Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Raven Software pracuje nad nową strzelaniną

28 postów w tym temacie

Ehh jak chciałbym znowu zobaczyć dziurki po kulach w przeciwnikach, już znudziły mi się upadające bez śladu obrażeń trupy. No dobra czasem ktoś zrobi, że przeciwnikom odlatują nogi, ale mimo wszystko chciałbym zobaczyć coś na miare SoF, nawet jeśli miałaby być to nowa marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 21:35, Dared00 napisał:

Obstawiam, że będzie to strzelanina dziejąca się w czasach współczesnych w kraju na Bliskim
Wschodzie.


<zbiera sie na zwrot> ;)


@Ontop Oni RTCW zrobili? Chyba, nie. Cos z Gray Matter chyba było. Multi znowu kto inny.
Nie wazne, ostatni Wolf to crap, Singularity takie srednie. Mogliby taki prowrot do korzeni zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni nie robili RTCW przecież... przynajmniej z tego co pamiętam.

Mimo wszystko Raven zawsze mi się dobrze kojarzył...
Soldier of Fortune, ech to była dopiero gra. Piękna siekanka.
Quake 4 dla mnie też jest całkiem dobrą gierką, mimo że jakoś nie przypadła chyba do gustu większości graczom.
Ale klimat, muzyka, grafa i ociekająca gdzieniegdzie brutalność robi swoje.

Przerobienie w Strogga na oczach gracza to chyba najbardziej paskudny i najbrutalniejszy, ryjący psychę obraz jaki kiedykolwiek widziałem w grze komputerowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oni nie robili RTCW przecież... przynajmniej z tego co pamiętam.
>
fakt, zaniedbałem starą zasadę "jesteś pewny, sprawdź dwa razy". Najmocniej przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Raven nie przystosowało się należycie do nowej generacji platform

Owszem. Ponadto nie dopasowało się do "nowoczesnych standardów" wśród strzelanek. I to jest ogromna zaleta tego studia. Co jak co, ale kupując grę od Raven wiadomo, czego można się spodziewać. Jeśli komuś brakuje "staroszkolnego" łubudubu, to produkcje tego developera będą świetnym wyborem. Osobiście bardzo ich sobie cenię, właśnie za to, że robią gry inne od pozostałych, świeże. Liczę na drugą część Singularity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 22:10, Skomik napisał:

No faktycznie, zagalopowałem się, thx ;]. Co nie zmiania stanu rzeczy i to własnie ET2
najbardziej chciałbym dostać. ;)


Heh, jak dla wielu innych osob taki tytul by sie zdał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieprzystosowanie to łagodnie powiedziane.
Ostatnie gry Raven to analogia z Duke Nukem Forever: [podobno] oldschool pełną gębą. Problem w tym, że w DNF [znowu podobno] był to efekt zamierzony, za to panowie z Raven po prostu z oldschoolowości nie wyrośli.
Jak dla mnie mogli by wrócić do Star Wars/X-Men/Soldier of Fortune, tam im się wiodło (jak zawalą te tematy to będę miał pewność, że mogę ich skreślić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 21:52, pepsi napisał:

> Oni nie robili RTCW przecież... przynajmniej z tego co pamiętam.
>
fakt, zaniedbałem starą zasadę "jesteś pewny, sprawdź dwa razy". Najmocniej przepraszam.


Spoko ;) Powiem szczerze że przez chwilę sam nawet nie byłem pewien :D
W końcu ostatnie gry ze stajni ID to oni robili.

A SoF drugą część to też Raven robił?
Bo jeżeli oni, to strasznie to skiepścili. O ile jedynka była genialna, tak dwójka zupełnie mi się nie podobała.
To już nie był ten klimat jak dla mnie. Ponadto bugów mnóstwo typu "zawieszenie ciała nad ziemią z teksturą krwi" i wiele innych.
No i nie dało się już tak fajnie kiszki wyciągnąć z brzucha ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soldier of Fortune była spoko to gierka do drugiej części Payback już zjechali..., chciałbym aby to był właśnie SoF połączony z klimatem 1 i 2 części bo to były najlepsze moim zdaniem, jak miałem bodajże 9 lat to już s***em ze strachu tych kryminalistów co się tam dzieję :P na pierwszej części ^^ a to było tak gdzięś rok po premierze pierwszej części gdy zacząłem właśnie w nią grać :), a SoF 2 uwielbiałem już go od Testowej wersji Multi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowego Jedi Knight''a poproszę... pamiętam czy oni też robili Jedi Academy, bo jeżeli tak to mi się marzy dwójeczka i niech się dzieje co chce: lecę kupować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 22:03, Zgreed66 napisał:

Splash Damage.


Licencja na to chyba należy do id, więc jakieś szanse są :)

Ale najbardziej chciałbym zobaczyć kolejną część Jedi Knight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować