Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Devil May Cry HD Collection na 10. lecie serii?

20 postów w tym temacie

Hmm, a mi się dalej marzy Onimusha HD Collection. Może jak odświeżone DMC się dobrze sprzeda to Capcom pójdzie za ciosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, akurat niecały tydzień temu myślałem o tym, że fajno by było, aby ktoś odnowił DMC w HD. Nawet na weekend sobie zainstalowałem, a tu taka niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 21:48, Czaroxxx napisał:

Boring... DMC przy GoWie to srający dupą siusiaczek


Dałbym Ci max 4/10. To był słaby hejt. Widać, że czytałeś poradnik, ale chyba jednak mocno po łebkach. Proponuję jeszcze trochę poćwiczyć.

Edit. A po namyśle, to nawet 3/10, HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alleluja, alleluuuujaaa, allelujaaaaaaaaaaaa!!!
To tyle jeżeli chodzi o wstęp.
Jejku, od roku marzył mi się taki remake i wszystko wskazuje na to iż moje marzenia się spełnią.
@Marekvader nie wiem dlaczego porównujesz DMC do GoW, dwa różne odłamy.

@Snake08, napisał bym tak: Dziś prawdziwych Hejterów już nie ma!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla pierwszego DMC kupiłem Ps2 a teraz będę miał okazję po wspominać najlepszego slashera wszech czasów i to w HD. Oł je!! Jeszcze do pełnego spełnienia mogli by odświeżyć MGS 3 Snake Eater gdyż tą uważam za najlepszą ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 23:20, Xardasi napisał:

Byloby fajnie gdyby ta zacna produkcja wyszla takze na xboxa :)

Muszę cię zasmucić, do trzeciej części to był tytuł ekskluzywny dla PS2, czyli TM <Znak Towarowy> tych części należy do sony. A wątpię by M$ chciał płacić konkurencji za pozwolenie na wydanie tego tytułu na X''a.

Edit: A co do samego faktu to ja się strasznie cieszę :D Odświeżę sobie jednego z dwóch slasherów japońskich które uwielbiam: DMC i jeszcze niech Omnimusha odświeżą i wtedy będę mógł umrzeć szczęśliwym :D<joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 00:48, marcin-malysza napisał:

> Byloby fajnie gdyby ta zacna produkcja wyszla takze na xboxa :)
Muszę cię zasmucić, do trzeciej części to był tytuł ekskluzywny dla PS2, czyli TM <Znak
Towarowy> tych części należy do sony. A wątpię by M$ chciał płacić konkurencji za
pozwolenie na wydanie tego tytułu na X''a.

Edit: A co do samego faktu to ja się strasznie cieszę :D Odświeżę sobie jednego z dwóch
slasherów japońskich które uwielbiam: DMC i jeszcze niech Omnimusha odświeżą i wtedy
będę mógł umrzeć szczęśliwym :D<joke>

No i? To nie jest powod do trollowania, nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem artykuł Lucasa i robię test nowo nabranych umiejętności...
A tak już całkiem poważnie to nie wiem dlaczego się tak oburzasz, nie wyspałeś się czy coś?? Ja tylko wypisałem zimne fakty, po co miał byś żyć w nieświadomości<?>. Ale skoro już jesteśmy przy "trollowaniu" to "trollowaniem" są te ciągle komentarze przy tytułach ekskluzywnych dla danej platformy typu: Szkoda, że nie na konsole "A", dlaczego nie na konsole "B"<?>, o Boże/Allahu/Buddo nie ma na PC :(<!>. To tak jak bym ja poszedł do salonu Opla i czytając o patencie dla nowego ich modelu zaczął mówić: Och jaka szkoda, że nie zobaczę tego świetnego rozwiązania w Volkswagenie. To jest "trollowanie"...

A tak na temat: Wstyd się przyznać ale ja jeszcze DMC4 nie ogarnąłem lecz myślę, że jak wyjdą pierwsze trzy części to wraz z nimi zakupię i czwórkę która to teraz kosztuje grosze.

I jeszcze raz <

Spoiler

do porzygu

>: Zremasterować mi tu jeszcze Omnimushe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 21:50, Snake08 napisał:

> Boring... DMC przy GoWie to srający dupą siusiaczek

Dałbym Ci max 4/10. To był słaby hejt. Widać, że czytałeś poradnik, ale chyba jednak
mocno po łebkach. Proponuję jeszcze trochę poćwiczyć.

Edit. A po namyśle, to nawet 3/10, HA!


Nie zależało mi na hejcie. Po prostu DMC jest nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 00:48, marcin-malysza napisał:

> Byloby fajnie gdyby ta zacna produkcja wyszla takze na xboxa :)
Muszę cię zasmucić, do trzeciej części to był tytuł ekskluzywny dla PS2, czyli TM <Znak
Towarowy> tych części należy do sony. A wątpię by M$ chciał płacić konkurencji za
pozwolenie na wydanie tego tytułu na X''a.

Skąd ten pomysł, że marka należy do SONY? Przecież to gra CAPCOMu, to na jakiej platformie się ukazała ma niewielkie znaczenie (chyba, że wydawca zawarł jakieś tajne porozumienie z SONY, ale nie ma specjalnie powodów aby coś takiego podejrzewać.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 22:31, Namaru napisał:

Skąd ten pomysł, że marka należy do SONY? Przecież to gra CAPCOMu, to na jakiej platformie
się ukazała ma niewielkie znaczenie (chyba, że wydawca zawarł jakieś tajne porozumienie
z SONY, ale nie ma specjalnie powodów aby coś takiego podejrzewać.).

DMC było zrobione tylko na PS2<trzy części z Dante w roli głównej>, nawet pod tytułem drobnym druczkiem było iż "DMC is a trade mark of Sony Computer Entertainmen" czy coś w tym stylu. To działa na podobnej zasadzie co Mass Effect. Jedynka tylko na X''a jeżeli chodzi o konsole a dwójka to już każdy wie. DMC dopiero to spotkało od części czwartej. Lecz pragnę zaznaczyć iż osobiście to mi to lata 120 km/h czy wyjdzie na X''a. Dla mnie ważne jest by w ogóle wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować