Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forza Motorsport 4 - Edycja Kolekcjonerska w metalowym opakowaniu oraz z klasycznym Fordem Mustangiem

13 postów w tym temacie

Wiemy, wiemy. Cena sugerowana 280 zł. Czyli na Allegro zapewne coś około 210zł. Zapomnieliście jeszcze napisać, że Kolekcjonerka będzie zawierać motyw BMW do konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa. Cenowo też nie jest tragicznie. Spodziewałem się co prawda po tytule jakiegoś odjechanego modelu mustanga w pudle ale dobra, autka w grze też fajne, tym bardziej, że jest ich sporo. Ciekawe tylko ile faktycznie z nich będzie total exclusive, a które tak naprawdę będzie można kupić potem. Niby jest mowa tylko o BMW, ale potem różnie z tym bywa. Tak czy siak, zestaw fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 17:53, Michael-O napisał:

Pojawiły się wieści o cenie sugerowanej - w Polsce ma być to 249 zł. Informacja ta pojawiła
się również w newsie.

Taniuśko. Tyle, co sama gra plus tyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze, że wszystkie dodatki ograniczają się do dodatkowe zawartości. Cena nie idzie przez to za bardzo w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę zbytniej rewelacji,ale zarówno jak i nie widzę wysokiej ceny.Wydaje mi się jednak że w FM3 była lepsza edycja kolekcjonerska,fajne by również było gdy by dodawali taką specjalną kierownice.Ale nie wiem jak wy ale i tak sobie nie kupię bo mnie nie stać a poza tym nie przepadam za wyścigami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować