Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 3 na PC może doczekać się dedykowanych serwerów

27 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2011 o 18:26, Ekonochrist napisał:

Łaski nie robią.
Coś co Oni rozważają konkurencja gwarantuje na starcie.


Masz na myśli te pseudo-dedyki, które miał Bad Company 2? Jak DICE da je w BF3 to wszyscy będą mówić, jak to oni dbają o graczy, a jak IW da taki sam system w MW3, to będzie masowy hate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dedykowane serwery - TAK
Poprzez platformę Steam - STANOWCZE NIE!
Tyle razy wywalało mnie z gry przez Steam''a, że mam go szczerze dość.
(wywalało tzn. Steam tracił połączenie z serwerami z powodu 1 sekundowych "konserwacji")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro DICE przegoniło ich z fizyką i grafiką to mówią że niby będzie płynna gra.
Po ostatnim kodzie to ja wątpię że będzie aż płynna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 18:28, Henrar napisał:

Masz na myśli te pseudo-dedyki, które miał Bad Company 2? Jak DICE da je w BF3 to wszyscy
będą mówić, jak to oni dbają o graczy, a jak IW da taki sam system w MW3, to będzie masowy
hate.

te pseudo-dedyki jak je nazywasz były od początku wiadome gdyż np. w BF2 były identyczne nikt nie miał nadziei na inne. IW natomiast raz je daje raz nie i to irytuje fanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli MW 3 będzie mieć dedyki to kupie ja na pewno.Sam chcę decydować na jakiej mapie będę grał a nie żeby to gra o tym decydowała.Między innymi dla tego MW 2 szybko odesłałem do diabła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 19:30, kamyk092 napisał:

Ja mam nadzieję że IW nie da ciała z tymi serwerami tak jak zrobili to w MW2.


Może dedyków nie posiada, ale sama rozgrywka jest lepsza niż w BO, to co rok coraz gorzej się z tym multi robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 19:34, bezlerg napisał:

Może dedyków nie posiada, ale sama rozgrywka jest lepsza niż w BO, to co rok coraz gorzej
się z tym multi robi.

Że BO jest gorsze to ja wiem i nie mam do tego wątpliwości, ale jakby były dedyki do MW2 to gra byłaby lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dedyki to najlepsze rozwiązanie. Na serwerze tworzy się społeczność graczy, których zaczyna łączyć coś więcej niż sama rozgrywka. Są admini, jest odpowiednia zmiana map. Serwery są dedykowane, więc pingi są niskie i nie ma lagów, problemów z płynnością.
Włączam grę i mam przeglądarkę serwerów, mogę wybrać ulubiony. Mogę sam wykupić/postawić ten serwer i nikt nie będzie mógł w niego ingerować.
...
Mogę wymieniać i wymieniać i nigdy nie skończyć wymieniać zalet serwerów dedykowanych, a zalety te zna każdy kto kiedykolwiek grał w jakiegokolwiek fps''a przez dłuższy czas. Dziwi mnie jak dla kogoś wygodniejszy może być matchmaking. Dla przykładu w MW2 zdarzało mi się czekać przez 5 minut na znalezienie odpowiedniego hosta, a czasem łączyło mnie z hostem w Ameryce. W dodatku wybór mapy był losowy (można było co prawda pominąć jedną mapę w głosowaniu)...

Cod4 4ever :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 18:26, Ekonochrist napisał:

Łaski nie robią.
Coś co Oni rozważają konkurencja gwarantuje na starcie.


Dokładnie. Zaraz zacznę podejrzewać, że ta cała "afera" dotycząca braku własnych serwerów w MW2 była celowym działaniem ;P No cóż, życzę im porażki równie "epickiej" jak ich gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować