Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III najwcześniej w sierpniu?

22 postów w tym temacie

Zdaje mi się, że mało prawdopodobne że będzie to open beta.

Dla mnie jak Diablo III wyjdzie to będzie fajnie, chociaż czy mi się tak spieszy żeby zagrać... chyba nie aż tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie skończy się tym, że do beta-testów zostaną dopuszczone osoby, którym udało się kupić wejściówki na BlizzCon :( Podobnie jak Muradin_07, uważam otwartą betę za mało realną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III ile już je tworzą? W sumie chyba jedyna gra na którą aktualnie czekam, a przepraszam jest jeszcze DOTA 2 od Valve... Beta pewnie tylko dla wybrańców będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III Forever... Tak można by pisać o tej grze która nie może się pojawić od 10 lat.

Jak dla mnie Blizard troszeczkę przesadza z wydaniem tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie obchodzi jaka beta będzie, obchodzi mnie żeby w ogóle była. Przynajmniej będziemy wiedzieli że coś się dzieje z D3 i powoli będzie można się szykować na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zaproszonych dziennikarzy już teraz nałożono embargo informacyjne do 1 sierpnia.

Jeszcze kilkanaście lat temu takie coś było nie do pomyślenia, a teraz tańczą tak, jak im zagrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 13:58, marko79 napisał:

Diablo III Forever... Tak można by pisać o tej grze która nie może się pojawić od 10
lat.

Przecież gra została oficjalnie ogłoszona w 2008 roku, skąd 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 13:58, marko79 napisał:

Diablo III Forever... Tak można by pisać o tej grze która nie może się pojawić od 10
lat.

Jak dla mnie Blizard troszeczkę przesadza z wydaniem tej gry.


na kontynuacje starcrafta trzeba bylo czekac 12 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 15:18, porckypizgus napisał:

Ile czasu mogą trwać takie beta testy ? Bo wątpię w tegoroczną premierę ;(


3-4 miesiące. Tak mniej więcej.

Także premiera w grudniu 2011? Czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kwartał 2012 jest realny chociaż jak znam Blizzard to różnie to może być. Lubią przestawiać daty premier by dopracować produkt. Nie liczyłbym też na otwarte testy. Ehhh Diablo to jeden z filarów światowego przemysłu giercowego. Czekam z niecierpliwością. Pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nabywcy " StarCrafta II " będą mięli szansę na ową betę?
mam też nadzieję że i sama gra ujrzy światło dzienne na tegoroczne święta Bożego Narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile w betę SC2 się nie bawiłem o tyle w beta testach D2 chętnie wziął bym udział.
A jak do tego premiera ustalona byłaby na grudzień tego roku to w ogóle byłoby fantastycznie. Choć nawet jeśli premiera będzie w pierwszym kwartale 2012 to nie taki problem. Byle w końcu jakąś datę ogłosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować