ma na mysli kopiowanie save''ow. kopiujesz save''y co jakis czas, na wypadek jak zginiesz.
Jak zginiesz to przywracasz i nie zaczynasz od poczatku, ale od ostatniego backupa.

Co nie zmienia faktu, jest duzo mozliwosci na ułatwienie sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra. Podoba mi się itd. itp.

Ale muszę jedno napisać: GRZE BRAK KLIMATU jaki miała część pierwsza. Może to przez słabą ścieżkę dźwiękową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedunkę przeszedłem 3 razy i z niecierpliwości czekałem na 2.I jednak trochę sie zawiodłem przede wszystkim tym że gra jest strasznie krótka i a świat w niej tak mały i ograniczony.Kiedy już udało mi się rozwinąc postać i moje walki stały się na prawde widowiskowe i dynamiczne to gra zaraz dobiegła końca.Gdyby dać Wiedźminowi długość oraz teren do eksploracji taki jak w Gothiku 3 byłoby świetnie.Wracać z pracy i na 2 godzińki przenosić się w ciekawy świat stworzony przez Sapkowskiego.A tak było tego tego tylko na kilkanaście wieczorów.Szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 13:37, Pablo2626 napisał:

Jedunkę przeszedłem 3 razy i z niecierpliwości czekałem na 2.I jednak trochę sie zawiodłem
przede wszystkim tym że gra jest strasznie krótka i a świat w niej tak mały i ograniczony.Kiedy
już udało mi się rozwinąc postać i moje walki stały się na prawde widowiskowe i dynamiczne
to gra zaraz dobiegła końca.Gdyby dać Wiedźminowi długość oraz teren do eksploracji taki
jak w Gothiku 3 byłoby świetnie.Wracać z pracy i na 2 godzińki przenosić się w ciekawy
świat stworzony przez Sapkowskiego.A tak było tego tego tylko na kilkanaście wieczorów.Szkoda:(


Dokladnie, zgadzam sie z Toba w 100%. Tez czekalem bardzo dlugo na 2 i przyznaje - troche sie zawiodlem. Gra jest bardzo dobra, ale wzgledem jedynki...sporo gorsza, klimatem nie dorasta do pięt, z dlugoscia jest tez slabo. Mimo, ze w jedynce tereny tez byly ograniczone to tam czulem większą swobodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze zgodzic sie z przedmowcami. Gra zawiodla i to srogo;/
- 1 miala o wiele lepszy klimat, teksty byly bardziej soczyste, wiecej chedozenia i "tego czegos",
- 2 czesc byla stanowczo za krotka.. bach bach i pozamiatane - a wykonalem wszystkie mozliwe dla sciezki rocha questy;/
- niedociagniecia techniczne - np. brak informacji o tym czy ksiazka przeczytana czy nie; przy produkcji eliksirow czasami zuzywa wazne skladniki- inne niz bysmy sobie zyczyli; kompas (czy co to jest w gornym prawym rogu) nie pokazuje konkretnego kierunku, np polnocy (musialem ciagle zerkac na mape zeby sie upewnic, ze ide w dobra strone); sposob wybierania przedmiotow, wrogow etc czesto stojac przed skrzynka musialem kilka razy do niej podejsc i sie cofnac bo znacznik nie chcial "zalapac".

Uwielbiam AS. 1 byla rewelacyjna. 2 mimo solidnego marketingu okazala sie.. solidna. Ale jak to mowi znajomy d*py nie urwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować