Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rise of Nightmares będzie straszną grą

15 postów w tym temacie

Wygląda trochę jakby to było na szynach a my tylko machamy piłą spalinową. Ten sam efekt można osiągnąć z 2 sztukami PS Move. No ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Mnie takie mini gierki nie interesują :) Czekam na wielką trójkę jesieni 2011: BF3, Unchated 3 i AC: Revelations :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ujął tego tak jak ty, Harpen. Dla mnie to ten trailer jest mało klimatyczny i ma chwyty z Hoollywoodzkich horrorów jak np. "Nocny Pociąg z Mięsem" i "Piła". Sieczka i Zombi nie gwarantują, że gra będzie straszna, ani tym bardziej, że będzie miała dobrą fabułę.. Ale każdy lubi coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 14:06, Sinirio napisał:

Ja bym nie ujął tego tak jak ty, Harpen. Dla mnie to ten trailer jest mało klimatyczny
i ma chwyty z Hoollywoodzkich horrorów jak np. "Nocny Pociąg z Mięsem" i "Piła". Sieczka
i Zombi nie gwarantują, że gra będzie straszna, ani tym bardziej, że będzie miała dobrą
fabułę.. Ale każdy lubi coś innego.


Mam te same odczucia. Epatowanie brutalnością, krwią i chodzącymi trupami wcale nie powoduje, że grając człowiek odczuwa strach czy niepokój. Efekt może być taki, że gra będzie śmieszyć, nudzić, lub powodować torsje*.
*niepotrzebne skreślić :)
Za każdym razem powtarzam: najstraszniejsze jest to czego człowiek nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trailer Dead Island był o niebo lepszy... Nie było tylko rzezi pokazanej na ekranie, tylko prawdziwa tragedia. I to jeszcze w nietuzinkowy sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie w 100% z Snake08, Amnesia nie ma sobie równych :D

a to...? hmmm, może i ciekawe ale horda zombie i masa krwi nie robi z gry strasznej. Już Postal groźniej wyglądał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat na trailerze obłędny ? Nie ma chwytów z filmów klasy B bo są chwyty z filmów klasy D.... Ot taka sieka nic specjalnego. Zero napięcia i tajemnicy. Jeśli coś jest straszne to to że pracownicy portali o grach uznają to za potencjalnie dobry i klimatyczny produkt... to jest doprawdy przerażające. Ciarki na plecach mi chodzą na myśl co będzie za parę lat jak tak dalej pójdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale schiza o.O
Trochę za dużo sieczko-walki moim zdaniem, ale w sumie do czego innego można wykorzystać Kinecta ;)
Może będzie fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 14:37, Snake08 napisał:

Nie, to nie wygląda strasznie ani klimatycznie.
Straszna i klimatyczna TO JEST AMNESIA!

lepiej nie wspominac bo jeszcze autor newsa zagra i dostanie zawalu skoro ten trailer byl taki straszny :)

"Klimat na trailerze jest po prostu obłędny - nie ma tu tanich chwytów rodem z horrorów klasy B"
wg mnie jest dokladnie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie też to wygląda jak odświeżony House of the Dead, a sam trailer równie straszny co grzyb na lodówce...
Zgadzam się za to z przedmówcami, Amnesia nie ma sobie równych no i Penumbra też dobra bo tych samych twórców:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować