Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DiRT 3: zobaczcie jak gra wypada na tle konkurencji

22 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2011 o 06:03, AnthorLord napisał:

GT wygrywa, bo jest po polsku ;)


DiRT 3 wygrywa, bo jest po angielsku :P Oryginalne głosy zawodników są lepsze niż polscy rajdowcy ala Hołowczyc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 06:03, AnthorLord napisał:

GT wygrywa, bo jest po polsku ;)

Tja gt - marność trasy i mega slajdy :) Wygląda to zabawnie.

Wracając do tematu Dirt 3 "prezentuje się najlepiej" ale nie grałem jeszcze jeszcze w to coś.
W GT5 miałem przyjemność pograć jednak rajdy (wrc) są zrobione tak marnie że szok, drugi tytuł WRC także pograłem i .... strasznie plastikowa gra. Czasy Richard Burns''a i pierwszych Colinów niestety już nie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 06:03, AnthorLord napisał:

GT wygrywa, bo jest po polsku ;)


A po co Ci polski język w samochodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne porównanie. Oczywiście DIRT 2 < DIRT 3, DIRT 3 = WRC (WRC to bardziej symulator, ale gorzej wygląda) i DIRT 3 > GT5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię samochodówek (Ostatnią taką grą w którą grałem była TOCA Race Driver 3), ale Dirt 3 wygląda świetnie - szkoda, że mi nie pójdzie, bo bym się nawet skusił.
Dirt 2 też ładnie się prezentuje.
A na filmiku z GT5 brakuje tylko silnika dubbingowanego przez "Krejzi Froga" - wg mnie słabizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dirt 2 wygląda bardzo podobnie do Dirta 3 :D nie wiem czy to wada, bo dwójka wyglądała fantastycznie, ale jednak liczyłem na jakąś poprawę ;) może rajdów zrobią więcej, bo wyścigi po kilku okrążeniach zaczynały wkurzać...szczególnie te w miastach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 08:22, Henrar napisał:

A po co Ci polski język w samochodówce?


Mi np. nie jest ale mój ojczulek ma 55 lat i przeobracał wszystkie Coliny, RBR, PRORally itp na WSZYSTKICH poziomach trudności i w dużej mierze podczas jazdy sugerował się poleceniami pilota, a w tym wieku język jest dla niego barierą. Owszem, coś tam po angielsku potrafi, ale na pewno nie na takim poziomie jak nasze roczniki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stricte rajdowej gry lepszej od RBR nikt nie stworzy ( chyba że jakimś cudem powstanie kontynuacja na co się jednak nie zanosi ) ...czasy gier rajdowych z prawdziwego zdarzenia skonczyły się właśnie z wydaniem tego tytułu. Dirt 2 i 3 to owszem gry świetnie wyglądające i dające sporo frajdy ale jeśli chodzi o element Rajdowy to poprostu porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GT5 to nie gra rajdowa, ten element wystąpił w tej grze na doczepkę- wszystko i tak kręci się wokół asfaltu, jak to w GT. A Dirt 2/3? Niby stricte rajdowe gry, ale -imo- ducha rajdowych wyścigów w pełni nie oddają, nie z tym modelem jazdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dirt 3?Porażka Codemaster.Model jazdy jak w pierwszym NFS,ustawienie samochodu jak zawsze,po prostu platformówka,choć fakt ze ładna ale przeznaczona dla dzieci do lat 10-ciu.Szkoda bo miałem nadzieję ale chyba nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 12:25, jarrus napisał:

Dirt 3?Porażka Codemaster.Model jazdy jak w pierwszym NFS,ustawienie samochodu jak zawsze,po
prostu platformówka,choć fakt ze ładna ale przeznaczona dla dzieci do lat 10-ciu.Szkoda
bo miałem nadzieję ale chyba nie tylko ja.


Hmm, widać chyba Ty masz 10 lat i nawet nie wiesz jak wyglądał pierwszy nfs... aha, i jeszcze nie słyszałem żeby gra wyścigowa mogła być platformowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy a ja zapytam co zrobili z dźwiękiem fur w Dircie 3? Jakaś porażka totalna, dźwięki tak tragiczne, że Dirt 2 był lepszy, o GT już nie mówiąc, że tam ryk najbardziej mi się podoba. Dwójka rządzi, w trójce na siłę dłubali i przekombinowali. Graficznie jest ok, nie licząc cukierkowej gymkhany, która jest ostro uboga w atrakcje...i te tory wymyślone echhh....dwójka>trójka, a GT5>oll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 13:08, Skom25 napisał:

> Dirt 3?Porażka Codemaster.Model jazdy jak w pierwszym NFS,ustawienie samochodu jak
zawsze,po
> prostu platformówka,choć fakt ze ładna ale przeznaczona dla dzieci do lat 10-ciu.Szkoda

> bo miałem nadzieję ale chyba nie tylko ja.

Hmm, widać chyba Ty masz 10 lat i nawet nie wiesz jak wyglądał pierwszy nfs... aha, i
jeszcze nie słyszałem żeby gra wyścigowa mogła być platformowa...

Pamiętam jak wyglądał pierwszy nfs bo mam 53 lata a jeśli chodzi o określenie platformówka być może się pomyliłem bo nie sprawdziłem.Mam do Ciebie w związku z tym pytanie.Czy jak skończę rajd na ostatnim miejscu,to zostanę dopuszczony do następnego?Czyli czy mogę przejechać całą grę na ostatnim miejscu?Bo tak jest np.wF1 2010,że mogę przejść cały sezon nie zdobywając punktów i biorąc udział we wszystkich wyścigach.
Jeśli żle rozumiem grę platformową to przepraszam za zamęt i złą informację.Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować