Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Riccitiello: Daliśmy się Kotickowi we znaki

110 postów w tym temacie

Dla mnie Battlefiled 3 kopie tyłek nowemu CoD-owi ale podejrzewam że jednak tytuł tego drugiego zrobi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:25, Pile napisał:

Dla mnie Battlefiled 3 kopie tyłek nowemu CoD-owi ale podejrzewam że jednak tytuł tego drugiego zrobi swoje.


Jak zawsze z resztą, Battlefield Bad Company 2 wprowadził nowy wymiar sieciowej rozgrywki, ale to Call of Duty ma największe zyski. Gracze po prostu wpadli w pętlę z której nie chcą wyjść. Po tym jak spodobał im się Modern Warfare nie ma bata, żeby ich zmusić do niekupienia kolejnego CoD''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA pokazało by pół minuty czystego gameplay bf3 z konsol i wszystko było by jasne.

Muradin_07
Co masz na myśli przez "zbliży się do coda" Moim zdaniem battlefield bad company 2 pobił black opsa na głowę choć są to gry o trochę innym podejściu do wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze - łykacie ten marketing EA jak pelikany. Myślicie, że jak BF3 osiągnie sukces, to Riccitello nie zamieni się w taki EA-owy odpowiednik Koticka? Gdzie Wy żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:29, Stalker69 napisał:

EA, dajcie wymagania BF3, jeśli tylko mi pójdzie, biorę pre-order''a. Jak nie, to kupię
później.


Wymagania zostały już podane. Niewiele wyższe niż Bad Company 2 :)

@Henrar. Widziałeś to w kryształowej kuli czy Wiedźma z domu z kurzą łapką ci to powiedziała?

>Gdzie Wy żyjecie?

W Polsce - kraju który już niczym nie zadziwi. Z chińską autostradą do polskiej stolicy włącznie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy engine, oraz wszystkie wiążące się z tym faktem udoskonalenia jasno wskazują którą drogę wybrać. Przynajmniej tym którzy potrafią to docenić.

Bobby płacze, bo to pewnie ostania część CoD''a na którego nie musiał za dużo wydać. W końcu niektórym odgrzewane kotlety smakują bardziej niż świeże. Szczególnie tym którzy na nich zarabiają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:48, Koski napisał:

@Henrar. Widziałeś to w kryształowej kuli czy Wiedźma z domu z kurzą łapką ci to powiedziała?


Nie potrzebuję do tego kryształowej kuli. Wystarczy zapowiedź 3x więcej DLC niż w BC2 czy zastanawianie się nad wydawaniem Battlefieldów co rok. No, i w sumie, wystarczy do tego moja pesymistyczna natura.

@Shinigami:

Dnia 12.06.2011 o 17:48, Koski napisał:

Nowy engine, oraz wszystkie wiążące się z tym faktem udoskonalenia jasno wskazują którą drogę wybrać.
Przynajmniej tym którzy potrafią to docenić.


Ok. Nowy silnik. Łał. Co z tego, że gra będzie mieć super wypasiony silnik, jak gameplay będzie nudny?
IMO BF3 będzie jak pierwszy Crysis - ładne widoczki, ale reszta - mierna.

@down: taaa, przecież większość gimnazjalistów gra tylko w CoDa i spluwa na BF. Po tym co widziałem w internecie powiedziałbym, że jest wręcz przeciwnie - gimnazjaliści podniecili się BF3 i nagle hate'owanie CoDa stalo się modne.
Uwielbiam takie komentarze - ja lubię grać w X - reszta to gimnazjaliści i idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwe jest też aby bf3 osiągnął wielki sukces w sprzedaży kopi na świecie, powód jest prosty wystarczy spytać się casuala lub młodzieży na poziomie gimnazjum którzy nie przeglądają prasy i portali komputerowych co by wybrali cod mw3 czy bf3. Obawiam się że w ponad 60% wybrała by coda.
Ja sam życze sukcesu świeżutkiemu Bf3 na frostbitcie 2 niż odgrzewanego dorsza acti ( cod z angielskiego oznacza dorsz, jakby ktoś nie wiedział)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybuchających beczek i samochodów ciąg dalszy.
Trochę sobie poczekam na grę z realistyczną fizyką - grę, która nie jest symulatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:55, Henrar napisał:

Ok. Nowy silnik. Łał. Co z tego, że gra będzie mieć super wypasiony silnik, jak gameplay
będzie nudny?
IMO BF3 będzie jak pierwszy Crysis - ładne widoczki, ale reszta - mierna.


A zatem mianuję cię Prorokiem Henrarjuszem. Idź i głoś dobrą nowinę wszystkim Fanboyom CoD, albowiem twe słowo ciałem się stanie. Księgą twą świętą stanie się:

"Call of Duty: Modern Warfare 3 - Instrukcja użytkownika"

Dlatego głoś jej słowo, wiernych zbierz. I przed piekłem DICE nas ustrzeż! Amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:46, MiSiU3112 napisał:

EA pokazało by pół minuty czystego gameplay bf3 z konsol i wszystko było by jasne.

Muradin_07
Co masz na myśli przez "zbliży się do coda" Moim zdaniem battlefield bad company 2 pobił
black opsa na głowę choć są to gry o trochę innym podejściu do wojny.


Chodzi mi o sprzedaż... bo wiem że BF:BC2 był od CoD:BO stokroć lepszy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:55, Henrar napisał:

Nie potrzebuję do tego kryształowej kuli. Wystarczy zapowiedź 3x więcej DLC niż w BC2


w BC2 aż 1 dodatek był płatny: Vietnam, który jest w podobniej cenie do codowych i zawierał miljion razy więcej conentu. 3x więcej DLC? - Chwała im za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:58, Koski napisał:

"Call of Duty: Modern Warfare 3 - Instrukcja użytkownika"


Nie potrzebna mi intrukcja od MW3. Od czasów Call of Duty 2 zmiany w intrukcjach są raczej kosmetyczne :)

Jak fajnie być nazwanym fanojem CoDa. Jeszcze przed kupnem Black Ops nigdy bym siebie tak nie określił. Ale po tym, co się dzieje na forach w sprawie BF3, postanowiłem bronić "wrogiego" obozu. Dla równowagi.

@Buachu:
A Vip Map packi to co? (tych było 7 - całe szczęście, że były darmowe, bo za taką zawartość nigdy bym nie zapłacił) Onslaught? SPECTACT? Te DLC umożliwające zdobycie wszystkich unlocków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować