Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

L.A. Noire zmierza na PC - premiera już na jesieni, wielu wciąż nie wierzy w cuda

129 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2011 o 19:13, Krzycho napisał:

Czyżbym był jedynym kogo to kompletnie nie grzeje? ;)

Zacznie, kiedy porozmawiasz z graczami, którzy choćby styknęli się z L.A. Noire. Każdy opisuje to tak, jak gdyby uprawiał stosunek z Godzillą naturalnych rozmiarów. Według wielu - to gra, która dosłownie zmienia Cię od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, ciekawe co na ten news teraz wredni konsolowcy z onet.pl powiedzą ;D. Jak patrzę na ich wojnę "konsola vs. <<blaszak>>" to aż mi jest niedobrze, a teraz L.A. Noire wychodzi na PC... Kurczę, będą mieli o czym gadać ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 19:15, ww3pl napisał:

Zacznie, kiedy porozmawiasz z graczami, którzy choćby styknęli się z L.A. Noire. Każdy
opisuje to tak, jak gdyby uprawiał stosunek z Godzillą naturalnych rozmiarów. Według
wielu - to gra, która dosłownie zmienia Cię od środka.


:-P Nie no, rozbroiłeś mnie tym kompletnie... :-) Ale to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że w Rockstar ktoś nareszcie poszedł po rozum do głowy i doszedł do wniosku, że wydawanie stricte pecetowej gry tylko i wyłącznie na konsole nie jest chyba do końca najlepszym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 19:27, zermithon napisał:

No widzę, że w Rockstar ktoś nareszcie poszedł po rozum do głowy i doszedł do wniosku,
że wydawanie stricte pecetowej gry tylko i wyłącznie na konsole nie jest chyba do końca
najlepszym pomysłem.


Co to znaczy strice pctowej? LAN jest co prawda przygodówką, ale w zupełnie w innym stylu niż (nie)sławne point&click z pcta - nie ma więc mowy o żadnym pctowym rodowodzie.

Gra jest dobra, znacznie lepsza od niesamowicie nudnego RDR. Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji zagrać na konsoli to polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W L.A Noire zostały mi już tylko 4 sprawy do końca, ale z chęcią przejdę raz jeszcze - tym razem na PC. O ile konwersja będzie dobra, a te od Rockstar pozostawiają wiele do życzenia w przeciwieństwie do ich produkcji, a ta... jest fenomenalna! Świetny klimat, świetne dialogi i świetnie zarysowane postacie.

Co do Polskiej wersji - Rockstar na to nie pozwala. Założę się jednak, że IronSquad podejmie się tłumaczenia, tyle że ile cały proces potrwa? Rok? Może dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 19:48, Henrar napisał:

Do wszystkich, którzy proszą o polską wersję LA Noire na PC - zdajecie sobie sprawę,
że wydawcą gry jest Cenega?


Ale Cenega czasami wie (CZASAMI!!!) jakie gry należy lokalizować,a jakie nie. Przykład? GTA IV zostawili,co było głupim pomysłem,jednak nie które lokalizują,jak Hunted:Kuźnia Demona,F.3.A.R,Dungeon Siege 3. Jest to zła firma w kwestii lokalizacje,ale nie BARDZO zła. Mimo Cenega ma tam jakiś inwestorów,którzy wiedzą,jakie gry są warte lokalizowania,a które nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2011 o 19:54, bobobo napisał:

Ale Cenega czasami wie (CZASAMI!!!) jakie gry należy lokalizować,a jakie nie. Przykład?
GTA IV zostawili,co było głupim pomysłem,jednak nie które lokalizują,jak Hunted:Kuźnia
Demona,F.3.A.R,Dungeon Siege 3. Jest to zła firma w kwestii lokalizacje,ale nie BARDZO
zła. Mimo Cenega ma tam jakiś inwestorów,którzy wiedzą,jakie gry są warte lokalizowania,a
które nie.

Cenega nie lokalizuje premier od R*.
Poprzednie GTA jeśli się nie mylę wychodziły po polsku dopiero w tańszych seriach. Ale spolszczenie do GTA4 jest (fanowskie, jeśli się nie mylę ostatnie szlify trwają), to i do LA będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się że wydadzą LAN na blaszaki, wolałbym "gta na dzikim zachodzie". Tak czy siak nie kupię bo bardziej czekam na Battlefield''a 3. W dodatku R* nie jest mistrzem optymalizacji ,a dla oglądania śmieci i zabawy w rudego z CSI szkoda mi 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 19:15, ww3pl napisał:

Zacznie, kiedy porozmawiasz z graczami, którzy choćby styknęli się z L.A. Noire. Każdy
opisuje to tak, jak gdyby uprawiał stosunek z Godzillą naturalnych rozmiarów.

Nie jestem pewien, czy każdy to tak opisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować